0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #740 -: Декември 06, 2007, 14:06:43 pm »
Sugari,Rouzi :hug2:благодаря! :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #741 -: Декември 06, 2007, 17:34:40 pm »
Ех момичета, и аз сега чакам да видя каква сме я сътворили този месец. И уж съм решила да не го мисля много, пък се усещам, че за друго не мисля. Нищо не ме вълнува, немога да се съсредоточа в работата само едно и е в главата " ми сигурно нищо не сме направили :(, може пък да е станало :D обаче пък нямам симптоми :( ама то е много рано де :D и миналия месец действахме нон естана  :( да обаче може сега да сме уцелили  :D................................" и т. н. И така е от както се събуда докато заспя, а снощи даже сънувах че съм бременна и с коремче вече. Май съм на път да изперкам. Обаче е и някак вълнуващо понеже ако стане си мисля че  ще си спомняме с умиление за тези моменти на очакване.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #742 -: Декември 06, 2007, 19:06:56 pm »
Даниски, Пипи, Тани, ще се моля за вас. Стискам палци, дано вие ни зарадвате с добри новини.
Благодаря ти Веси, аз съм решила ако до понеделник няма М. - отивам на кръвен тест.
Снощи имах силни болки - досущ като ПМС, но днес поутихнаха - и аз не зная дали да се надявам с тези отрицателни тестове.
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #743 -: Декември 06, 2007, 19:25:08 pm »
Здравейте момичета!

И аз НЕ чакам на 11.12 много ще съм щастлива ако се случи сега - за празниците.Ние опитваме от скоро-трети месец ,знам че няма повод за тревожни мисли , но вие знаете по-добре от мен! :goodluck:на всички и скоро да се похвалим preggo
Честито на всички именници!

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #744 -: Декември 06, 2007, 20:13:16 pm »
Здравеите на всички, на мен сащто трябва днес или най кьсно утре да ми доиде имам пред м. болки и много ми се хапва но преди 5дни избьрзах и си направих тест но беше отрицателен, щте изчакам до утре и се надявам резултата да е  :bfp: а и поддьржам от няколко дни Т.Т 37.2
Успех на всички чакащи и надяващи като мен preggo
http:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #745 -: Декември 06, 2007, 20:21:04 pm »
Беба,спокойно,не го мисли ,трудно е ,но се опитай да се разсееш с нещо .
Анжела,теста ,който си направила преди 5 дни не мисля ,че може да се смята за верен,рано е било .Стискам палци за :bfp:
Танче,Тани77 :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #746 -: Декември 06, 2007, 20:31:28 pm »
Мерси rouzi-anna за пожеланието и се надявам рано да сьм направила и да не е верен
какво остава освен да чакаме и да се молим  :youwoman:
http:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #747 -: Декември 07, 2007, 04:49:45 am »
Даниски, Пипи, Тани, ще се моля за вас. Стискам палци, дано вие ни зарадвате с добри новини.
Благодаря,и аз се моля за всички всяка вечер!
Мила Реми :balk_21:
Ох,да не идва вече на никоя от нас!Аз със сигурност имах Ову този месец,та поне затова се успокоих.Все пак съм на 34.Та все някога ще го хванем това яйце.Господ си знае работата. :00001754:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #748 -: Декември 07, 2007, 04:55:37 am »
И така е от както се събуда докато заспя, а снощи даже сънувах че съм бременна и с коремче вече. Май съм на път да изперкам. Обаче е и някак вълнуващо понеже ако стане си мисля че  ще си спомняме с умиление за тези моменти на очакване.
Колкото за сънуването,дума да няма - само бебетии сънувам!ту че аз имам,ту че някоя друга е родила,ту гледам някое и не знам на кого е.Абе...Дори рева насън,че нямам бебе...Внушението е голяма работа. :sleeping: ylinfant ylinfant
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #749 -: Декември 07, 2007, 09:51:28 am »
Мили душички! Чета с такова умиление, толкова ми напомняте на мен и трепетите които изпитвах пред всеки цикъл. Пълнят ми се очите като знам как се чуствате. Пиша за да ви дам кураж и да ви пожелая по скоро да изпитате майчинството. Прегръщам ви!!!
И да
Цитат
Господ си знае работата
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #750 -: Декември 07, 2007, 15:08:56 pm »
Лаленце :bighug: :balk_21:
mc101 tree2a
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #751 -: Декември 07, 2007, 18:39:29 pm »
Мила Реми :balk_21:
Ох,да не идва вече на никоя от нас!Аз със сигурност имах Ову този месец,та поне затова се успокоих.Все пак съм на 34.Та все някога ще го хванем това яйце.Господ си знае работата. :00001754:
[/quote]

Благодаря мила, Само Бог може да ни помогне и дано даде на всяка една от нас по 1-2  ylinfant. само на него се надявам. днес една приятелка ми каза, че е бременна, много й се зарадвах, после си  :balk_145: :balk_145: :balk_145:, искрено се надявам следващия месец вечи да няма сълзи за никоя от нас!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #752 -: Декември 07, 2007, 18:59:29 pm »

Момичета, хайде, коя е следващата? Чудеса стават, така че имайте вяра!
Fatalwoman, какво става с теб? Как си? Пиши какво се случва.
Аз все още си чакам.

Ами какво да става... Поддържам си 37,2 , не съм хремава , не ме боли нищо , просто се чувствам перфектно , но си имам Т.Правих си Престо и беше отрицателен , но се успокоявам , че е рано да отчете резултат още. :lol: Сутрин като пия кафе ми става особено гадно , но  може и да е от внушение... и аз не знам какво да мисля.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #753 -: Декември 07, 2007, 20:38:26 pm »
fatalwoman,дано имаш радостна новина :bfp:а кога очакваш М?
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #754 -: Декември 07, 2007, 20:56:47 pm »
fatalwoman дано скоро ни зарадваш с  :bfp1:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #755 -: Декември 07, 2007, 22:11:12 pm »
 :crossfingers: за още пове4е :bfp: късмет на всички!

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #756 -: Декември 08, 2007, 11:57:41 am »
fatalwoman,дано имаш радостна новина :bfp:а кога очакваш М?
На 22 очаквам М ( далеко е) , но при мен ситуацията е ,че ми се гади и имам температура без болест.Надявам се на по - ранна овулация , защото имам позната, забременяла по този начин.
Tani77, Rouzi-anna, Vessska , благодаря ви! И на всички момичета желая най - хубавия коледен подарък!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #757 -: Декември 08, 2007, 12:45:14 pm »
Момичета ето я и при мен истината лъсна:
 Име на теста (изследването) бета-ЧХГ
 Резултат<0.10
 Единици  u/u/ml
 Референтни граници  пременопауза:под 1;постменопауза:под 7;мъже:под 2
 
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #758 -: Декември 08, 2007, 12:50:44 pm »
Моми4ета няколко дни нямах нет и така ми домъ4ня за вси4ки вас....... :bighug:
да знаете 4е ви стискам палци мноооооооогооооооооооо силно на вси4ки и нека Коледа ви донесе най желаните подаръци,на о4акващите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на бебеправещите много успех и после на вси4ки  :bfp:  :bighug:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #759 -: Декември 08, 2007, 16:18:14 pm »
Здравейте Момичета!Аз съм все още в бойна готовност и засега нямам ПМС.БТ -37.10.и се чувствам както обикновено.Не сме уцелили ОВУ-то с 1-2 дена та затова не храня големи надежди.Има ли някой като мен да го чака утре?