0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #900 -: Декември 17, 2007, 08:53:11 am »
Май повлеках- лош крак
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #901 -: Декември 17, 2007, 08:55:43 am »
eagle :bighug:
Късмет следващия път-не унивай миличка. :D
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #902 -: Декември 17, 2007, 09:26:25 am »
И аз отпадам за 2008. Дано ни донесе късмет. Странното е, че този месец не го изживявам така драматично, като миналия. Май се примирих, че няма дастане бързо и лесно и така ще се влача още доста месеци за напред. Искам да гледам позитивно и да не истерясвам. Каквото е такова, може така да трябва, да съм по търпелива. Айде чао за сега щ е се включа в темата към 10 януари, тогава пак ще чакам добри новини. Успех на всички! 
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #903 -: Декември 17, 2007, 09:37:57 am »
успех и на теб 6е6а :D!mpia за съжаление крака за леката май не ти,ми аз го повлякох.. :( ;дойде ми в петък срещу събота през ноща..,на другия ден на 6е6а,daniski,а като гледам сега на теб,krasiko,eagle и кой знае на още колко момичета...
то вече ми омръзна от тая ЛЕЛКА :x,бива-бива,ма това на нищо не прилича...самопоканва си се когато си иска,а тая седмица пък направо прекали..при толкова хора наведнъж отиде нагости,аааааааа :x!!!другия месец момичета-ЗАЛОСТВАЙТЕ ВРАТИТЕ и никакво пускане на лелката,неканени гости-ВЪН :wink:
целувки на всички и  :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #904 -: Декември 17, 2007, 14:24:33 pm »
Момичета и моите ПМС дойдоха и чакам да ми дойде, още повече че този месец би трябвало да не сме хванали овулацията, така че аз съм по-скоро спокойна и си чакам, ТЪрябва да ми дойде днес, но ..... сега се надявам да ми позакъснее малко, че О май беше по-късничко и сега се надявам да се съберат 14 дни ЛФ. На всички на които им е дошло...........  :bighug: Релакс - наследете се на празниците, а после продължавамеееееееее  :bed: :bed: :bed: докато стене бебето :lol:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #905 -: Декември 17, 2007, 14:27:50 pm »
Не се знае,и бременноста прили4а на пмс :crossfingers:

*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #906 -: Декември 17, 2007, 15:38:26 pm »
Честито на всички нови бъдещи мами  :D, а на останалите стискаме палци  :bighug:. Момичета надежда винаги трябва да има. Аз бях на 99% сигурна че не е станало, при положение че тестовете за ову всеки ден бяха -, и така не видях две чертички на ову тестовете, правихме кекс само 3 пъти за целия месец, а то взе че стана  :D.

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #907 -: Декември 17, 2007, 15:56:10 pm »
Нова година,нов късмет!  :bighug: Не се отчайвайте момичета и горе главата  :balk_104:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #908 -: Декември 17, 2007, 16:18:34 pm »
   Здравейте мили момичета,най-после и аз да се разпиша при вас. Доста отдавна ви чета, доста полезни неща научих от форума и накрая реших да се регистрирам. Първо да честитя на всички бъдещи мами, а на всички останали да пожелая положителни коледни тестове и  емоции  :lol:
Като за начало да ви се представя:  на 32 години съм  :oops: и от август миналата година се опитвам да забременея за мое съжаление безуспешно.  :balk_146:
Какво съм направила по въпроса......следих овулация няколко месеца, имам я на 17-18 ден от цикъла, при цикъл от 28-35 дни...когато продължаваше да не се получава започнах да си задавам въпроси и тръгнах да търся "пътя към успеха"... 
В търсене на "моя" лекар ходих при няколко специалисти, но "моя" още не съм го срещнала...Надявам се скоро да се намерим и да стигнем до крайната цел  :D
Май дългичък ми стана поста .... :D
"Понякога седя и си мисля, понякога само седя"
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #909 -: Декември 17, 2007, 16:24:43 pm »
MALENA* честито!Лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебче на финала!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #911 -: Декември 17, 2007, 16:30:45 pm »
здравейте момичета, аз сао да ви кажа здравей. искам да честитя на новите бъдещи майки и да им пожелая най-спокойните и щастливи 9 м. А на останалите момичета пожелавам новата година да ни донесе и поне по едно бебче, ако не и по 2 :)))
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #912 -: Декември 17, 2007, 16:32:14 pm »
 :oops:    може да гадая ако искаш  :lol: :lol: :lol:  :thankyousign:все пак mpia :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #913 -: Декември 17, 2007, 16:34:40 pm »
   Здравейте мили момичета,най-после и аз да се разпиша при вас. Доста отдавна ви чета, доста полезни неща научих от форума и накрая реших да се регистрирам. Първо да честитя на всички бъдещи мами, а на всички останали да пожелая положителни коледни тестове и  емоции  :lol:
Като за начало да ви се представя:  на 32 години съм  :oops: и от август миналата година се опитвам да забременея за мое съжаление безуспешно.  :balk_146:
Какво съм направила по въпроса......следих овулация няколко месеца, имам я на 17-18 ден от цикъла, при цикъл от 28-35 дни...когато продължаваше да не се получава започнах да си задавам въпроси и тръгнах да търся "пътя към успеха"... 
В търсене на "моя" лекар ходих при няколко специалисти, но "моя" още не съм го срещнала...Надявам се скоро да се намерим и да стигнем до крайната цел  :D
Май дългичък ми стана поста .... :D

:lol:
За този пост ставаше въпрос,обаче ти ме изпревари :)
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #914 -: Декември 17, 2007, 17:07:23 pm »
Милички,някоя от вас правила ли е това-Три-измерен (3D) ултразвуков тест за проходимост на маточните тръби :ask: След три месеца стимулации и никакъв резултат съм решила да почна всичко отначало,но имам лоши спомени от последната цветна снимка :balk_133:Моля за съвет :cloud:
« Последна редакция: Декември 17, 2007, 17:08:56 pm от krasiko »
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #915 -: Декември 17, 2007, 18:55:46 pm »
една приятелка си праяви,6те я разпитам и 6те ти кажа :bfp1:

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #916 -: Декември 17, 2007, 19:17:03 pm »
Мерси :)ще чакам
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #917 -: Декември 17, 2007, 20:44:32 pm »
успех и на теб 6е6а :D!mpia за съжаление крака за леката май не ти,ми аз го повлякох.. :( ;дойде ми в петък срещу събота през ноща..,на другия ден на 6е6а,daniski,а като гледам сега на теб,krasiko,eagle и кой знае на още колко момичета...
то вече ми омръзна от тая ЛЕЛКА :x,бива-бива,ма това на нищо не прилича...самопоканва си се когато си иска,а тая седмица пък направо прекали..при толкова хора наведнъж отиде нагости,аааааааа :x!!!другия месец момичета-ЗАЛОСТВАЙТЕ ВРАТИТЕ и никакво пускане на лелката,неканени гости-ВЪН :wink:
целувки на всички и  :goodluck:
Момичета, аз за пореден път ще докажа, че ние сме отбор. Заедно се радваме и заедно тъжим. На мен за лелката още ми е рано но затова пък мен Коледа ме изненада с нещо друго :? :? Ановулаторен цикъл!!! Не съм ходила на доки, но БТ и тестовете показват това!!!
Прекрасен завършък на една доста тежка за мен година... :?
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #918 -: Декември 17, 2007, 21:23:47 pm »
успех и на теб 6е6а :D!mpia за съжаление крака за леката май не ти,ми аз го повлякох.. :( ;дойде ми в петък срещу събота през ноща..,на другия ден на 6е6а,daniski,а като гледам сега на теб,krasiko,eagle и кой знае на още колко момичета...
то вече ми омръзна от тая ЛЕЛКА :x,бива-бива,ма това на нищо не прилича...самопоканва си се когато си иска,а тая седмица пък направо прекали..при толкова хора наведнъж отиде нагости,аааааааа :x!!!другия месец момичета-ЗАЛОСТВАЙТЕ ВРАТИТЕ и никакво пускане на лелката,неканени гости-ВЪН :wink:
целувки на всички и  :goodluck:
Момичета, аз за пореден път ще докажа, че ние сме отбор. Заедно се радваме и заедно тъжим. На мен за лелката още ми е рано но затова пък мен Коледа ме изненада с нещо друго :? :? Ановулаторен цикъл!!! Не съм ходила на доки, но БТ и тестовете показват това!!!
Прекрасен завършък на една доста тежка за мен година... :?


Милата ми Нат...:)нали знаеш че те обичкаме и че наистина сме един отбор..в добро и лошо ние сме приятелки.Желая щастие на всички през новата година и повече вяра!трябва да имаме вяра..без нея не става нищо!радвайте се на любовта която имате до себе си и всичко ще се нареди от само себе си.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #919 -: Декември 17, 2007, 22:25:15 pm »
Здравейте момичета, за малко влязох да видя има ли радостни новини, но...само гадни лелки  :balk_144: И мен сигурно няма да ме подмине, имам си всички ПМС, просто не мога да ги сбъркам, започне ли да ме боли по този особен начин корема, ясна е работата.Но, Нова година - нов късмет, нали така, 2008-ма вече ще е нашата.Ще бъде, каквото и да ми коства това!.