0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: отказах се от инвитро
« Отговор #100 -: Ноември 05, 2007, 18:46:19 pm »
Отговор на този въпрос имам - обичам съпруга си и то много.Немога да си представя да не съм с него.Това е човека който ме е направил много много щастлива.Това е наи-красивия и обаятелен мъж за мен,мъжът които ме кара да се чувствам желана и обичана жена.


*
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #101 -: Ноември 05, 2007, 18:48:59 pm »
Отговор на този въпрос имам - обичам съпруга си и то много.Немога да си представя да не съм с него.Това е човека който ме е направил много много щастлива.Това е наи-красивия и обаятелен мъж за мен,мъжът които ме кара да се чувствам желана и обичана жена.

Ми тогава смело, двамата заедно, напред към мечтата.
*
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #102 -: Ноември 05, 2007, 18:58:10 pm »
И аz доста помислих по темата. Вчера реагирах доста бурно. Иzвинявам се  :oops:. Мисля, че и ти не беШе описала неЩата много точно.
Съжалявам, че така те нападнах. Не бях права. Пожелавам ви да успеете оЩе с първият опит, да имаШ лека бременност и бъдете Щастливи родители  yahoo_17.
*
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #103 -: Ноември 05, 2007, 19:00:17 pm »
Отговор на този въпрос имам - обичам съпруга си и то много.Немога да си представя да не съм с него.Това е човека който ме е направил много много щастлива.Това е наи-красивия и обаятелен мъж за мен,мъжът които ме кара да се чувствам желана и обичана жена.
Това вече е друго. Значи със сигурност ще успеете да намерите пътя към вашите деца независимо по кой начин ще бъде.
Пожелавам ви да е много скоро!
Успех!  :)
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #104 -: Ноември 05, 2007, 19:15:26 pm »
Благодаря Ви момичета,
пак се разплаках.Тази вечер ще говорим със съпруга и ще ви пиша какво сме решили.


*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #105 -: Ноември 05, 2007, 19:24:35 pm »
такааа доиде ред и аз да се вклю4а след като галиан ве4е има решение сама за себе си.много се радвам и това е сериозно а не подигравателно 4е наи накрая си наясно сас ситуацията.няма да се извинявам и ще поясня защо реагирах така.стращно много това твое поведение ми напомня на една от моите наи добри приятелки.да нарекох те глезла да и тя е такава понякога да накараш някои да вземе правилното за себе си решение е да го изкараш изван равновесие да го накараш да мисли а не да пита ами сега?защото подкрепата според мен не винаги е в добрата дума.та по повод вси4ко това-моята приятелка като се затращка за нещо изнервя цялата компания и колкото пове4е се опитваме да я успокояваме толкова по зле става и тя затава пове4е.та от опита си сас нея знам 4е това е наи добрия на4ин да си отговориш сама на вси4ки вапроси които имаше в на4алото а не да 4акаш някои да ти даде правилен отговор на твоите терзания зашото тои никога няма да е такав.може да си ми сардита може да сам те обидила наи вероятно но аз сам доволна заради теб зашото ти ве4е знаеш какво 4увстваш какво искаш и какво можеш за момента а освен вси4ко това и се надаха което мноого ми хареса :D.ето един твои израз
Цитат
Лошото е , че нямя никой до мен които да ме подкрепи.
 тук ти полу4аващ подкрепа но помни понякога подкрепата идва и под други форми не е нужно да е добра дума или някои да даржи раката ти понякога е по добре някои да те накара да деистваш да постигнеш нещо а не да седне до теб и да се сополивите заедно.оше веднаж радвам се 4е стигна сама до отговорите на твоите вапроси
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #106 -: Ноември 05, 2007, 19:33:00 pm »
Благодаря Петя74 , подейства.
За пръв път изпаднах в такова състояние и се срамувам :oops:



*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #107 -: Ноември 05, 2007, 19:34:27 pm »
 :lol:радвам се 4е подеиства и ти желая успех каквото и да решиш но нека решението си е ваше и да е добро и за двама ви
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*

    Crystal

Re: отказах се от инвитро
« Отговор #108 -: Ноември 05, 2007, 19:43:01 pm »
galian_75, ако решите да опитате инвитро, най-важното е да си изберете добър екип. Ако екипът е добър, рискът от усложнения е минимален и няма нищо страшно.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #109 -: Ноември 05, 2007, 20:21:37 pm »
Благодаря Петя74 , подейства.
За пръв път изпаднах в такова състояние и се срамувам :oops:

