0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Сватбен тоалет за дебелана
« -: Ноември 12, 2007, 17:44:15 pm »
Незная дали някоя от вас се е сблъсквала с този проблем, ама той е огромен. Треска ме тресе с какво да се облека, така че да не изглеждам като карикатура.
Просто през последните години, къде от стимулации, къде от проблеми със щитовидната жлеза или от повече хапване трупнах доста килца, които не успявам да преборя.
Имате ли идея от къде и какъв тоалет да измисля за този иначе толкова важен за мен ден?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2007, 18:01:50 pm »
Ти ще си...? /булка, кума, гост/ :lol:

Нещо в две части /рае ще е добре, но не в ярки цветове/ като сакото да е по-дълго. Горната дреха може и да е наметало или шал, но да не е фиерично, щото ще изглеждаш шармантна. Заложи също на брошка, колие, маникюр. Успех и весел празник! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2007, 18:06:43 pm »
Какво ще си на тази сватба? :)
Иначе прав панталон със дълго леко вталено сако ще стои елегантно.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2007, 18:11:07 pm »
ако си булката...

примерно - рокля, която в горната си част е по тялото, а надолу плавно се разкроява на 6-8 триъгълни парчета, дължина под прасеца по избор. стои много елегентно и прибира обемни ханшове и дупета.
или вариант на същото, но пола от този тип с вталено дълго сако.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2007, 18:19:48 pm »
ако си булката...

примерно - рокля, която в горната си част е по тялото, а надолу плавно се разкроява

Точно моя модел рокля, който току що и пратих на ЛС! :lol:
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2007, 18:32:05 pm »
Ако си с импозантен бюст, можеш да играеш на корсаж (шит по поръчка) + пола, която ти обира обемните места надолу.  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2007, 18:36:59 pm »
:) Булка ще съм. Ама нещо не се виждам в бяло.
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2007, 18:39:07 pm »
Ако си с импозантен бюст, можеш да играеш на корсаж (шит по поръчка) + пола, която ти обира обемните места надолу.  :lol:
Такова е дал господ. Даже като е раздавал май съм позаспала на опашката.
Аз имах идея за панталон с туника. Ако е рокля трябва да е, според мен, с висока талия и да не е с голи рамене.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2007, 18:39:42 pm »
:) Булка ще съм. Ама нещо не се виждам в бяло.

Не е задължително да е бяла, освен, ако много не дръжиш :)
Компромисен вариант - екрю.
Може да е с ръкави /дори според мен по-добре с ръкави/ и деколте горе, а не без ръкави, а надолу както Джам казва и Мимка.
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2007, 18:43:28 pm »
Не избирай лъскави материи, те увеличават обемите. Трябва ти нещо в матов вариант. ПРеди 5 години като избирах обиколих 15-20 салона за тоалети и най-ми харесаха нещата в един на ъгъла на Витошка и Солунска, входът е откъм Солунска срещу магазина на Levi`s, цените бяха супер ниски за качеството на моделите и изработката. Зълва ми се жени преди  2 месеца и също обиколи половин София за рокля, накрая пак там са харесали тоалета. Явно хората държат нивото вече няколко години. Определено са професионалисти в моделите и шева. Може да те консултират или да ти ушият нещо.
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2007, 18:48:55 pm »
Определено са професионалисти в моделите и шева. Може да те консултират или да ти ушият нещо.
А ще се справят ли за около месец? Ние малко сме притиснати от времето, че кумовете ни са в чужбина и им е ограничен престоя в България...
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2007, 19:02:01 pm »
И не забравяй за Асеновград - града на булченските рокли и аксесоари. Може да имат и в други цветове, може и да шият по поръчка. Ако ти е близо Асеновград, една разходка до града ще внесе малко яснота по въпроса. То навсякъде днес има такива магазини, но все пак... :D Айде, и честито предстояща сватба!!! :D
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2007, 19:05:24 pm »
Моя позната ,която е доста пълна, ама доста беше с бюстие и разкроена пола.
Цвят екрю.
Стоеше и много добре.
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2007, 19:39:31 pm »
аз се жених в рокля с висока талия, която се разкрояваше надолу. модела е доста подходящ, щото скрива всичко излишно и същевременно е много секси  :bellydance:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2007, 20:20:44 pm »
светлото екрю е много подходящо за булченска рокля. аз също бях с рокля в такъв цвят, с описания от мен модел.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2007, 09:07:12 am »
аз се жених в рокля с висока талия, която се разкрояваше надолу. модела е доста подходящ, щото скрива всичко излишно и същевременно е много секси  :bellydance:
А твоята рокля шита ли е или готова? А снимка?  :wink:
Да обобщим:
Цвят - екрю.
Ако е рокля - с висока талия + нещо като ръкави
Ако е костюм - бюстие с разкроена пола + нещо като ръкави
Ако съм с панталон - панталон с туника (не си отстъпвам аз от моя вариант  :lol:)
Много ви благодаря за включването!
Късмет и успех на всички!
*
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2007, 09:11:22 am »
После ще чакаме снимки от свадбата :)
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #17 -: Ноември 13, 2007, 09:48:56 am »
аз се жених в рокля с висока талия, която се разкрояваше надолу. модела е доста подходящ, щото скрива всичко излишно и същевременно е много секси  :bellydance:
А твоята рокля шита ли е или готова? А снимка?  :wink:
Да обобщим:
Цвят - екрю.
Ако е рокля - с висока талия + нещо като ръкави
Ако е костюм - бюстие с разкроена пола + нещо като ръкави
Ако съм с панталон - панталон с туника (не си отстъпвам аз от моя вариант  :lol:)
Много ви благодаря за включването!
Късмет и успех на всички!

Много хубаво си обобщила.  За твоя вариант -- с панталон и туника -- туниката ще те кара да се чувстваш комфортно, но визуално не прибира (за разлика от бюстието и роклята).  Ти си знаеш, разбира се, но опитай, ако можеш, да се видиш с примерни варианти, за да прецениш обективно.  Аз за моята сватба не ходих в Асеновград, но всички казват, че там има огромен избор, можеш да премериш и прецениш, а и корекциите могат да се направят в сроковете, които ти искаш.  Имай предвид, че идват празници и хората и за тях може да си шият тоалети.  Пожелавам ти прекрасна сватба, да си най-щастлива булка и да ни покажеш снимки  :D.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2007, 09:56:48 am »
ТА, желая ти най-красивата сватба.
Приятно изкарване.

 :party: :balk_5:
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: Сватбен тоалет за дебелана
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2007, 13:41:58 pm »
За мен всички булки са хубави!!!
Пожелавам ти най-хубавата и весела сватба!!!
Живи и здрави ще чакаме снимки,нали??? :wink:


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256