0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #760 -: Декември 08, 2007, 16:46:17 pm »
Тани,борбата продължава,не се отчайвай.
Даниски, :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #761 -: Декември 08, 2007, 17:48:48 pm »
Здравейте, мацки! Аз не съм се вясвала във форума тази седмица, ама да мина поне едно "здрасти" да кажа, а!
Така, при мен се случва това, че най-накрая се взех в ръце и драснахме с мъжо вече при специалист! Както тук много се шири "кварталните лекари" какво ли разбират! Колкото и да уважавам моята доки, колкото и да сме си дружки вече след толкова години, русата ми главица най-накрая проумя, че тя е гинеколог, а не специалист в областта на стерилитета! В четвъртък бяхме при д-р Минев от СЕЛЕНА. За следващата сряда имаме насрочен час за спермограма на любимия и фоликуметрия и още други работи при мен. За него прочетох тук-там доста добри отзиви, а и първото ми впечатление от него е добро, така че - стискайте ми палци!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #762 -: Декември 08, 2007, 18:00:13 pm »
baby_s стискам палци мила дано вси4ко завърши добре и бъде овен4ано с едно здраво беб4е,от сърце ти го пожелавам!!!  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #763 -: Декември 08, 2007, 18:12:36 pm »
Благодаря ти много

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #764 -: Декември 08, 2007, 21:16:59 pm »
Каквото зависеше от нас с милото, го направихме.Започва голямото чакане...Какво ли ми е отредила съдбата този месец  :ask:
Честит празник на всички студентки!Желая ви само успешни сесии и много късмет в живота. :blowingdust:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #765 -: Декември 08, 2007, 22:44:59 pm »
baby,желая ти добри резултати на изследванията.
Силвичка,дано ни зарадваш :crossfingers: :bfp:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #766 -: Декември 08, 2007, 23:12:34 pm »
честит празник на всички студенти и от мен аз предпочетах да си остана в къщи на празника.Ние този месец сме на линия готови за чудото на Коледока :lol: на всички които чакат :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и чакам весели новини пък дано на края на месеца и ние да се похвалим


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #767 -: Декември 08, 2007, 23:25:42 pm »
baby_s стискам ти палци и дано скоро ни зарадваш с хубава новина      :crossfingers:    :crossfingers:    yahoo_17    stork-boy
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #768 -: Декември 09, 2007, 00:14:35 am »
Тани77, съжалявам. :hug2:
Дано другият месец да е вашият!

*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #769 -: Декември 09, 2007, 03:04:22 am »
Тани,борбата продължава,не се отчайвай.
Даниски, :crossfingers:

мерси Роузиана!тани,по графиката ти още не ти е дошло.Ти с дълъг цикъл ли си?
Ако на мен не ми дойде за 32 дена съм закачила отвсякъде :wink:

Честит празник на най-свободните хора на света-студентите!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #770 -: Декември 09, 2007, 08:30:10 am »
daniski, не съм с дълъг цикъл и това много ме притеснява. Цикълът винаги ми е бил 25-26 дни, но сега нямам нито цикъл, за съжаление няма и бременност - вчера правих кръвен тест. Изследването ми е за бета ЧХГ / дали това е правилният хормон за определяне на бременност  :ask: и резултата е <0,1u/u/ml/ много съм притеснена и объркана - ако не са сгрешили при изследване на хормона в лабораторията, то явно има някакъв проблем, живот и здраве в сряда ще отида на лекар.
Много моля ако някое от момичетата във форума знае бета чхг същото ли е като чхг нека да ми пише!!!
« Последна редакция: Декември 09, 2007, 08:36:48 am от tani77 »
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #771 -: Декември 09, 2007, 11:30:02 am »
Много моля ако някое от момичетата във форума знае бета чхг същото ли е като чхг нека да ми пише!!!

Тани77, виж тук: http://old.zachatie.org/modules.php?name=News&file=print&sid=209

Успех! :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #772 -: Декември 09, 2007, 12:10:27 pm »
fatalwoman,дано имаш радостна новина :bfp:а кога очакваш М?
На 22 очаквам М ( далеко е) , но при мен ситуацията е ,че ми се гади и имам температура без болест.Надявам се на по - ранна овулация , защото имам позната, забременяла по този начин.
Tani77, Rouzi-anna, Vessska , благодаря ви! И на всички момичета желая най - хубавия коледен подарък!
Да ти кажа 4естно при мен се полу4и същото о4аквах ову. на 16,17.11 оба4е се оказа 4е 4удото е станало на 6 или 7.11стискам ти силно палци и дано се похвалиш скоро с  :bfp: от сърце ти го пожелавам!!!!!!!!!!


 Хайде моми4ета стискам ви палци Коледа да ви изненада с най хубавите подаръци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #773 -: Декември 09, 2007, 12:11:08 pm »
Много моля ако някое от момичетата във форума знае бета чхг същото ли е като чхг нека да ми пише!!!
тани,мила същото е!!в една тема бях чела,че ЧХГ-то е комбинация от две вериги(ще те излъжа обаче дали са нековалентни или ковалентни..непоня какво пишеше в подробности:?),едната алфа,а другата бета..в лабораториите се изследва бета-чхг;доколкото поня пишеше че има разлика в броя на аминокиселините във веригите...по-късно днес ще се поровя във форума и ако намеря темата където го бях чела ще ти го пусна.. :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #774 -: Декември 09, 2007, 12:14:32 pm »
благодаря ти вики :D!ти как си?
аз един ден не можах да вляза и гледам,че съм изпуснала май доста... :wink:! :goodluck:на всички чакащи да не им дойде М. :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #775 -: Декември 09, 2007, 15:14:17 pm »
Благодаря ти Катя 13, Благодаря ви мили момичета, че и в този така труден за мен момент сте близо до мен и ме подкрепяте.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #776 -: Декември 09, 2007, 18:00:31 pm »
Благодаря ти Катя 13, Благодаря ви мили момичета, че и в този така труден за мен момент сте близо до мен и ме подкрепяте.
:bighug: :bighug: :bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #777 -: Декември 09, 2007, 18:23:58 pm »
Тани,  :bighug:
Нерони, Силвичка, дано ни зарадвате с хубави коледни новини!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #778 -: Декември 10, 2007, 10:09:59 am »
И аз още чакам, дано да не идва. Нервно ми е и все ходя да се проверявам дали е дошло. Много съм нетърпелива. Мъжа ми и той покрай мен се е напрегнал и само и той ме пита. Мисли си че нещо му има щом не е станало миналия месец.Иска да ходи на спермограма.Викам му чакаи да видим и този месец дали не сме улучили пък след празниците ще тръгнем и по изследвания. Днес дадох кръв за прогестерон, бая се яудех дали да не пусна и ЧХГ, но се въздържах. То и да си пусна нищо няма да се промени, или е станало или не е. Ще чакам да видя дали ще ми дойде пък ако не дойде тогава ще почвам с тестовете. Дано Лелката  ни подмине всички! Успех момичета!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #779 -: Декември 10, 2007, 10:17:12 am »
Така е беба, или е станало или не-средно положение няма :Pза нас остава само чакането и надеждата :goodluck: :crossfingers: