0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #940 -: Декември 19, 2007, 16:23:08 pm »
Недеи да се от4аива6,кога триаба да ти доиде?
ами трябваше вчера да ми дойде, но аз имам по принцип нередовна М. направих тест и беше отрицателен
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #941 -: Декември 19, 2007, 16:27:51 pm »
Здравейте и този месец не е моя. Направих си тест и беше  :bfn:  и ще чакам тъпата лелка. Вече започвам да се отчайвам. Само надежди и надежди писна ми.  :balk_146: Успех на всички!!!
И при мен е така,даже съм на път да се откажа :balk_144:Все пак успяхме веднъж,за което съм безкрайно благодарна и никога няма да забравя хората,които ме направиха щастлива :balk_102:Дай Боже всекиму такова щастие :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #942 -: Декември 19, 2007, 16:45:25 pm »
Незнам уж не мисля за това, опитвам да се занимавам с други работи обаче не се получава. Вече си мисля че никога няма да се получи. Знам че както казват всички има време че съм само на 23 но ми е страшно криво. Стискам палци на всички
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #943 -: Декември 19, 2007, 17:12:01 pm »
Кво нещо е само подсъзнанието.  :(Като съм заета с нещо да правя , не усещам никкави симптоми за каквото и да е. Като превключа обаче на депресии и кръст почва да ме боли и да ми се спи , и да закусвам което не е обичайно за мене, и гърдите да ме болят, и да ми се гади и такива разни.И накрая винаги пак ми идва. Тези дни съм в депресия защото разбрах че етърва ми пак чака бебе. Тази жена пък й казаха да чака поне година а тя за година три пъти забременя. Друг е въпроса че това докара бременностите до неуспех, но все пак е неща. Хваща буквално от въздуха защото много рядко се вижда с мъжа си.В различни държави са и си ходят на гости веднъж в месеца. Роди сполучливо преди година и половина, от тогава три пъти бременее.Единия път направи спонтанен, втория нещо я объркаха и кюретираха май напразно, сега е с близнаци , като единия е паднал. Дано вече няма неприятности ама се чудя как при едни става така лесно а при други не. А самата тя преди не можеше но заради хламидия и лесно се оправи.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #944 -: Декември 19, 2007, 17:23:01 pm »
Всяка жена има вроден маи4ински инстинкт,незнам как може да не се мисли за това? :ask:

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #945 -: Декември 19, 2007, 19:05:06 pm »
Моми4ета не се отказвайте и горе главите,знам как се 4увства всяка от вас и как през цялото време ми помагахте, заедно тъжахме и заедно с мен се радвахте за което съм ви безкрайно благодарна  :bighug: тук вси4ки сме едно голямо семейство аз ви оби4ам и всеки ден ви стискам безкрайно много палци и се моля за вас!Не губете надежда и не унивайте,прегръщам ви!!! :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Успех на вси4ки!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #946 -: Декември 19, 2007, 20:03:16 pm »
Вики, :bighug:, много е хубаво че мислиш и си загрижена за всички нас. Наистина всички тук имаме огромна нужда от морална подкрепа.А ти нищо не казваш за теб, как се чувстваш, всичко наред ли е с бебо?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #947 -: Декември 19, 2007, 21:24:52 pm »
Вики  :bighug: .
Много се радвам 4е намерих този сайт и най ве4е вас.обичам ви момичета  :flower: :flower: :flower:
Пожелавам ви ++++++++++++++резултати и живи и здрави бебчета.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #948 -: Декември 19, 2007, 22:05:12 pm »
Наистина много,много ви подкрепям и аз.Старая се да мисля положително.Това със симптомите и мисленето - много е вярно.Като не му мислим много - по-лесно става.На мен сега ми се ходи на ски,ама като знам,че чакам + резултат,някакси се чудя дали да рискувам, на 34 съм почти и май няма да посмея все пак.Много дълго чаках и сега наистина... Пък и съм малко настинала,и лекарства не пия,че да не би да се окажа с положителен тест.Датата ми е 22-23,но ще правя тест на КОЛЕДА.За другите ми познати винаги имам предчуствия-но за себе си-не.
Предполагам,че повече трябва да мислим за празници,за подаръци и да си създадем само положителни емоции с любимия човек,пък в Тихата коледна нощ да си пожелаем поне по едно бебче и да ни се сбъдне на всички най-съкровеното желание!!!
На Бъдни вечер ще пожелая това за всички нас,прегръщам ви и чакам само положителни тестове,иначе мъжете ще ходят на поправителен :D :balk_47:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #949 -: Декември 19, 2007, 22:38:56 pm »
Обаче внушението е нещо страшно :balk_149:
На мен не ми е идвало от септември(но съм с нередовен цикъл)
От няколко дни все се оплаквам от нещо:лошо ми е,спи ми се,болки в корема,болки в кръста........и така докато днес си викам,че сигурно има нещо и си взех тест , но  :balk_145: :balk_145: :balk_145: отрицателен :balk_146: :balk_146: :balk_146:

И от няколко часа нищо не ме боли,като знам,че няма бебче!
Дано поне да ми дойде по-скоро да почна да си меря температурата,и да уловя уволацията!!

А казах ли Ви ,че форума е страхотен?!? :balk_69:
Стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: за много бебчета  :bighug: :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #950 -: Декември 19, 2007, 23:54:45 pm »
Здравейте, момичета. Аз напълно го отписах този месец. Вече 18-ти ден, а аз съм с толкова ниска БТ, че направо нямам думи... :? То е ясно, че този месец няма да имам Ову (скапана 2007г. направо нямам търпение да свърши).
Аз мисля за пореден път да се заредя с надежда за новата година( за кой ли път вече :?)
Пожелавам ви много положителни тестове и на вас.
Не съм си засичала до сега ановулаторен цикъл и сега не знам даже кога трябва да ми дойде?
*

    ina_lemon

  • *
  • 2
  • Не СпИрАйТе Да Се УсмИхВаТе! ТоВа ПоМаГа
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #951 -: Декември 20, 2007, 08:50:42 am »
Привет, мацки. Като чисто нова тук и все още не много запозната, първо пожелавам на тези на които 2007-ма не им е донесла нищо готино, 2008-ма да го направи. Та сега по същество... :P :P :P Трябваше да ми дойде в петък, на 14декември. Днес е четвъртък и няма никой в къщи още.Ослушвам се за някакви симптоми,но нищо не откривам.Решила съм да чакам до утре или събота и да правя тест.А ако той е отрицателен и пак не ми идва, тогава вече ще се ходи на доки .
Това сме ние ------ >> http://inkataaa.multiply.com/
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #952 -: Декември 20, 2007, 09:54:53 am »
Здравейте на всички!  :wink:
На мен пак ми дойде. Два дни имах ПМС, вчера драстично ми падна Т /36,7/, а от днес съм с цикъл, но пък Т се вдигна /36,9/.
Чудно ми е обаче, защо вчера освен болките в корема имах и пробождания в пъпа и около него цял  ден. Днес отново сутринта имах на два пъти пробождане в/под/ пъпа, а и ми тръгна направо ярко червена кръв. Предишните цикли ми идваше с кафяво зацапване през 1-ви и дори 2-ри ден от МЦ, а този път тръгна направо червено. Вече съвсем се обърках.
Хем ми е криво, че Коледното чудо няма да се осъществи, хем поне съм по-спокойна, защото на празниците няма да съм в цикъл.

На всички вас желая весело посрещане на празниците и през новата година да пишем в нова тема:"Две чертички-радост за всички"  :D



*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #953 -: Декември 20, 2007, 11:03:18 am »
Хайде някоя да се похвали с  :bfp: за повдигане на духа , че с всички тези лелки....
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #954 -: Декември 20, 2007, 12:40:20 pm »
Здравейте момичета!!! :hello2:
 :hungry: :eating: Напоследък съм само гладна и очаквам да имам някакви резултати навръх Коледа...., дано лелката ме пропусне... :bfp1: :bed: работихме добре с моето момче този месец, пък да видим какъв ще е резултата...  Пожелавам успех на всички ви, ако не този месец, то поне следващия - Нова година, нов късмет!!! Нали така :)  :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #955 -: Декември 20, 2007, 14:43:34 pm »
Дядо Коледа ме пропусна . Днес ,2 дена по-рано от очакваното ми дойде с такава сила, каквато досега не съм виждала.  :x :o
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #956 -: Декември 20, 2007, 16:04:32 pm »
ina lemon,добре дошла :crossfingers:за :bfp:
Пуканка,Натали, нова година -нов късмет :bighug:
Аз си чакам лелката на 23,дано не се самопокани.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #957 -: Декември 20, 2007, 16:18:50 pm »
snuki,ina_lemon имате едни  :crossfingers: :crossfingers: от мен :D
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #958 -: Декември 20, 2007, 16:51:39 pm »
..
Аз си чакам лелката на 23,дано не се самопокани.

ROUZI-ANA   :crossfingers: :crossfingers:  за  :bfp:!дано при теб поне да не се самопоканва,щото нас останалите (последната седмица )ни навести всичките :x,като чета,,и чак яд ме хваща :x!не при една-две,ми при безброй момичета в една седмица..егати чудото...
ама готино ще е ако и като видим  :bfp: пак е при всички в една седмица..е тогава ще е веселба вече :wink:!айде чао от мен и  :bighug: на всички които са останали за поредния месец,а на тези дето са в очакване-ДАНО НЕ ВИ ИДВА 8),че чакаме радостни новини няколко дни вече.. :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #959 -: Декември 20, 2007, 19:18:02 pm »
Здравейте на всички!  :wink:
На мен пак ми дойде. Два дни имах ПМС, вчера драстично ми падна Т /36,7/, а от днес съм с цикъл, но пък Т се вдигна /36,9/.
Чудно ми е обаче, защо вчера освен болките в корема имах и пробождания в пъпа и около него цял  ден. Днес отново сутринта имах на два пъти пробождане в/под/ пъпа, а и ми тръгна направо ярко червена кръв. Предишните цикли ми идваше с кафяво зацапване през 1-ви и дори 2-ри ден от МЦ, а този път тръгна направо червено. Вече съвсем се обърках.
Хем ми е криво, че Коледното чудо няма да се осъществи, хем поне съм по-спокойна, защото на празниците няма да съм в цикъл.

На всички вас желая весело посрещане на празниците и през новата година да пишем в нова тема:"Две чертички-радост за всички"  :D




Аксиния,и мен преди няколко дни много ме болеше пъпа.За първи път ми се случва такова нещо,а не мога да си обясня причината?!?!?!
Някой знае ли нещо по този въпрос???
 :bighug: