0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Идеята е на novalexa, аз само я публикувам и доразвивам :balk_173:
Иска ни се по празниците да се направят картички или календарчета с изстраданите бебета на Зачатие и да се разпратят по министерства и ведомства с някакъв призив от сорта "Можете да помогнете тези детски усмивки да изгреят в още ... хиляди семейства" и кратко описание на дейността на сдружението.
Същите картички могат да се изпратят и на всички, които са ни помогнали през годината (лекари, журналисти, рекламодатели, дарители) с благодарствен текст. Давайте идеи за текстове :D
Можем да направим колаж от снимки на бебетата на Зачатие с фрагменти - очички, ръчички, усмивки.
Мисля, че ще е по-лесно да се направи онлайн картичка.
Моля, споделете харесва ли ви идеята и ако да, трябва да се свършат следните неща:
1. Доуточняване на текстовете.
2. Списък с адреси за министерства и ведомства.
3. Списък с имена и мейли на помогналите на Зачатие.
4. Желаещи да работят по дизайна.
5. Желаещи да предоставят снимки на децата си.
Вие сте наред :balk_119:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #1 -: Декември 05, 2007, 00:41:53 am »
много хубава идея, браво!

ще участвам с каквото мога - снимка на детето, предложения по текста.
колаж звучи страхотно, но си трябва човек, дето умее Фотошоп и има усет за дизайн, предполагам. дали имаме такива форумки?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #2 -: Декември 05, 2007, 00:46:42 am »
Има, има, ще си кажат :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #3 -: Декември 05, 2007, 02:26:59 am »
Сещам се сега, че картичките, които изпращахме до НЗОК бяха с интересен текст.Също така за деня на репродуктивното здраве имаше хубави обръщения.Не мога в момента да намеря темите от тогава.Със снимка мога да помогна.
*
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #4 -: Декември 05, 2007, 08:24:51 am »
Страхотна идея! Много ми е рано да предоставя снимка, но надявам се следващата година ще да сме във фотосесията  :D.
Не съм толкова словоохотлива като филолозите, че малко съм машинен инженер, но обещавам да се напъна...току-виж се пръкнало нещо.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #5 -: Декември 05, 2007, 08:45:55 am »
  Страхотна идея, подкрепям е и ще дам снимки на моите близнаци. За себе си съм решила да поръчам календари за стена и джобни с техни снимки в костюми на джуджета, които ще подарявам на близки и приятели, както и на хората, които помогнаха те да се появят на бял свят! На тях също мога да сложа надпис на Зачатие.  :D

  Мисля, че е добър вариант и изготвянето на малки календарчета с дечица на Зачатие, които да се подаряват с цел реклама на сайта или с цел набиране на средства за процедури, като второто ми се струва сложна мисия, но не и невъзможна. Само че дали вече не е късно за изготвянето на такива календарчета?  :? Ще помисля и за текст!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #6 -: Декември 05, 2007, 09:29:47 am »
имам близки и мога да попитам за добри цени, само да се уточни какво точно ще е.бих могла и снимка да предоставя на Ели, нищо че е по големичка от останалите.. :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #7 -: Декември 05, 2007, 10:03:00 am »
Снимка мога да предоставя и ще се радвам, да пратя на тези, които са ми помогнали такава :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #8 -: Декември 05, 2007, 10:26:12 am »
Идеята е прекарасна.  :D Браво на новалекса за нея. Аз все още нямам кого да снимам, но бих могла да помогна ако иам някаква чисто техническа работа по този проект. За жалост не съм по писането нито по дизайна.  :(

*
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #9 -: Декември 05, 2007, 10:35:41 am »
Идеята е прекрасна!
Аз също бих изпратила снимка. :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #10 -: Декември 05, 2007, 10:48:11 am »
Лекса, отлична идея!  :D


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #11 -: Декември 05, 2007, 11:11:32 am »
Момичета,страхотна идея!Нямам все още кой и аз да снимам,но пък имам познати,който се занимават с реклама.Ще ги попитам за идеи и ще помоля за съдействие.
И аз съм притеснена,че може да се окаже,да сме притиснати от времето.Но ще опитаме..и ще видим какво ще излезе!
*
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #12 -: Декември 05, 2007, 15:05:02 pm »
Идеята е страхотна, за съжеление не съм дизайнер и технически немога да я реализирам но направих един драфт и ако ви харесва и някой иска да го изпълни качествено... Отдолу ще видите снимката, не съм запълнила всички сърца със снимки, но може да се направи или да се оставят нарочно някой празни и да се сложи надпис от рода "помогнете да напълни с щастие сърцата на още 270000 български семейства". Могат да се направят по-големи сърцата за да се виждат снимките по-добре.



Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #13 -: Декември 05, 2007, 15:09:57 pm »
Gery, страхотно е като идея
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #14 -: Декември 05, 2007, 15:13:48 pm »
... за съжеление не съм дизайнер ...

Кой ти каза това? Гери, ти си страхотен дизайнер!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #15 -: Декември 05, 2007, 15:49:00 pm »
И аз ще участвам със снимка с удоволствие. Аз обаче не виждам снимката на Гери.  :(
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #16 -: Декември 05, 2007, 16:23:45 pm »
Новалекса, идеята ти е чудесна!
С удоволствие ще участвам със снимка.

Гери, много ми хареса колажа ти!
« Последна редакция: Декември 05, 2007, 16:37:33 pm от Nadyn »
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #17 -: Декември 05, 2007, 16:30:34 pm »
На мен идеята на geri_k много ми харесва.  :balk_47:

*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #18 -: Декември 05, 2007, 16:33:07 pm »
Идеята е страхотна.
Ако има място и за моето дете с удоволствие ще пратя снимка.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Картички за Нова година с бебетата на Зачатие
« Отговор #19 -: Декември 05, 2007, 16:47:10 pm »
Хайде да видим кой ще се заеме с дизайна последно, да даде мейл и да се пращат снимки на него.
Може и двама-трима да работят индивидуално, ще имаме повече възможности за избор :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde