0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #840 -: Декември 14, 2007, 10:28:29 am »
И аз като беба реших да избързам с теста и ... :bfn: Ама като съм нетърпелива :balk_132: И сега пак си оставам с чакането и в неизвестност :balk_133:Сама съм си виновна,а и не ми е за първи път :balk_149:Абе здраве да е!!!Времето е пред нас :balk_600:Обещавам вече да не прaвя такива неща :balk_104:Успешен ден на всички и повече усмивки :D :D :D
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 17:51:55 pm от krasiko »
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #841 -: Декември 14, 2007, 11:09:51 am »
здравейте момичета!аз май отпадам от класацията..БТ пак взе да пада-36.9,този път няма от какво друго да е освен от лелката.. :( !вероятно днес или утре..дано поне е утре или вдруги ден,че да не е твърде къса ЛФ..поне след още един месец ако пак е така,ще  е ясно вече какъв е проблема-ниския прогестерон :(!!!
целувки на всички и продължавам да  :crossfingers: за вас!!
п.п. айде мацки,от няколко дни никой не е имало с хубави новини..време е вече някоя да се похвали..да ни зарадва...ЧАКАМЕЕЕ 8)
katia и на мен температурата ми падаше 36.80, 36,90... и видях двете чертички. Няма ли лелка, надежда има. Успех

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #842 -: Декември 14, 2007, 11:33:26 am »
Момичета, да Ви питам нещо. Всеки месец около 14-15 ден ме боли корем ниско долу към яйчниците. Започва с лека болка и в рамките на деня постепенно се засилва. На другия ден ми няма нищо. Някой има ли такива болки и дали е свързано с овулация. Аз понеже засега не си меря температура и незнам кога точно ми е ову.
Може да е писано по този въпрос, но не открих нищо. Хайде обнадеждете ме малко, че е било ову... :jump12:
]
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #843 -: Декември 14, 2007, 12:01:59 pm »
И аз съм имала такива болки и пол.тест за ову,така че е напълно възможно да имаш болезнена овулация :D
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #844 -: Декември 14, 2007, 12:22:36 pm »
Момичета, да Ви питам нещо. Всеки месец около 14-15 ден ме боли корем ниско долу към яйчниците. Започва с лека болка и в рамките на деня постепенно се засилва. На другия ден ми няма нищо. Някой има ли такива болки и дали е свързано с овулация. Аз понеже засега не си меря температура и незнам кога точно ми е ову.
Може да е писано по този въпрос, но не открих нищо. Хайде обнадеждете ме малко, че е било ову... :jump12:

Здравей,
Аз не съм правила тестове за О, но по температурата мога да преценя, че имам такива болки или преди О или по време, не съм много сигурна. Чувствам ги като тежест ниско в корема; когато сядам се усеща като, че ли нещо ме пробожда; понякога ми е подут корема; а като взема предвид и другите признаци - ЦС например почти течна до белтъкообразна, мога да кажа, че това е болезнена О.
При мен е всеки месец така. Не, че сме улучили момента досега де:)
Пожелавм ти успех:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #845 -: Декември 14, 2007, 16:40:29 pm »
здравейте момичета!аз май отпадам от класацията..БТ пак взе да пада-36.9..
katia и на мен температурата ми падаше 36.80, 36,90... и видях двете чертички. Няма ли лелка, надежда има. Успех
мерси,MALENA* :D,дано си права,но е малко вероятно,тъйч е засега няма да се навивам излишно..приела съм че е лелката,пък ако е другото..ще се радвам!!ако не другия месец наново,само се моля ако идва да не е преди неделя,че да имам хубава ЛФ! :wink:
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ МОМИЧЕТА КОИТО СА ВСЕ ОЩЕ В ОЧАКВАНЕ :wink:
eagle,миличка напълно те разбирам ,то понякога си е нужно да си отдъхнем от това мерене на БТ и от вглеждането в разнита му там симптоми(дано стане пък точно сега като не следиш БТ и т.н...ще е хубава изненада :wink:)..и аз скоро сигурно ще правя такава почивка,но чакам първо да видя док. какво ще каже,какви още изследвания да правим и тогава ако всичко е ок. и няма резултат - бебо ..ще си починем и ние няколко месеца :wink:!успех на всички :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #846 -: Декември 14, 2007, 17:57:09 pm »
Аз още си НЕчакам мензиса.И ме болят гърдите,но докато вие не кажете,няма да правя друг тест! :lol:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #847 -: Декември 14, 2007, 18:32:28 pm »
Здравейте и от мен момичета.Искам да попитам нещо.
Преди около половин час си направих тест за бременност но се появи много бледа втора лента.Това значи ли че теста е отрицателен.И още нещо-кога мога да си направя втори тест?
Благодаря предварително.
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 19:08:55 pm от dondoni »
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #848 -: Декември 14, 2007, 19:21:14 pm »
Втора 4ерти4ка е знак 4е има бременност независимо от нейният цвят!Кой ден закъснение ти (ако има такова) може да направиш още един утре!И дано да е така ще ти стискам палци  :crossfingers: :bfp: и да ни пишеш!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #849 -: Декември 14, 2007, 19:35:14 pm »
Благодаря ти много.
Трябваше да ми доиде днес. :oops: и аз нямах търпение.За това си взех 2 теста.
Значи утре да направя другия?
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #850 -: Декември 14, 2007, 20:31:42 pm »
Аз още си НЕчакам мензиса.И ме болят гърдите,но докато вие не кажете,няма да правя друг тест! :lol:
daniski направи си кръвен тест или сутринта уринен. Стискам палци и все си мисля че ще видиш  :bfp: :D
dondoni май си позбременняла  :wink:, втора бледа чертичка е положителен резултат  :D, пусни си кръвен за 100% сигурност.
Успех на всички  :bighug:
« Последна редакция: Декември 14, 2007, 20:39:34 pm от MALENA* »

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #851 -: Декември 14, 2007, 21:33:54 pm »
Здравейте и от мен момичета.Искам да попитам нещо.
Преди около половин час си направих тест за бременност но се появи много бледа втора лента.Това значи ли че теста е отрицателен.И още нещо-кога мога да си направя втори тест?
Благодаря предварително.
Ето и една добра новина - ами тихичко Честито - желая ти лека и безпроблемна бременност!!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #852 -: Декември 14, 2007, 21:37:19 pm »
Аз още си НЕчакам мензиса.И ме болят гърдите,но докато вие не кажете,няма да правя друг тест! :lol:
Даниски защо не направиш утре един кръвен тест, та да ни зарадваш всички! Хайде аз ще стискам палци докато не ни съобщиш добрата новина  :bfp:  :crossfingers:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #853 -: Декември 14, 2007, 21:43:52 pm »
Благодаря ти много.
Трябваше да ми доиде днес. :oops: и аз нямах търпение.За това си взех 2 теста.
Значи утре да направя другия?
Утре сутрин с първата урина, но няма особен смисъл тестът така или иначе е положителен. Честито!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #854 -: Декември 14, 2007, 23:47:57 pm »
Хиляди благодарности на всички ви момичета.Бяхте изключително отзивчиви и много мили.Дано и на вас скоро ви се появи втората лента(дори и бледа).
А утре сутрин непременно ще си направя и другият тест.
И дано наистина е положителен.

 :)  :)  :)

До скоро момичета
*

    vaniaSH

  • *
  • 3
  • Когато жената греши, мъжът върви точно след нея.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #855 -: Декември 14, 2007, 23:53:03 pm »
3draveite momi4eta i a3 kato dondoni dnes triabvashe da mi doide i napravix test poiavise bleda vtora linia i sega kato 4eta tova niamam tarpenie da doide sytrinta  :D :D :D Mnogo sam ra3valnyvana!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #856 -: Декември 15, 2007, 00:31:36 am »
Браво моми4ета само хубави новини.Тихи4ко 4естито и на двете :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #857 -: Декември 15, 2007, 00:35:50 am »
Браво, момичета. Дори и бледа втора чертичка, важното е че я има. Така че лека и безпроблемна бременност ви пожелавам.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #858 -: Декември 15, 2007, 00:42:21 am »
Моми4ета и да пишете стискам палци на вси4ки и то много пргръщам ви!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #859 -: Декември 15, 2007, 04:31:34 am »
ОК.Утре сутринта ще препишкам теста - днес ми подариха един.И то докторка по стерилитет...И витамини за бременна за една седмица. :oops:
Чакайте резултата след 15 часа.Тогава при мен ще е 8 сутринта. 8) 8) 8)