0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #960 -: Декември 20, 2007, 19:23:51 pm »
И аз по време на менструацията бях с болки около пъпа, но ги свързвам с колита , който имам.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #961 -: Декември 20, 2007, 19:27:57 pm »
Здравейте и от мене, и аз чакам да не ми дойде на 25.12, но ми се струва, че няма да ме подмине пак този месец, за сега нямам никакви ПМС, дано този месец всички които очакват да видят двете  чертички :crossfingers:  :bighug:


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #962 -: Декември 20, 2007, 20:34:12 pm »
Преди малко ми дойде  :balk_146:. Е, очаквах си я.Точна съм винаги, като по часовник.На 6.12-ову,на 20.12-цикъл.Е, това е за 2007г.Цяла година тръпнене в очакване и после разочарование. Ноооо,за 2008-а имам съвсем други планове.Само да е живот и здраве.Желая го на всички от все сърце, защото нашите бебчета ще се нуждаят от здрави мамчета. От утре съм в отпуск и наистина смятам малко да разпусна :party:, стига сълзи ,стига тъга, живота е толкова прекрасен!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #963 -: Декември 20, 2007, 21:16:56 pm »
Здравейте, момичета!  :hello2:
Я се усмихнете и за празници се пригответе!
Какви са тез сълзи?! Нова година- нов късмет!
На всички видяли заветните две чертички честито  :cloud9:
На чакащите- късмет  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17  yahoo_17
При мен лелката трябва да дойде на връх Коледа. Този месец всичко беше ок с ову, но пък ние нямахме възможност за бебеправене. Оставаме за следващата година  stork-boy
Благодаря, че ви има  :bighug: :bighug:

« Последна редакция: Декември 20, 2007, 21:46:51 pm от Котарана »
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #964 -: Декември 20, 2007, 21:44:55 pm »
Здравейте и от мен...Отдавна не съм писала което не значи че не съм Ви чела..просто имах малко притеснение че съм една май от малкото(да не кажа единтвената) която вече 3 месеца няма цикъл..е как я карате :) аз съм добре.Ще започвам сега лечение с Дуфастон.дано се получи.По сфема за 3 месеца ще ги пия.Искам да ви пожелая една прекрасна Коледа и дано само с хубави неща и новини започне Новата Година :) Целувам ви и пак ще се чуваме :):) Успех на всички...
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #965 -: Декември 20, 2007, 21:49:33 pm »
Момичета желая ви весело изкарване на празниците. И  :bfp: след празниците
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #966 -: Декември 20, 2007, 21:54:39 pm »
Мила Силвичка, и вие момичета, на които е дошла на гости лелката,сега разпуснете, заредете батериите и с новата година-нов голяяяяяяям късмет  :bfp:.
Дано да сме заедно и бременни, хем ще мине по-леко и неусетно в тази прекрасна компания.
Аз все още чакам резултат - ову на 6-8, датата ми е 22-23.Нямам никакви симптоми за нищо - не ме боли корем,само малко гърдите и кръста-отвреме-навреме.Още имам надежда,че ще получа дългоочакван коледен подарък, нооо....Търпение му е майката и не му мислете, а се забавлявайте!!!
И на мен не ми е лесно, те депресиите се редуват с хубави емоции,но винаги оптимизма трябва да надделява,аз чакам вече 4 години и нещо.За мен вие сте отдавна познати, вашият оптимизъм ме крепи.Благодаря ви искрено,добре че ви има,някак е по-лесно.Споделям вашите чувства и емоции и ги разбирам.
Оставам с пожелания за най-скорошни новини за бебчета "на път"  :00001754: и много щастливи мамчета покрай креватчета  preggo santa2

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #967 -: Декември 20, 2007, 21:57:31 pm »
Бисерче,  :crossfingers: :bfp:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #968 -: Декември 21, 2007, 10:17:18 am »
 Е , момичета и на мен най- вероятно ще ми дойде днес :(.Усещам характерната лека болка ниско долу и за първи път от месеци напрежение в гърдите.Съжелявам за всички , за които тази година не беше увенчана с късмет.Няма повече да си внушавам бременни симптоми , просто се уморих.Дано всички видим двете чертички догодина. :)А на какво се дължи напрежението в гърдите и защо някой месец го има , а други -не?
   :(Плаче ми се.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #969 -: Декември 21, 2007, 12:00:35 pm »
Е , момичета и на мен най- вероятно ще ми дойде днес :(.Усещам характерната лека болка ниско долу и за първи път от месеци напрежение в гърдите.Съжелявам за всички , за които тази година не беше увенчана с късмет.Няма повече да си внушавам бременни симптоми , просто се уморих.Дано всички видим двете чертички догодина. :)А на какво се дължи напрежението в гърдите и защо някой месец го има , а други -не?
   :(Плаче ми се.
Ще загубиш още една битка-но не и войната :wink:
Горе главата,ти си болярка,а те са смели жени :D :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #970 -: Декември 21, 2007, 12:51:25 pm »
Здравейте момичета,
Аз съм нова във форума, приятно ми е че съм тук сред регистрираните. Ние с приятеля вече искаме бебе, опитваме, предния месец не стана, този като ходих на лекар случайно се оказа, че съм в овулация и си продължихме с моето момче с пълна сила бебеправенето. Днес на осмия ден си правих тест, за съжаление пак е отрицателен :( и имам всички симптоми , че пак ще ми дойде.  :(
Надявам се да успеем другия месец, защото много го искам. Пожелавам на всички вас, които очаквате двете чертички успех и къмет в начинанието и най - вече една нова година изпълнена с приятни емоции и много, много щастие. :D


*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #971 -: Декември 21, 2007, 15:20:01 pm »
Здравейте момичета,
Аз съм нова във форума, приятно ми е че съм тук сред регистрираните...
:welcome_1:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #972 -: Декември 21, 2007, 23:47:14 pm »
dandalf781, :welcome:Не е ли рано за теста,изчакай си датата на м ,и след ден закъснение може да се тестваш.Успех и скоро да ни зарадваш.
fatalwoman,айде да те подмине лелката дано :crossfingers:
Бисерче,с теб ще чакаме заедно ,и аз съм за 23 yahoo_17
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #973 -: Декември 22, 2007, 00:41:02 am »
Ех, момичета, аз ще изчезна от тая тема за седмица-две :lol: :wink:след овулацията пак ще се разпиша. Добре дошла gandalf78
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #974 -: Декември 22, 2007, 12:18:33 pm »
А Пуканка,тук ще стоиш,имаме нужда от теб и от твоята подкрепа,как така изчезваш. :balk_77:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #975 -: Декември 22, 2007, 14:35:06 pm »
Здравейте, момичета! Толкова съм щастлива и в същото време уплашена- тестът ми отчете :bfp: След 4 години чакане , миомектомия,една запушена тръба и операция за премахване на полип не мога да повярвам, че виждам двете чертички. Стискайте палци всичко да е нормално! Сега идват празници и не знам дали ще има работещ лекар, за да ме види на видеозон. Много ме е страх!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #976 -: Декември 22, 2007, 14:48:52 pm »
Деска,тихичко честито.Стискам силно палци всичко да е наред.Сега ти трябва почивка и спокойствие.Коледните чудеса започват.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #977 -: Декември 22, 2007, 16:47:02 pm »
Здравейте, момичета! Толкова съм щастлива и в същото време уплашена- тестът ми отчете :bfp: След 4 години чакане , миомектомия,една запушена тръба и операция за премахване на полип не мога да повярвам, че виждам двете чертички. Стискайте палци всичко да е нормално! Сега идват празници и не знам дали ще има работещ лекар, за да ме види на видеозон. Много ме е страх!

Честито.
 :crossfingers: всичко да е Ок.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #978 -: Декември 22, 2007, 17:27:51 pm »
Деска,тихичко честито.Стискам силно палци всичко да е наред.Сега ти трябва почивка и спокойствие.Коледните чудеса започват.
  :crossfingers:4ЕСТИТО ,ДАНО ВСИ4КО ДА Е НА РЕД, :) :) :)

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #979 -: Декември 22, 2007, 19:03:46 pm »
Здравейте, момичета! Толкова съм щастлива и в същото време уплашена- тестът ми отчете :bfp: След 4 години чакане , миомектомия,една запушена тръба и операция за премахване на полип не мога да повярвам, че виждам двете чертички. Стискайте палци всичко да е нормално! Сега идват празници и не знам дали ще има работещ лекар, за да ме види на видеозон. Много ме е страх!

честито deskata77  :D !! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко ще е наред ще видиш :D!така се зарадвах..наай-накрая..вече се притеснявах,че няколко дни никой не се беше похвалил..само лелки дойдоха навсякъде..добре че влязох да видя твоите хубави новини  :wink:!! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!