0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #700 -: Декември 04, 2007, 19:27:21 pm »
Хамелеон,дано скоро ни изненадаш.
Веска,стискаме палци да те подмине М.
Пипи, :crossfingers:за 9.С теб съм мила.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #701 -: Декември 04, 2007, 19:43:56 pm »
Момичета вече съвсем се сбърках - трети ден ми закъснява, а всички тестове категорично ме разочароват -  :bfn: , не оставих тестове по аптеките и никаква положителна емоция - това е.
До такава степен откачих, че се върнах и прегледах 2 години назад циклите си - е само веднъж съм имала 29-дневен цикъл, винаги ми е бил 25-26 дни.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #702 -: Декември 04, 2007, 20:11:23 pm »
E, Браво Вики това е страхотно!!! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Много късмет.

Моля те кажи ми на кой ден от закъснението ти отчете положителен тест и коя марка.
Беше казала, че след закъснение си имала отрицателни тестове - моля те кажи и за тях каква марка са и на кой ден от закъснението. Благодаря предварително!

И двата пъти теста беше Шуър 4ек снощи направих теста беше ми 7 ден закъснение даже взех два за всеки слу4ай явно има нещо..........
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #703 -: Декември 04, 2007, 20:16:31 pm »
Искам да благодаря на вси4ки ви за пожеланията и да знаете 4е си вла4а кра4ката така 4е да не ме изложите за Коледа да се похвалите с най големия подарък пожелавам ви го от сърце защото вие вси4ки сте страшно добри хора на които може 4овек да раз4ита както в най лошите така и в добрите си моменти моми4ета пожелавам на всяка една в най скоро време да види двете 4ерти4ки защото всяка от вас го заслужава!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #704 -: Декември 04, 2007, 20:29:05 pm »
Еееееееееее, ей на това му викам аз хубави новини! Поработвам аз упорито тези дни, нямам време за форума, а пък то - само страхотни новини!
ВИКИ, ЧЕСТИТО, МИЛИЧКА! Дочакахме най-накрая твоят положителен тест! Прегръщам те! Дано това са най-хубавите ти месеци, а след тях да те налегне най-голямото щастие на земята!
Съншайн, ЧЕСТИТО и на теб! Леко бременеене и сладко бебче на финала!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #705 -: Декември 04, 2007, 20:49:16 pm »
Вики, Съншайн, ЧЕСТИТО момичета.Толкова се радвам за вас:jump12: От тук нататък само спокойствие и прекрасти моменти! Дано наистина сте повлекли крак и всеки ден някоя от нас да я спохожда същото щастие.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #706 -: Декември 04, 2007, 23:28:00 pm »
Ей, Вики, така ме зарадва. Позволявам си да копирам малко Натали - не те познавам, но чета и преживявам всичко с теб. Страхотна новина!
Sunshine, честито и на теб!
Тани, не че искам да те разочаровам, но след 4-дневно закъснение ми дойде (а никога не ми закъснява). И аз правих тестове, че днес дори и един кръвен. При мен се е видяло, че чичо доктор ще ми го направи.  :wink:

Момичета, стискам ви палци.  :goodluck:

*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #707 -: Декември 04, 2007, 23:46:50 pm »
Много хубаво започна тази седмица - вече 2 момичета бременни!
А аз,Пипи и Реми сме следващите който НЕ чакаме да ни дойде.Тра-ла-ла-ла..всички ще сме  preggo preggo preggo :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:


 tree2a
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #708 -: Декември 04, 2007, 23:51:19 pm »
Момичета вече съвсем се сбърках - трети ден ми закъснява, а всички тестове категорично ме разочароват -  :bfn: , не оставих тестове по аптеките ...

Тани,не всеки го хващат тестовете още на първия ден от закъснението.Имай малко търпение... :balk_87:и ще видиш :bfp:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #709 -: Декември 05, 2007, 00:52:06 am »
 :hello2: И аз се присъединявам към отбора на НЕчакащите да им дойде  :grouphug2:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #710 -: Декември 05, 2007, 09:25:00 am »
Тани77,защо не направиш кръвен тест,по сигурен е .Стискам палци  preggo
inlove,добре дошла .Хайде скоро да ни зарадваш.
Пипи,Реми,Даниски :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #711 -: Декември 05, 2007, 09:38:33 am »
честито момичета!Леко бременеене!Душата ми пее от такива новини и да ни вземете и нас в егидката на бремените :)
<a
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #712 -: Декември 05, 2007, 09:44:48 am »
Здравейте момичета,
искам и аз да се пирсъедия към нечакащите този месец.
Честито на всички  preggo и леки 9 месеца.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #713 -: Декември 05, 2007, 09:48:28 am »
Преди малко си направих тест -  :bfn1: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Не знам до колко да му вярвам. Някакава марка, която за първи път чувам "Blue Dream".
Много ми е тъжно, така се надявах...
Взех си и "Sure Check". Не знам да го направя ли сега, или да чакам до утре...
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #714 -: Декември 05, 2007, 10:16:40 am »
vessska,кой ден закъснение ти е?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #715 -: Декември 05, 2007, 10:24:38 am »
vessska,кой ден закъснение ти е?
Или ми е трети ден закъснение, или днес трябва да ми дойде. Обикновено цикълът ми е 22 дена, но понякога се случва да е и 24. Днес ми е 25-ти ден.
« Последна редакция: Декември 05, 2007, 10:26:55 am от vessska »
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #716 -: Декември 05, 2007, 10:33:11 am »
Веси, не се притеснявай и направи тест Sure Check, но по-добре сутринта с първата урина. Аз си правих Presto 1 седмица преди датата, на която трябваше да ми дойде, но отчете отрицателен резултат, макар че бил за ранна диагностика. Положителен резултат ми отчете Sure Check и то на 1-я ден от закъснението сутринта (а моят цикъл по принцип е точно на 30 дни).
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #717 -: Декември 05, 2007, 10:35:13 am »
по-принцип повечето тестове отчитат на 1 ден закъснение(включително и sure chek)..,но за всеки случай според мен изчакай до утре!друг въпрос е,че имам познати на които дори на две седмици закъснение не ги е хващал теста :wink:!!тъй че дори пак да е"-" няма да се ядосваш...докато няма М. има шанс :D :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #718 -: Декември 05, 2007, 11:10:09 am »
Само добри новини чета днес :babyflips:Денят ми започна с усмивка :bighug:Честито на всички бременелки yahoo_17
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #719 -: Декември 05, 2007, 13:46:06 pm »
Благодаря ви, Кате и Съншайн, за милите и окуражаващи думи. Имах нужда от тях.
Ще взема да послушам съветите ви и да си наложа търпение до утре - нов ден, нов тест, нов късмет... и дай, Боже, нова черта.   :P
А на всички които чакат, пожелавам следващите 9 месеца да не дочакат. Успех, милички!!!  :balk_104: 

« Последна редакция: Декември 05, 2007, 13:48:34 pm от vessska »
Don't worry, be hippy