Няма за какво да се срамуваш. Такова решение не е лесно и е нормално да се уплашиш.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #110 -: Ноември 05, 2007, 20:34:43 pm »
6 страници,5 от които само от днес... 8O Момичета,не ходите ли на работа,бре :wink: Или пък ако ходите,а имате толкова време за дискусии - светнете ме какво е :wink:
Майтапа настрана,но след като толкова се е изписало,каквото и да кажа,все някой ще го е казал вече.Затова искам само да пожелая на Galian75 всичко най-добро и късмет,каквото и да решат със съпруга си! :goodluck:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #111 -: Ноември 05, 2007, 21:19:14 pm »
6 страници,5 от които само от днес... 8O Момичета,не ходите ли на работа,бре :wink: Или пък ако ходите,а имате толкова време за дискусии - светнете ме какво е :wink:
Майтапа настрана,но след като толкова се е изписало,каквото и да кажа,все някой ще го е казал вече.Затова искам само да пожелая на Galian75 всичко най-добро и късмет,каквото и да решат със съпруга си! :goodluck:

Абе чудехме се къде да се скараме.  :D :D :D
Шегичка.....

Важното е galian_75 все пак да е взела някакво решение. :D
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #112 -: Ноември 05, 2007, 22:11:40 pm »
Подкрепям Петя74.
Не винаги начина да подкрепиш дадено решение, е само да съчувстваш. Нужно е малко "разтърсване"!



понякога да накараш някои да вземе правилното за себе си решение е да го изкараш изван равновесие да го накараш да мисли а не да пита ами сега?защото подкрепата според мен не винаги е в добрата дума.

Успех, Галиан! Вземете решението двамата - ваше право е!
 И................ не се отказвай, ако това е вариант да бъдете родители /биологични/.

Тук, във форума има момичета, които биха дали какво ли не, за да могат да стигнат до трансфер - с инвитро процедура.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #113 -: Ноември 05, 2007, 22:27:01 pm »
Галиан щом си тук значи обичаш съпруга си. Щом си тук значи искаш дете. Човек който не иска няма да се лута и чете. Няма да си направи труда. Страх да има го. Завладяващ е. Сковава те, но идва момента в който си казваш това трябва да го мина и точно сега е момента. Когато дойде този момент значи ти си готова и е време за това. Преди това и папата да те води и обеждава няма да стане. Насила хубост не става са казали хората.
Дайте си малко време и когато сте готови действайте. Щом се обичате ще успеете. Аз ви пожелавам това да е много скоро. Успех :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #114 -: Ноември 06, 2007, 08:50:07 am »
Fussii и tanja , шапка ви свалям за достойното поведение ! :balk_63:

galian_75 , днес е време да се усмихваш ,намери си нови приятели и тяхната подкрепа!
Пък и ние се позамислихме в твоята темичка , поспорихме и ...продължаваме напред , всички заедно към мечтите си! :grouphug:

Желая ви успех ,мила , каквото и решение да вземете! :blowingdust2:
*
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #115 -: Ноември 06, 2007, 09:20:17 am »
Fussii и tanja , шапка ви свалям за достойното поведение ! :balk_63:

Аз също!
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #116 -: Ноември 06, 2007, 09:54:50 am »
Аз май ще съм от недостойните :P защото няма за какво да се извинявам.
Аз просто се радвам, че след като е видяла и негативните мнения се е размислила по въпроса и май ще намерят точния път! Успех и дано всичко приключи с най-прекрасното нещо - бебче!
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #117 -: Ноември 06, 2007, 10:23:20 am »
Цитат
Аз май ще съм от недостойните  защото няма за какво да се извинявам.
Аз просто се радвам, че след като е видяла и негативните мнения се е размислила по въпроса и май ще намерят точния път! Успех и дано всичко приключи с най-прекрасното нещо - бебче!
и аз това имах в предвид.не само това което искаш да 4уеш може да ти помогне а и това което неискаш
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #118 -: Ноември 06, 2007, 10:44:34 am »
Аз май ще съм от недостойните

Еххх, Мари, хаиде стига вече :balk_21:
Защо го казваш, никой нямаше това предвид, и ти го знаеш!
хиляда пъти го написах, не съм апелирала да няма други, различни, негативни мнения и критика, напротив, апелирах да не е с така със саркастичен и агресивен тон.
Разбира се, че няма за какво да се извиняваш, това е твоето мнение и ти го поддържаш.
Re: отказах се от инвитро
« Отговор #119 -: Ноември 06, 2007, 11:13:57 am »
Аз май ще съм от недостойните

Еххх, Мари, хаиде стига вече :balk_21:
Защо го казваш, никой нямаше това предвид, и ти го знаеш!
хиляда пъти го написах, не съм апелирала да няма други, различни, негативни мнения и критика, напротив, апелирах да не е с така със саркастичен и агресивен тон.
Разбира се, че няма за какво да се извиняваш, това е твоето мнение и ти го поддържаш.
Мила, точно затова съм сложила емотинка,защото не го приемам лично, но просто казвам, че си държа на мнението и това е. Иначе съм винаги с добри намерения, ама съм си малко цапната, та затова така :lol: