0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #620 -: Ноември 30, 2007, 23:22:31 pm »
tochno tyka trqbva da se prodyljava napred i da ne se otkazvame.Shte se poluchi :bfp: kogato nai malko ochakvame  :ballons:

От Модератора: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 06, 2007, 06:51:15 am от rally_pat »


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #621 -: Ноември 30, 2007, 23:37:27 pm »
Така е момичета, ако Ви нямаше Вас нямаше с кой да си споделя. Милото не ме разбира или поне не го показва, а на мен ми се иска да говоря. Може би като говорим и минава по-лесно и по-бързо времето.

Подкрепям думите ти Андреа , споделения товар е половин товар. Особено ако всички около теб само ти казват "ще стане ще видиш " и до там свършва разговора. Истината е че на никой не му е интересна тая тема освен на тези които имат проблем.
Ето затова ние ще се подкрепяме и ще бъдем заедно във всяка грижа.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #622 -: Декември 01, 2007, 00:10:23 am »
Nataly*,  мила и аз съм в твоята група. За пореден месец отпадам от класацията за бебче  :balk_145: Преди малко ме изненада М, а се бях приготвила за хубава, романтична вечеря с милото....... сега нямам настроение за нищо  :balk_144:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #623 -: Декември 01, 2007, 04:18:28 am »
какъв ден!
Да се оплача и аз.От 2 дена ме болят бъбреците.Днес пишках в една пластик чашка и като погледнах - урината ми беше мътна,с облаци и разни бели снежинки плуваха и се утаяваха на дъното.Ужас!И аз чакам да забременея!
Не ме пращайте на доктор,аз съм емигрант.Ако има някой доктор във форума да казва какво да пия и какво не.И нещо за диетата.Ако е възможно,разбира се -зная че диагноза по нета никой няма да ми определи,обаче все е нещо да получиш поне съвет.
И БТ тази сутрин ме утрепа -36.30.
М е след 9 дена.
Как ще се изкара... :dontknow:
 Имам апмицилин ама така ли се почва антибиотик...
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #624 -: Декември 01, 2007, 08:20:19 am »
здравейте на всички и аз от 2 години чакам и да видим този месец какво ще стане, вече нямам много надежди но пък знае ли се успех на всички и дано скоро всички да видим :bfp:
*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #625 -: Декември 01, 2007, 09:32:18 am »
Здравейте и от мен.Отново сьм при вас след повече от месец отсьствие.На 26.10 ме оперираха имех киста на яйчника,вече се вьзстановявам и сега започвам отново да мечтая за бебчето ,което чакам вече толкова дьлго време.Желая кьсмет на всички :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #626 -: Декември 01, 2007, 10:23:53 am »
БТ е 37 М. няма и теста оня ден отрицателен какво да правя,ще отка4а???
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #627 -: Декември 01, 2007, 10:25:27 am »
Защо не направиш още един тест?
Колко дни стана закъснението?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #628 -: Декември 01, 2007, 10:29:40 am »
Хамелеонче,бързо да се възстановиш и също така скоро да постигнеш мечтата си да бъдеш мама :balk_103:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #629 -: Декември 01, 2007, 10:33:10 am »
Здравейте, мацки!
Аз ще питам малко извън темата. Става нещо странно с тялото ми! Съвсем не на място, снощи ми дойде! Направо ще откача, мамка му! Последно имах М на 11.11.,  ето че на 30.11. пак разцъфвам! На някой случвало ли му се е такова нещо! Последния ми цикъл избърза с 4 дни, но това - цели 8 дни по-рано от предвиденото на какво може да се дължи!? Години наред съм била с редовен 27-дневен цикъл, а сега два месеца подред ми играе номера! Ясно е, че като изтече отивам на преглед да ми каже доки от какво може да е, но имате ли тук някакви предположения?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #630 -: Декември 01, 2007, 10:36:09 am »
Защо не направиш още един тест?
Колко дни стана закъснението?
Ами на 28.11 трбваше да дойде М. по принцип ми идва на 29 ден!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #631 -: Декември 01, 2007, 10:39:12 am »
Вики а кръвен тест прави ли?Дано да не те посещава лелката близките 9 месеца :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #632 -: Декември 01, 2007, 11:57:24 am »
Ох, момичета искам да ви се оплача. и с моето тяло става нещо. значи, аз имах мисед преди 3 месеца, сега цикъла ми уж трябва да се нормализира, обаче вече трети ден имам леко кафеникаво зацапване(което намаява с всеки ден), каквото никога преди и след аборта не съм имала. какво мислите, от какво може да е? аз предполагам, че е нещо с хормоните, Денис беше споменала на едно от момичетата, че нейното зацапване може да се дължи на проблем с хормоните. дан е говорим, че в момента нямам доктор, който да попитам. преди ходех в МД, ама след миседа нещо им нямам доверие  :( май прекалено много успешни бременности им минават през ръцете, за да се занимават с мене. както и да е. вече си записах час при Персенска за 21.03.2008. сега се чудя какво да го правя това зацапване..
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #633 -: Декември 01, 2007, 13:36:48 pm »
Здравейте на всички и благодаря за прекрасния форум.
Аз съм съвсем, съвсем нова, и се надявам да ми простите, ако нещо бъркам темите.  :wink:
Изчела съм всички възможни форуми и информации за първи признаци и симптоми и само се самонавивам. После пък си викам, че едва ли... и така... Срах ме е от разочарованието. :(
Ето и моя проблем и въпрос: Последна М. от 11.11. до 16.11., 6 дни както обикновено. След това бебеправене с мойто на 18., 21., 24., и 26. (едва ли ви интересуват чак такива подробности, но искам всичко да си кажа, за да можете по лесно да ме посъветвате  :oops:)
Та така, ето и какво чувствам: от около десетина дена постоянни леки, понякога усилващи се болки и придърпвания в яйчниците, поразбалбучкан корем, чести позиви до WC-то(големи и малки нужди  :oops:), главоболие понякога, почти постоянно запушен нос и често кихане, телесна температура около и над 37 градуса (не е настинка, пък и рядко вдигам темп. при настинка);БТ - също над 37, но не сутрин, а след като вече съм станала, затова не я записвам в календара си. Раздразнителност, гърдите ме понаболяваха преди, но вече не, само дето около зърната пигментацията стои като "накъсана", ако ме разбирате; И това е май. Не ми се гади (само 1-2 пъти ми стана лошо и ми се зави свят, но може и да съм си го внушила), пуша си и си пия кафе и не са ми гадни, похапвам си, ама това е нормално за мен, т.е. всичко друго си е нормално. И не знам какво да мисля. Все още не е време за М., очаквам я тия дни - 3-5. 12., ама тайничко се надявам да не дойде .
Според вас има ли шанс да е станало чудото? Висока телесна темп. признак ли е на бременност, при положение, че със сигурност не е настинка? И защо БТ сутрин ми е ниска(само тая сутрин си я мерих, ама вече бях станала, за да взема термометъра), а после ми е висока, почти цял ден?
 Знам, че ще ми кажете да изчакам евентуано закъснение и после тест, ама знаете колко трудно е чакането.
Надявам се да не съм ви оттегчила с писанието си, и някой да може да ми отговори.
Целувки и успех на всички!  :bighug:
« Последна редакция: Декември 01, 2007, 14:41:15 pm от vessska »
Don't worry, be hippy
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #634 -: Декември 01, 2007, 14:28:14 pm »
Здравейте момичета,
и аз този месеьц приключих с чакането, въпреки прекрасната ми графика :(
Но не се отчайвам този цикъл пак има шанс :)
Хайде упсех на всички които ще припишват тестчета, аз ще го отлова за края на този месец :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #635 -: Декември 01, 2007, 14:47:36 pm »
Вики а кръвен тест прави ли?Дано да не те посещава лелката близките 9 месеца :wink:
Ако не ми дойде и утре в понеделник ще направя,стискайте палци,въпреки 4е си знам 4е ще дойде понеже гърдите си ме болят от няколко дни то4но както преди да ми дойде така 4е малко вероятно да има нещо.....
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #636 -: Декември 01, 2007, 15:09:30 pm »
какъв ден!
Да се оплача и аз.От 2 дена ме болят бъбреците...
И аз съм така вече цяла семица :(Пия повече течности,ама наистина много, чай от мечо грозе и за болките нош па.Опитай :)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #637 -: Декември 01, 2007, 16:35:33 pm »
Мацки, както може да се очаква, аз също леко потънах като ми дойде и то много дни по-рано! Ровейки се из нета за причини, поради които може да ми е дошло по-рано, вижте на какво попаднах! Ето заради това не трябва да се отчайваме, при поредното пристигане на кървавата роднина!Това е извадка от статия за лечението на стерилитет, разтовор с проф. Налбански от клиниката по стерилитет в Майчин дом:
"Психологичната нагласа на жената също може да доведе до безплодие. Когато тя има силно желание да има дете, появата на всяка менструация за нея е стресов фактор. Това води до блокаж на т.н. подкорие на централната нервна система и тя не може да забременее, макар половата й система да функционира нормално, т.е. има овулация, има проходими тръби, а и партньорът да е с нормална оплодителна способност."

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #638 -: Декември 01, 2007, 17:34:11 pm »
Здравейте момичета,
и аз оставам за по-следващия месец:( Другия няма да хванем О, че пак командировки.
То не че ми е дошла М, ама я усещам вече.
Здравейте, мацки!
Аз ще питам малко извън темата. Става нещо странно с тялото ми! Съвсем не на място, снощи ми дойде! Направо ще откача, мамка му! Последно имах М на 11.11.,  ето че на 30.11. пак разцъфвам! На някой случвало ли му се е такова нещо! Последния ми цикъл избърза с 4 дни, но това - цели 8 дни по-рано от предвиденото на какво може да се дължи!? Години наред съм била с редовен 27-дневен цикъл, а сега два месеца подред ми играе номера! Ясно е, че като изтече отивам на преглед да ми каже доки от какво може да е, но имате ли тук някакви предположения?
Здравей baby_s, само един пример с мен. През Септември имах 23 дни цикъл (при нормален 28), по случйност бях тогава на профилактичен преглед. Видя се , че овулацията е минала (беше ранна овулация) и съответно и цикъла ми беше по-кратък. Следващия пък беше 27 дни, но не се замислих, защото по принцип нямам здравословни проблеми. Сега пък късна овулация и всеки момент чакам да дойде М.Абе бъркотия:)
Не си внушавай сама проблеми които не съществуват!!! Ако си здрава и това е доказано при преглед, гледай напред и продължавай с опитите.
Аз нямам много време (на 32 съм) но съм оптимист:)
Стискам ти палци:)
Аз още не съм потънала ама и това ще стане като ми дойде:) Поне засега графиката ми е добра:)
Айде..както сама си прочела, няма място за отчаяние!
И за другите важи...чухте ли момичета:) И аз съм в този отбор и се надявам някой ден да го напуснем:)
Всичко добро ви желая:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #639 -: Декември 01, 2007, 19:30:05 pm »
Здравейте на всички и благодаря за прекрасния форум.
Аз съм съвсем, съвсем нова, и се надявам да ми простите, ако нещо бъркам темите.  :wink:
Изчела съм всички възможни форуми и информации за първи признаци и симптоми и само се самонавивам. После пък си викам, че едва ли... и така... Срах ме е от разочарованието. :(
Ето и моя проблем и въпрос: Последна М. от 11.11. до 16.11., 6 дни както обикновено. След това бебеправене с мойто на 18., 21., 24., и 26. (едва ли ви интересуват чак такива подробности, но искам всичко да си кажа, за да можете по лесно да ме посъветвате  :oops:)
Та така, ето и какво чувствам: от около десетина дена постоянни леки, понякога усилващи се болки и придърпвания в яйчниците, поразбалбучкан корем, чести позиви до WC-то(големи и малки нужди  :oops:), главоболие понякога, почти постоянно запушен нос и често кихане, телесна температура около и над 37 градуса (не е настинка, пък и рядко вдигам темп. при настинка);БТ - също над 37, но не сутрин, а след като вече съм станала, затова не я записвам в календара.....

:welcome_1:,дано се похвалиш скоро с  :bfp:!след като мериш БТ СЛЕД СТАВАНЕ НЯМА СМИСЪЛ ИЗОБЩО ДА И ГЛЕДАШ СТОЙНОСТИТЕ!!!а за настинката-казваш че кихаш и ти е постоянно запушен носа,пък не си настинала 8O...ми това са си симптоми на настинка по-принцип...и ако е така и ТТ е нормално да се качва през деня!! :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!