0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #40 -: Ноември 01, 2007, 15:17:26 pm »
Добре дошли на loli и daniski :welcome_1:
Ще се подкрепяме и ще чакаме заедно....
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #41 -: Ноември 01, 2007, 15:54:22 pm »
Добре дошли Loli ,daniski.Желая ви много късмет и скоро :bfp: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #42 -: Ноември 01, 2007, 19:49:29 pm »
 :welcome_1: Loli,daniski.Дано не се задържате дълго в тази тема. :goodluck: за много :bfp: и по скоро.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #43 -: Ноември 01, 2007, 22:04:50 pm »
И моето очакване свърши... :? :( имам зацапване, което винаги преминава в М. Писна ми това повторение в живота ми, вече 4 и половина години...изморих се. Всеки цикъл започвам с нова надежда и си казвам:"Сега ще стане вече, трябва да е дошло и моето време." И какво се оказва накрая вместо да купувам тестове, купувам превръзки :x Изморих се, всеки месец да започвам с НАДЕЖДА и да го завършвам с ТЪГА и РАЗОЧАРОВАНИЕ...


п.п Извинявам се за тона си.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #45 -: Ноември 01, 2007, 23:09:28 pm »
Mnogo :bori_011: :bori_015: :bori_020:tozi mesets za vsichki
Leka vecher ot men
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #46 -: Ноември 01, 2007, 23:26:05 pm »
Натали :bighug: :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #47 -: Ноември 02, 2007, 04:01:41 am »
polibo,благодаря ти за пожеланието!Дано скоро и аз се похваля с  :bfp1:!
Аз вече имам едно дете от първия си брак.Сега, на 34,нуждата от бебешка усмивка е толкова по-осъзната и желана,отколкото когато бях на 20...
И когато след дълги и гадни, самотни години си срешнала ЛЮБОВТА.
малко съм притеснена от възрастта ми, а и мъжа ми е на 40...
и все пак така го искаме... :heartbeat:

Натали,разбирам те напълно!Нали затова си пишем всички тук,да споделим болката и да погледнем пак с надежда към утре....Може пък тоя мензис да е последния....преди бебето!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #48 -: Ноември 02, 2007, 10:25:11 am »
Loli ,daniski  :welcome:

Nataly* не се отчайвай, мила!!!!!

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да е последният ти М. за следващите около 9 месеца

 :bighug: ние сме с теб

вдигни глава и смело напред, както досега!!!!

не падай духом  :hug2:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #49 -: Ноември 02, 2007, 10:27:28 am »
Здравейте,моми4ета!Моля за вашият съвет...днес ми е 26 ден от МЦ и 13 от ЛФ,мислите ли 4е мога да направя тест?Не мога да се поxваля с много симптоми на бременност,ама има един два:гърдите ме болят малко странно(малко са надути и болят целите,а преди боляxа,като 4е ли не толкова много и не целите),имам малко завишен апетит и от няколко дни ме мъ4и безсъние,но това мога да си го обясня с факта,4е съм под наприжение от въпроса:бременна ли съм или не...а снощи ме болеше корема така,все едно ще ми идва.Кажете ми какво да направя...така ме е страx от  :bfn1: резултат и да остане отново пак само разо4орованието...На всеки вклю4ил се,благодаря от сърце!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #50 -: Ноември 02, 2007, 12:22:12 pm »
Хай Натали, защо се отчая. Ти най-силно ни подкрепяш и казваш да не се натъжаваме. Зная, че ще прозвучи глупаво да ти казвам да не се предаваш, аз нямам твоя "опит" в чакането, но е така. Тряба да продължим напред. Поплачи си, ако ще ти олекне и другия месец с нови сили. Ще получиш един прекрасен Коледен подарък :bfp1:
Бръмбарче какво стана с теб, дойде ли ти или само имаш ПМС?
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #51 -: Ноември 02, 2007, 12:34:54 pm »
здравейте момичета и от мен :) !радвам се че го има този форум,където можеш да споделиш и да те разберат как се чустваш..
natali* :bighug: горе главата ,всичко ще се оправи когато най-малко очакваш.. ще видиш!!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #52 -: Ноември 02, 2007, 12:36:58 pm »
Ами не, не ми е дошло още, само ПМС, ама такава болка .... и на работа ... :(

не смея да пия хапче, защото няма до го усетя, ако ми дойде и дънките ми ще се сдобият с червено петно!!!!
 :D

а след работа пътувам за Пловдив

Andreaivano как мина концерта снощи?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #53 -: Ноември 02, 2007, 12:39:37 pm »
violeta1974,познато ми е разочарованието за което говориш,затова аз бих те посъветвала да изчакаш поне един ден да ти закъснее,дори два и тогава направи тест!!иначе графиката ти е добра мисля :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #54 -: Ноември 02, 2007, 13:10:56 pm »
Наталинедей и аз така все изпадам в някаква дупка като ми дойде както и стана и този месец мисля 4е никога няма да стане но просто ако се откажем и се заровим в тъга и сълзи ще е още по зле трябва да се държим и да имаме вяра в ме4тите си,не се от4айвай и в нашия двор ще напе4е слън4о просто трябва да имаме търпение и да бъдем силни пове4е от всякога!Прегръщам те и горе главата! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #55 -: Ноември 02, 2007, 15:57:09 pm »
Виолета 1974,изчакай 1 ден да ти закъснее м и направи теста,сега може и да не ти покаже вярно .И да го направиш сега пак няма да имаш отговор,който да те задоволи.Успех .
Бръмбарче ,може да имаш коледна изненада,дано :bighug: :crossfingers:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #56 -: Ноември 02, 2007, 18:07:00 pm »
Хай Натали, защо се отчая. Ти най-силно ни подкрепяш и казваш да не се натъжаваме. Зная, че ще прозвучи глупаво да ти казвам да не се предаваш, аз нямам твоя "опит" в чакането, но е така. Тряба да продължим напред. Поплачи си, ако ще ти олекне и другия месец с нови сили. Ще получиш един прекрасен Коледен подарък :bfp1:
Ах, момичета,...радвам се, че ви има. Още си е само зацапване и не ми е дошло както трябва, но аз си знам, че и това ще стане. Просто е въпрос на часове.
Andreaivano, опитвам се дадавам кураж на вас, но аз го губя за себе си с всеки изминал месец :? Става ми все по-трудно да вярвам, че някой ден ще се получи...и ако видя двете чертички дали няма да е като предишните няколко пъти(извънматочна и спонтанен). Трудно е да поддържаш НАДЕЖДА някъде, където тя малко, по малко умира месец след месец. Опитвам се да си запазвам частица от нея и за следващият цикъл, и после пак за следващият, но не знам кога ли ще дойде момента, в който ще я потърся и вече няма да е останала и следа от НАДЕЖДАТА?
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #57 -: Ноември 02, 2007, 18:36:49 pm »
Натали мила не се отчайвай ..аз сега оотивам на още изследвания и да видим най накрая защо не ми идва...закъснява ми от датата някъде вече 9 дена...ама преди 8 направих тест и беш -...сега не искам да правя друг тест...отивам на лекар директно...мила спокойно -един ден нещата ще се оправят...:) и ще си мн щастлива..:) от мен чао засега...отивам на доки...целувам ви всички...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #58 -: Ноември 02, 2007, 19:15:45 pm »
:bighug:Натали,да ги нямаме такива,никакво отчайване.Ние сме тук и ще те подкрепяме.И на нашата улица ще изгрее слънцето
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #59 -: Ноември 02, 2007, 19:17:20 pm »
Сарал,май ще имаш за честитене,дано  :crossfingers: yahoo_17Да пишеш как е минало при доки.