0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #660 -: Декември 02, 2007, 22:32:00 pm »
Съншайн честито! Лека и безпроблемна бременност!
Вики, имаш силно стиснати палци и от мен и чакаме с нетърпение да ни зарадваш!
Натали  :bighug: дано този месец е вече твоя месец! Кураж и търпение - ще стане, та нали ти най-много ни окуражаваш!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #661 -: Декември 02, 2007, 23:16:13 pm »
Съншайн ЧЕСТИТО!!!! Прекрасна бременност ти желая и накрая едно сладко пухкаво бебе ,което да не спира да те радва  :D!
Вики успех миличка , дано и ти ни зарадваш !
Между другото тези , които имате вискока температура не мислите ли че може да се дължи на някакъв вирус ?  Аз също имах висока ТТ придружена с  хрема и болящо гърло, и си беше някакъв вирус. Разбирасе, желая ви да е точно това което си мислите .....
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #662 -: Декември 02, 2007, 23:57:31 pm »
Натали  :bighug: дано този месец е вече твоя месец! Кураж и търпение - ще стане, та нали ти най-много ни окуражаваш!
Дай, Боже, този да е нашият месец. Много ми се иска на тази Коледа да видя, че чудеса наистина се случват...
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #663 -: Декември 03, 2007, 00:13:24 am »
 
Дай, Боже, този да е нашият месец. Много ми се иска на тази Коледа да видя, че чудеса наистина се случват...
[/quote]
 :goodluck:  :babyflips:
« Последна редакция: Декември 03, 2007, 00:18:35 am от tani77 »
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #664 -: Декември 03, 2007, 00:38:12 am »

Натали мила пожелавам ти го :babyflips: от  :heartbeat: и на момичетат които о4акват :bfp:. :goodluck: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:
 
Вики 4акаме да ни зарадваш утре :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #665 -: Декември 03, 2007, 09:01:55 am »
Дай, Боже, този да е нашият месец. Много ми се иска на тази Коледа да видя, че чудеса наистина се случват...
:goodluck:  :babyflips:
Пожелавам по едно чудо на всички чакащи!!! :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #666 -: Декември 03, 2007, 09:37:29 am »
Между другото тези , които имате вискока температура не мислите ли че може да се дължи на някакъв вирус ?  Аз също имах висока ТТ придружена с  хрема и болящо гърло, и си беше някакъв вирус. Разбирасе, желая ви да е точно това което си мислите .....
Там е работата, че при мен е само висака ТТ, без хрема и гърло. Та и аз си помислих в началото, че може да е вирус, ама пък нищо друго ми няма. Ама знае ли пък човек, може на мен така да ми влияе този вирус...  :lol: Ще поживеем, ще видим! Остана малко до М., да не кажем почти нищо.
Вики, къде се изгуби? Казвай какво става!  На нас последни ли ще кажеш добрата новина?
Натали, стискам палци... и на краката.  :P
Успех на всички чакащи  :crossfingers:   и хубава нова седмица с повече  :bfp:!
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #667 -: Декември 03, 2007, 10:02:29 am »
Веска,Натали,Вики :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #668 -: Декември 03, 2007, 10:55:00 am »
съншайн,лека бременност миличка!!! :D много радост и "+" вълнения ти желая през всичките 9 месеца,че и след това!!!да пишеш отвреме на време как си..става ли?
 :crossfingers: на всички които са в очакване.. М. да не идва :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #669 -: Декември 03, 2007, 10:57:56 am »
Sun_Shine честито :balk_46:Лека бременност!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #670 -: Декември 03, 2007, 11:36:02 am »
Съншайн, честито и от мен! Пожелавам ти много лека бременност и само положителни емоции.
Вики, казвай какво става с теб?
Момичета, аз все още не съм се прехвърлила в другия подфорум. Някакси съм си свикнала с вас и всеки ден чета какво ви се случва и се вълнувам с вас. Стискам ви силно палци и много ви обичам.
 :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #671 -: Декември 03, 2007, 13:07:37 pm »
Благодаря ви много, момичета!!!
Пожелавам на всички от все сърце да им се случи този месец чудото!!!  :crossfingers: Целувки и  :bighug: на всички!!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #672 -: Декември 03, 2007, 15:31:54 pm »
Здравей,Мили4ка,как си?Аз се утрепах да ти гледам графиката и да я сравнявам с моята. :D
Реми Г.с тебе чакаме на 9.12. дано не ни дойде!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #673 -: Декември 03, 2007, 16:43:41 pm »
Съншайн, леко бременеене! Аз малко преди теб провлачих крак сега си ти наред! Дай Боже да напрвим едно дълго хорце!  :D

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #674 -: Декември 03, 2007, 18:30:11 pm »
ooo, да! Дай боже!  :D  :crossfingers:
Abloy, кажи ми ти кога започна ходенеята по лекари и изследвания? Защото моята джипка ми кава, че още е твърде рано - трябва да започнем изследвания след около 2 седмици поне...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #675 -: Декември 03, 2007, 19:19:07 pm »
Здравей,Мили4ка,как си?Аз се утрепах да ти гледам графиката и да я сравнявам с моята. :D
Реми Г.с тебе чакаме на 9.12. дано не ни дойде!

здравей мила, и аз се надявам да не ни идва, успех ти желая и дано скоро видим  :bfp:.
дано да сме имали късмет този месец.
 успех на всички момичета!!!

п.п. освен 4е чакаме на една и съща дата, а и двете имахме проблем с термометрите :))
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #676 -: Декември 03, 2007, 21:25:20 pm »
Вики, какво става мила - дай ни добри новини!  :goodluck:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #677 -: Декември 03, 2007, 21:53:42 pm »
Саншайн честито мила , Вики  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и чакаме новини останалите от които съм и аз чакаме месеца на чудесата с нови сили :eggsperm:


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #678 -: Декември 03, 2007, 22:00:30 pm »
Моми4ета познайте   :bfp:благодаря на вси4ки ви вие сте страхотни пожелавам на всяка една от вас този подарък да дойде при вас за Коледа!!!!!!!!!
Прегръщам ви :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #679 -: Декември 03, 2007, 22:02:59 pm »
Честито Вики!
Лека бременност!