0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #640 -: Декември 01, 2007, 22:02:13 pm »
Ако не ми дойде и утре в понеделник ще направя,стискайте палци,въпреки 4е си знам 4е ще дойде понеже гърдите си ме болят от няколко дни то4но както преди да ми дойде така 4е малко вероятно да има нещо.....
Вики, защо преди да правиш кръвен тест в понеделник не напишкаш един утре?
А гърдите може и да си те болят по същият начин като при цикъл, но ти знаеш ли как ще те болят при бременност?
Хайде, скъпа, зарадвай ни утре. :crossfingers: :babyflips:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #641 -: Декември 01, 2007, 22:40:35 pm »
И аз мисля така да няправя,Nataly* много ми е нервно страх ме 4е отново ще е отрицателен.....утре ще ви пиша ако не ми дошло все още де.....прегръщам ви вси4ки!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #642 -: Декември 01, 2007, 22:52:52 pm »
И аз мисля така да няправя,Nataly* много ми е нервно страх ме 4е отново ще е отрицателен.....утре ще ви пиша ако не ми дошло все още де.....прегръщам ви вси4ки!!!
Уфф, много ми се иска от това твоето закъснение да излезе нещо хубаво този месец. Аз така се надявах за себе си, но не стана. Дано поне при теб да е станало та да ни зарадваш тук във форума и да ни заредиш с положителна енергия и надежда. А що се отнася до страха от ново разочарование-така е има го, но ти мисли позитивно.
Прегръщам те.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #643 -: Декември 01, 2007, 23:23:12 pm »
Благодаря ти Nataly* една гооолямаааа  :bighug:утре ще пиша......
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #644 -: Декември 02, 2007, 00:01:47 am »
Vessska, и аз имах по4ти всички твои симптоми, без онези с настинката, която оба4е не е настинка :lol: и все пак ми дойде...... Така 4е ти предлагам да си изчакаш М и ако не дойде да започваш със заключенията!!! По добре е за психиката ти :wink: И после.... тестове и т.н... предполагам знаеш! :P
Даниски, много са опасни възпаленията на бъбреците, а твоите симптоми говорят за това! Преживяла съм го - може да има ужасни последици........... И аз съм емигрант и аз знам колко е трудно, но..... отиди на лекар! Не искам да те плаша, но болните бъбреци могат да станат мнооого болезнен и трудно ле4ими! не си го причиняваи сама. а иначе при леко възпаление в БГ предписват Nelidix, но на мен не ми помогна и минах на много болезнени инжекции 20 дена! Но не помня какво! Успех и дано да се размине. И както някой беше казал - много вода, малко бира, чай от мечо грозде и ако имана пазара - дини!  :) Успех!!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #645 -: Декември 02, 2007, 10:01:20 am »
Благодаря ви Катя и Олимпия за отговорите. Знам, че трябва да изчакам и така и ще направя, въпреки, че вече нямам абсолютно никакви симптоми. Явно всички са били измислени и самовнушени  :wink:.
А ненастинката май си се превръща в настинка  :x. Както и да е, и този месец ще се купуват превръзки... :(.
Вики, на теб успех, мила, стискам палци и се моля.
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #646 -: Декември 02, 2007, 10:35:06 am »
Вики :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #647 -: Декември 02, 2007, 13:16:13 pm »
Здравейте отново, момичета! Както ми беше казала моята GP, направих още 1 тест на 7-мия ден от закъснението - положителен отново. Явно идната седмица трябва да ида вече на доктор и надявам се  :crossfingers: да се преместя вече в друг форум. Ще ми е мъчно за вас всички, но се надявам много скоро да продължим заедно във друг форум, вече за  preggo и да споделяме всички хубави моменти до  :bori_002: Ето, сууууууркам си краката и дано ви заразя с моето щастие  :blowingdust: Много  :bighug: и целувки!!!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #648 -: Декември 02, 2007, 13:35:43 pm »
Честито Sun Shine!!! :cheerleader: Много се радвам за теб  :P
Лека и безпроблемна бременност ти желая от все сърце.
Дано скоро и някое друго от момичетата да се похвали с :bfp:
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #649 -: Декември 02, 2007, 15:52:50 pm »
4естито sun-shine и от мен.
Този месец бях с вси4ки симптоми (дори на 8ми ден леко зацапване) и с такава голяма надежда,но уви-и аз отпадам доиде ми гадната М. :(
 :crossfingers:на вси4ки ,които 4акат да не изпитат това разо4арование

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #650 -: Декември 02, 2007, 16:14:59 pm »
Ох , вече не зная какво да си мисля  и нека и вас да питам.Последният ми цикъл беше от 22.11 до 27.11.Този петък на 30.11 бяхме в едни приятели и съм пила най - много 100гр ракия (Случва ми се да пия алкохол на 2 седмици веднъж).До днес включително , не спирам да повръщам.Не мисля , че е хранително натравяне , защото ям предимно плодове.Мислите ли, че е възможно да съм бременна.Поддържам и температура 37,1- 37,2.Малко невероятно ми се струва тези 3 дена да съм забременяла , но имам позната , която забременя през първия си чист ден след МЦ , непланирано. Пък нали знаете , удавник за сламка се хваща...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #651 -: Декември 02, 2007, 16:47:39 pm »
Честито sun-shine :D
Лека бременност и от мен :D
И аз оставам за по-нататък:( И мен ме посети днес М.
Ноооо, продължавам нататък, дано при следващия опит (умишлено опит:)) стане:)
Късмет момичета и на вас!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #652 -: Декември 02, 2007, 17:16:16 pm »
Честито мила Sun-shine, да са ти най- прекрасните дни напред и безпроблемни.Ох, че хубаво- много се радвам на такива новини. 
Fatalwoman, здравей. Според мен всичко е възможно, но е и доста рано.Ако найстина ти е много зле и повръщаш е хубаво да се допиташ до някой лекар и да споделиш съмненията си, но при всички случаи ще ти се наложи да поизчакаш за да разбереш дали е от това.Ще стискам палци дано е това което искаш.
Аз сега чакам, но нещо невярвам/още 10-тина дни/Според овуто трябва да ми дойде на 12-ти, ама все пак дано НЕ идва.
Късмет и стискам палци на всички!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #653 -: Декември 02, 2007, 17:27:14 pm »
Вики,какво става, мила? Напишка ли тестче, защо не пишеш?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #654 -: Декември 02, 2007, 17:36:28 pm »
Здравейте! :)
Правя какво правя, пак тук се връщам...  :oops:
Аз уж се бях примирила, и седнах да чакам спокойно М, ама не мога баш.
Та искам отново да ви попитам нещо:
Някой да е чувал дали по време на бременност се поддържа висока ТТ? Знам, че мойто вече е вманиаченост, ама не мога да се сдържа. От 3-4 дена поддържам постоянна ТТ около 37,2 - 37,4 и не знам на какво се дължи. Май в крайна сметка не е наистинка, щото нищо друго ми няма. Какво е тогава...? 8O
Извинявайте, ако досаждам вече, ама имам нужда да споделя и да получа подкрепа.
Благодаря предварително.
Успех на всички и много усмивки.
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #655 -: Декември 02, 2007, 18:23:50 pm »
 Vessska ,напълно е възможно поддържането на такава температура да е сигнал за бременност по простата причина , че в тялото ти се случват най - просто казано  необикновени неща , при наличие на такава. Всъщност и аз на това се надявам при моето моментно състояние. Пък , а дано. :lol: Стискам палци за абсолютно всички чакащи положителни резултати!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #656 -: Декември 02, 2007, 19:34:07 pm »
Олимппия,мерси за отговора!Ще търся днес доктор по нета- поне получих тия дни Медикейд.Та трябва искам -не искам да ида при някой от техните доктори.Сега май съм по-добре.
И моята БТ се вдигна -37.10 вече 2 дена.Аз го чакам на 9.12. и май с тия бъбреци ще си го посрещна.
Сега ако се разболея как ще се плаща наема...и зима дойде... xmas-smiley-010
Ние се постарахме - за пръв месец май сме уцелили ОВУ-то,ако е имало такова.
Хайде-от утре -нова седмица и нов късмет за всички!
Съншайн,честито и леко бременеене!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #657 -: Декември 02, 2007, 19:55:12 pm »
Вики,какво става, мила? Напишка ли тестче, защо не пишеш?
Мила не съм правила защото милото си дойде от път и не съм излизала никъде до утре  ако не дойде М. ве4ерта ще пиша и дано се похваля!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #658 -: Декември 02, 2007, 20:33:29 pm »
Вики,стискам силно палци,ще чакам с нетърпение  :crossfingers: :bfp:
Съншайн,честито мила ,лека бременност.
Веска,дано не ти идва м.БТ е висока при бременност,дано твоята е висока заради това :D
Аз спирам да меря БТ ,защото ме подведе ,а М ми дойде,а така се надявах :balk_153:
Стискам палци на всички .
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #659 -: Декември 02, 2007, 21:47:47 pm »
здравейте момичета и аз се включвам в чакащите, тези дни нещо не се 4уствам добре сутрин, а очаквам М на 9.12, и нямам търпение да мине тази седмица!

Съншайн Честито, лека и безпроблемна бременост ти пожелавам!

Стискам палци на всички,дано всяка скоро да се похвали с  :bfp: