0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #60 -: Януари 08, 2008, 15:32:44 pm »
Както решиш.
Ако искаш изчакай да ти мине- така и ще си починеш от това мерене.
Ако ли не - означавай в бележки, че все още си болна.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #61 -: Януари 18, 2008, 14:41:47 pm »
здравейте момичета, аз след ъдлго оцъствие се завръщам. аз бях болна и развих пневмония, все още ще се лекувам, но вечи отминава. този месец, няма да нанасям БТ, так или иначе изпуснах много. ще си почина. надявам се да има добри новини при другите момичета!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #62 -: Януари 18, 2008, 19:58:12 pm »
Здравей! :D
Оправяй се, че хубавото предстои и чака да се случи :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #63 -: Януари 22, 2008, 23:55:02 pm »
здр аз мислех да пропусна с меренето на БТ този месец, след боледуването, но сутринта от любопитство я измерих и беше 37.0, сега се надявам да е била късна О и тези дни да сме успели да хванем момента :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #64 -: Януари 23, 2008, 07:25:20 am »
Трябва поне още 2 пъти /последователни дни/ да измериш за да е сигурно, че е имало О.
Иначе, тази стойност може да е инцидент.
Да, може да е късна О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #65 -: Януари 23, 2008, 09:46:42 am »
аз ще измеря, дано да е станало, но каквото и да се случи този месец няма проблем. аз така или иначе изпуснах по-голямата част. Благодаря ти Денис за вниманието :)
Re: grafikata na remi
« Отговор #66 -: Януари 25, 2008, 08:29:16 am »
здравей Денис, какво можеш да кажеш за моята графика, знам, че не е пълна, но ти сама ще прецениш дали говори за нещо. Т се задържа, само 1 ден падна на 36.8, иначе вечи имам зацапване а Т е 37.0, дали няма да се появи О, иначе датата за М е 30.1! Благодаря!
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 11:45:38 am от Remi G. »
Re: grafikata na remi
« Отговор #67 -: Януари 28, 2008, 15:58:02 pm »
здравей Денис, какво можеш да кажеш за моята графика, знам, че не е пълна, но ти сама ще прецениш дали говори за нещо. Т се задържа, само 1 ден падна на 36.8, иначе вечи имам зацапване а Т е 37.0, дали няма да се появи О, иначе датата за М е 30.1! Благодаря!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #68 -: Януари 29, 2008, 08:00:33 am »
Видях, че ти е дошло, съжалявам.
Ако искаш да следиш както трябва МЦ, трябва да мериш редовно БТ и да правиш тетсове.
Мерила си едва в края на МЦ, и въпреки това не е много сигурно дали е имало О.
Разбери ме правилно - това дали ще мериш или не е твое решение, но така както изглежда графиката ти според мен е имало О. но мога да го твърдя с точност 50%, т. е 50:50.
То и да не мериш щанса е пак толкова, може да е имало ,но може и да е нямало.
Освен това - да допуснем че е имало/поради вис.БТ/ - но кога е била, колко е ЛФ, какво е било покачването на БТ след О., колко дни се е задържала БТ висока - на нито един от тези въпроси немога да отговоря, а те са важни.
 :D
ПП
При това положение, мога да ти кажа: Всичко е наред, няма проблем,но няма да съм честна, а и каква ти е ползата от това.
Ако има проблем /е дано да няма/ - само ти ще страдаш.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #69 -: Януари 29, 2008, 08:32:14 am »
здравей денис, аз по принцип меря редовно БТ, но този месец бях болна дълго време и подържах висока ТТ и нямаше да се види пак нищо, като оздравях започнах пак да меря. както предните 3 така и този ще си меря редовно :), благодаря ти за това че отделяш внимание и ни даваш савети :)  :blowingdust:


ПП: БТ още ми е висока, дали е нормално?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #70 -: Януари 29, 2008, 13:52:17 pm »
 :D
За графиката - нормално е още да е висока БТ - има време да падне, това не трябва да те притеснява.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #71 -: Февруари 01, 2008, 08:03:01 am »
ужас тези вируси са много упорити. Ето вечи пак съм болна. и съответно и БТ се промени, пак някой и друг ден няма да я меря!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #72 -: Февруари 01, 2008, 16:59:57 pm »
Ако си болна, графиката на БТ ще се промени и няма да може да разберем какво става, но това не означава че няма да има О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #73 -: Февруари 01, 2008, 18:08:57 pm »
здр Денис, благодаря за това, че ме успокояваш! С тези антибиотици, които изпих в рамките на месец, чечи се притеснявам, че ако вземе да стане чудото, да не му се отрази нещо! Да се надяваме, че до О, ще съм напълно здрава и няма да се разболявам повече!

ПП: пък за О ще действам с тестове, веднага щом ми свърши М.
Re: grafikata na remi
« Отговор #74 -: Февруари 07, 2008, 21:33:42 pm »
здравей денис имам един въпрос: понеже не мога да си правя тестовете за О по-рано, ги правя в 21:00ч. дали това е проблем? Благодаря ти ,много!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #75 -: Февруари 08, 2008, 07:23:13 am »
Не, не е проблем.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #76 -: Февруари 08, 2008, 17:51:51 pm »
БЛАГОДАРЯ ТИ ДЕНИС! Но били погледнала и графиката ми, нещо БТ е много висока за ФФ, аз вече съм здрава и не би трябвало да се отразява.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #77 -: Февруари 09, 2008, 08:30:40 am »
Високичка е БТ, дано по-късно да се понижи.
Ако има някакъв друг проблем /например имаш отит, това е само пример-това се отразява и на Бт, и въобще всяко едно, макар и малко възпаление/
Да изчакаме и да видим какво ще стане, че така само гадаем, което не е редно  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: grafikata na remi
« Отговор #78 -: Февруари 09, 2008, 10:33:30 am »
има ли вероятност да имам някакво вагинално възпаление, понеже до скоро пих мн антибиотици и казват, че се получавали гъбички,! или понеже след пневмонията дробовете ми още се чистят и това може да се отразява. Ти какво ще кажеш? Много ти благодаря Денис !
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: grafikata na remi
« Отговор #79 -: Февруари 09, 2008, 12:12:13 pm »
Трябва да се консултираш с лекар.
Гъбичките - едва ли ще повлияят на БТ.
Има вероятност обаче да са се образували повече от 1 фоликул и това да е причината за по-високата БТ.
Правилното поведение е първо на УЗ/гинеколог/, и ако там всичко е наред - да се търси причината за по-високата Т.
Защото, ако сутрин след сън имаш 37,0 - то през деня също ще е висока Т. ти.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум