0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #860 -: Декември 15, 2007, 08:48:58 am »
ОК.Утре сутринта ще препишкам теста - днес ми подариха един.И то докторка по стерилитет...И витамини за бременна за една седмица. :oops:
Чакайте резултата след 15 часа.Тогава при мен ще е 8 сутринта. 8) 8) 8)
Даниски с теб сме!  :bfp:  :goodluck:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #861 -: Декември 15, 2007, 08:51:09 am »
3draveite momi4eta i a3 kato dondoni dnes triabvashe da mi doide i napravix test poiavise bleda vtora linia i sega kato 4eta tova niamam tarpenie da doide sytrinta  :D :D :D Mnogo sam ra3valnyvana!!!

Честито Ваня! Пиши ни и след днешния тест!  :crossfingers: леко бременеене ти желая!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #862 -: Декември 15, 2007, 09:17:37 am »
 :balk_64:Здравейте момичета!БТ започна да пада тази сутрин :(явно лелката ще ме навести и този месец :balk_146:Мразя лелката :balk_144:не искам да я виждам :balk_145:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #863 -: Декември 15, 2007, 09:48:30 am »
krasiko не унивай.Винаги има утре :balk_21:   dondoni едно тихичко честито от мен :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #864 -: Декември 15, 2007, 10:10:42 am »
честито  на dondoni и vaniaSH  :D!лека preggo ви желая!!!!време беше за радостни новини..тъкмо преди един ден вече се чудех какво става,та няма никой още  :bfp:  :wink:
на мен днес вече ми дойде,още е слабичко,но до довечера ще се засили,имам си всички ПМС + БТ падна на 36.8 вече.. :( !!!жалко вече се молех не просто да не ми идва,а поне да не е преди неделя заради ЛФ..,но..то си прави каквото си иска тая лелка да му се невиди :x!!!!
успех на останалите в очакване :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #865 -: Декември 15, 2007, 10:18:00 am »
здравейте момичета!аз май отпадам от класацията..БТ пак взе да пада-36.9..
katia и на мен температурата ми падаше 36.80, 36,90... и видях двете чертички. Няма ли лелка, надежда има. Успех
мерси,MALENA* :D,дано си права,но е малко вероятно,тъйч е засега няма да се навивам излишно..приела съм че е лелката,пък ако е другото..ще се радвам!!ако не другия месец наново,само се моля ако идва да не е преди неделя,че да имам хубава ЛФ! :wink:
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ МОМИЧЕТА КОИТО СА ВСЕ ОЩЕ В ОЧАКВАНЕ :wink:
eagle,миличка напълно те разбирам ,то понякога си е нужно да си отдъхнем от това мерене на БТ и от вглеждането в разнита му там симптоми(дано стане пък точно сега като не следиш БТ и т.н...ще е хубава изненада :wink:)..и аз скоро сигурно ще правя такава почивка,но чакам първо да видя док. какво ще каже,какви още изследвания да правим и тогава ако всичко е ок. и няма резултат - бебо ..ще си починем и ние няколко месеца :wink:!успех на всички :D
Мерси за куража katia13, но знам ли. Тия дни имам всички симптоми за лелката и направо взех да губя надежда - сигурно ще дойде пущината й  :balk_144:.Съжалявам за теб, за следващия месец :crossfingers:. Може би и аз ще оставам за следващия месец. То всичко е божа работа. Идват такива хубави празници, че хич не искам да си развалям настроението. Докато не е дошла лелката има надежда.
« Последна редакция: Декември 15, 2007, 10:22:03 am от eagle »
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #866 -: Декември 15, 2007, 14:59:20 pm »
Здравейте,милички!Току-що направих тест и е отрицателен.Не съм бременна -някакво ебати закъснение е.32 дни до тука.БТ падна - 36.80.Освен да чакам лелката,друго не ми остава. :(
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #867 -: Декември 15, 2007, 15:04:58 pm »
daniski на кой ден обикновено ти идва?

При мен варира между 28 и 35 ден...
а при теб редовен ли е или?
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #868 -: Декември 15, 2007, 15:09:08 pm »
Здравейте,милички!Току-що направих тест и е отрицателен.Не съм бременна -някакво ебати закъснение е.32 дни до тука.БТ падна - 36.80.Освен да чакам лелката,друго не ми остава. :(
Нямаш ли възможност да си пуснеш кръвен тест?
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #869 -: Декември 15, 2007, 17:56:52 pm »
Хора,появи се втора бледа черта на теста,но след времето за отчитане - 2 часа по-късно го погледнах пак. 8O
Коя беше със същото положение и после беше забременяла,МАЛЕНА или Миличка?
Нямам възможност за кръвен тест защото съм в САЩ.Трябва гинеколог да ме изпрати.Ще търся такъв в понеделника.Моля ви пишете ми нещо!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #870 -: Декември 15, 2007, 17:59:57 pm »
Направи още един тест утри сутринта.
 :crossfingers: и чакаме да ни зарадваш :)
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #871 -: Декември 15, 2007, 18:03:40 pm »
Даниски, честно казано мисля, че е възможно да е положителен резултата, аз досега не съм виждала положителен тест, но за сметка на това съм се нагледала на отрицателни - всякакви марки и никога, дори и след 10 часа не ми се е появявала втора бледа черта.
Така че стискам палци и ако имаш възможност прибягай до някоя аптека и си купи още един, ако може с по- голяма чувствителност - още по - добре!
Аз междувременно продължавам да ти стискам палци!  :bfp:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #872 -: Декември 15, 2007, 18:15:16 pm »
Каква ирония!Току-що се връщам от тоалетната - дойде ми с пълна сила. :(
Баси....
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #873 -: Декември 15, 2007, 18:38:03 pm »
Даниски, съжалявам мила! Дано следващият месец е вече нашият месец!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #874 -: Декември 15, 2007, 19:13:42 pm »
daniski   :bighug:

На вси4ки стискам палци!!!!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Прегръщам ви моми4ета!
*

    vaniaSH

  • *
  • 3
  • Когато жената греши, мъжът върви точно след нея.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #875 -: Декември 15, 2007, 19:41:10 pm »
Momi4eta napravix 2 testa i te sa + sega ostava da potvardi i lekaria i ste bada spokoina. Stiskam palci na vsi4ki i veseli pra3nici. :blowingdust:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #876 -: Декември 15, 2007, 19:55:25 pm »
Ами тихи4ко 4естито и леко бременеене   :flower:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #877 -: Декември 15, 2007, 21:58:34 pm »
dondoni, vaniaSH, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Момичета, според вас кога трябва да ми дойде ,ако  овуто ми е било на 06.12, а миналия месец ми дойде на 26.11 и по принцип съм с 28 дневен цикъл?
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #878 -: Декември 15, 2007, 22:04:22 pm »
28-ми ден ти е 23.12
Ако овулацията ти е била на 6.12 след 14 дни трябва да (не) чакаш да ти дойде менструацията-19-20.12
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #879 -: Декември 15, 2007, 22:06:24 pm »
dondoni, vaniaSH, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Момичета, според вас кога трябва да ми дойде ,ако  овуто ми е било на 06.12, а миналия месец ми дойде на 26.11 и по принцип съм с 28 дневен цикъл?
Ако ову-то ти е било на 6.12. прибавяш 14 дни лутеална фаза(принципно е толкова, ако няма проблем) и това означава, че на 20.12. някъде трябва да ти дойде. Продължителността на цикъла от миналият ти месец няма нищо общо с този. Тя зависи от това кога е било ову-то и според него се премества и дължината на цикъла. Дано да не съм обяснила много объркано и да си ме разбрала.