0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #720 -: Декември 05, 2007, 15:12:34 pm »
Веси :crossfingers:
Утре да ни зарадваш с  :bfp: :balk_602:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #721 -: Декември 05, 2007, 15:36:36 pm »
Днес ми остана малко повечко време, а й съм едно меланхолично настроена, та реших да се поровя във форума. Ама се върнах доста назад. Прочетох публикации още 2005 год. Проследих какво се е случило с отделни момичета. Много е интересно, четеш как са се притеснявали, как са чакали бебо и изведнъж радостна новина.
И така ми става едно мило и спокойно. Всички минават по пътя на чакането - едни повече, други по-малко. Но при всички ще стане. Трябва само да вярваме и да не забравяме да се радваме на нещата,  които се случват през това време. Не трябва да губим връзка с любимите си хора.
Предстоят толкова хубави празници. Пожелавам Ви догодина до елхата да има и едно малко кошче с Вашето бебе.tree2a :sleepingbabyboy:
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #722 -: Декември 05, 2007, 15:41:25 pm »
andreaivano и аз допреди малко четях една тема"статистика на успеха"-там са описани години ходене по мъките..но когато прочетеш финала...ДА права си  :D,тогава ти цъфва усмивката на лицето :D и се изпълваш с надежда!!!
 :crossfingers: :goodluck: на теб и на всички останали момичета!
« Последна редакция: Декември 05, 2007, 18:01:18 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #723 -: Декември 05, 2007, 17:53:04 pm »
И така... Нали ви обещах да пиша при нещо ново - ходих днес на видеозон... И видях околоплодното сакче  :D едно такова мъничко...  :cloud9: Пожелавам на всички вас, момичета, да изпитате същите тези вълнения и гордостта, когато чуете сладките думи от устата на лекаря: "Честито!" Прегръщам ви всички и отново суркам крак, та да се похвалите и вие много скоро  :bighug: 
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #724 -: Декември 05, 2007, 18:00:12 pm »
sun shine :bighug: :dance2:,много се радвам за хубваите новини!!! :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #725 -: Декември 05, 2007, 19:41:00 pm »
Тани77,защо не направиш кръвен тест,по сигурен е .Стискам палци   :crossfingers:
Защото много ме е страх от разочарование, искам да изчакам още няколко дни закъснение и ще тичам в лаборатория. /Ако до тогава не съм влязла в психиатрия  :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #726 -: Декември 05, 2007, 20:23:19 pm »
Съншайн,много се радвам ,че сте видели сакчето.Желая ти бременост изпълнена с много приятни емоции.
Веска,утре чакаме резултат ,дай боже +++ :crossfingers:
Тани77 ,успех.С теб сме мила. :bighug:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #727 -: Декември 05, 2007, 20:27:16 pm »
Тани77,защо не направиш кръвен тест,по сигурен е .Стискам палци   :crossfingers:
Защото много ме е страх от разочарование, искам да изчакам още няколко дни закъснение и ще тичам в лаборатория. /Ако до тогава не съм влязла в психиатрия  :)

Що бе?Влез,тъкмо там ще ти го направят безплатен :needleani: :needleani: :needleani: :nurse_1:
Стискаме палци!  :bfp:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #728 -: Декември 05, 2007, 20:39:10 pm »
Роузи-анна, Даниски - благодаря ви за подкрепата момичета, дано се окаже нещо добро това закъснение, въпреки че губя надежда - от няколко часа имам болки в десния яйчник и ми прилича на гадната лелка.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #729 -: Декември 05, 2007, 21:36:54 pm »
Тани, не се отчайвай! Извинявай за моя постинг вчера. Толкова бях съкрушена.  :hug2:

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #730 -: Декември 05, 2007, 21:42:46 pm »
Тани, не се отчайвай! Извинявай за моя постинг вчера. Толкова бях съкрушена.  :hug2:

Няма нищо не се притеснявай, разбирам те напълно - желая ти късмет и в най -скоро време  :bfp:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #731 -: Декември 05, 2007, 21:52:46 pm »
КЪШ, КЪШ, гадна лелко!  :bonk: Отивай да си почиваш някъде за 9 месеца.Тани77,Веси стискам палци  :crossfingers: И аз очаквам тия дни, но овуто.От утре почвам тестовете.По принцип нямам проблем с овулацията, ама на милото :00001754: са му толкова мъничко и толкова ленивички  :balk_144:, дано този път някой заблуден бързак свърши работата, само един искам. :)
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #732 -: Декември 05, 2007, 23:20:07 pm »
Виктория, Sun_Shine честито, пожелавам едни прекрасни  :cloud9:. Май ще раждаме заедно  :D. Ние днес видяхме плодното сакче, даже имаме и снимчица вече  :D. След две седмици трябва да чуем и сърчицето, дано всичко да е наред.

Успех момичета, чудеса стават винаги  :bighug:

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #733 -: Декември 06, 2007, 10:41:48 am »
Много хубаво започна тази седмица - вече 2 момичета бременни!
А аз,Пипи и Реми сме следващите който НЕ чакаме да ни дойде.Тра-ла-ла-ла..всички ще сме  preggo preggo preggo :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:


 tree2a

момичета май аз отпадам, 6те се надявам следващия месец :balk_145:, ПМС вечи е много изявено, а и Т взе да пада :balk_144: :balk_145:!!!!!
Успех Daniski!!!
Пожелавам успех и на всички останали момичета, които НЕ чакат да им дойде!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #734 -: Декември 06, 2007, 10:52:20 am »
На успелите момичета, ЧЕСТИТО и много щастливи и прекрасни мигове да имате за напред.
На другите стискам палци- ще ви се случи/да видите двете чертички/вярвайте в това.
Аз и този месец провалих всичко-настинах, гърлото ме боли, температура 39,00 при която и да е имало нещо то не би оцеляло.Така че аз по-скоро ще чакам следващия месец.Ама тея две черти много бягат ама все някога ще ги излъжем да се появят. :)
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #735 -: Декември 06, 2007, 10:53:55 am »
Реми, не се разтройвай  :bighug: идва нова година нов късмет.
Веси,нарави ли теста? Чакаме  :bfp:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #736 -: Декември 06, 2007, 11:11:49 am »
Съжалявам, мила Реми! Дано следващия месец да е твоя!
Аз със сигурност отпадам. Дойде ми.  :balk_145:
След НГ пак ще подновим опитите. Ще доживея някакси до тогава, а после нови трепети и надежди...
Даниски, Пипи, Тани, ще се моля за вас. Стискам палци, дано вие ни зарадвате с добри новини.
Don't worry, be hippy
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #737 -: Декември 06, 2007, 11:29:37 am »
Момичета,благодаря за подкрепата!Моята БТ днес също е по-ниска и вече успях да му дръпна един рев.Но няма да се предаваме,докато наистина не дойде м.Кураж и късмет на всички! :bighug: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #738 -: Декември 06, 2007, 12:46:22 pm »
Пипи,Реми-без да се отчайвате :wink: Нова година-нов късмет  :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #739 -: Декември 06, 2007, 13:03:56 pm »
Веска,Реми :bighug:
Пипи,с теб сме ,хайде да я победим тази лелка :crossfingers: