0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #920 -: Декември 17, 2007, 22:32:07 pm »
Както сте тръгнали с тия лелки и аз да не чакам друго в Събота.Само да не чакаме и цялата 2008 както беше 2007ма.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #921 -: Декември 17, 2007, 23:41:15 pm »
Права си Натали ние сме един голям отбор и не знам какво щях да правя без вас .Аз заедно със вси4ки пла4а и се радвам.Дано новата година ни донесе повече късмет и още в началото вси4ки да сме позабременели  preggo
:blowingdust:

  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #922 -: Декември 17, 2007, 23:55:07 pm »
Ейййй,ама значи тази лелка не ни остави намира поне за по  :cloud9:.Айде стига вече ,искам хубави новини вече :bfp:На всички които са разочаровани от 2007,им пожелавам една успешна и бременна 2008.А на всички които тръпнат за своето Коледно чудо :bori_023:стискам палци.
Натали,разбира се ,че сме отбор.За къде сме една без друга. :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #923 -: Декември 18, 2007, 00:23:50 am »
Прегръщам ви, момичета, всичките... :bighug: :grouphug2:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #924 -: Декември 18, 2007, 09:50:37 am »
Както сте тръгнали с тия лелки и аз да не чакам друго в Събота.Само да не чакаме и цялата 2008 както беше 2007ма.
аааааааааа,никакви такива :x!pukanka,моля те няма да сдаваш фронта..никакво предаване.. :x
може само временан песимизъм(ден-два) и после пак усмивки и надежда!!а пък такива от сорта "..Само да не чакаме и цялата 2008 както беше 2007ма.." са абсолютно забранени,да ни минават през ума..2008 вече една по една ще ставаме мами.. :D ! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #925 -: Декември 18, 2007, 10:59:27 am »
Здравейте отново момичета, бях се поотказала малко, имах нужда да отдъхна и да намаля мислите за бебче и всякакви гарфики и т.н. Но днес имам гости....
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #926 -: Декември 18, 2007, 11:19:47 am »
Както отборно сме с гости, дай Боже 2008 г. отборно с бебета :lol:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #927 -: Декември 18, 2007, 12:56:01 pm »
Даи Боже на вси4ки :crossfingers: :babbycarrage:

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #928 -: Декември 18, 2007, 15:11:21 pm »
Пожелавам го на всички от сърце :babbycarrage: stork-girl stork-girl
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #929 -: Декември 18, 2007, 15:36:38 pm »
Както отборно сме с гости, дай Боже 2008 г. отборно с бебета :lol:

:balk_103:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #930 -: Декември 18, 2007, 18:43:56 pm »
Дай Боже, дано всяка от нас да има щастието да бъде мама. Аз искрено се надявам, че през 2008 ние ще бъдем  preggo и много щастливи! Обичам ви момичета и се радвам, че ви има!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #931 -: Декември 18, 2007, 21:03:33 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ,НАДЯВАМ СЕ ДА МЕ ПРИЕМЕТЕ ВЪВ ВАШАТА ТЕМИЧКА! :oops: :oops: :oops:
И АЗ СЪМ ЕДНА ОТ МНОГОТО ЧАКАЩИ И НАДЯВАЩИ СЕ НА СКОРОШНО ЧУДО ЗА БЕБЧЕ
 :youwoman:
СТИСКАМ ПАЛЦИ ДА ВИ СЕ СЛУЧИ ЧУДО ПО КОЛЕДА И ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ С НАЙ-НАЙ-ХУБАВАТА НОВИНА! :youwoman:
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #932 -: Декември 18, 2007, 21:12:21 pm »
Здравейте отново и от мен :hello2:.Аз също се присъединявам към Коледните пожелания за здрави,добре оформени, красиви и умни бебчета!!! На КОЛЕДА всички трябва да имат поне по едно сбъднато желание. Вярвайте в чудесата-те наистина се случват. Аз вярвам и се моля за всички нас от все сърце. 
 :bfp::bori_003: :bori_010:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #933 -: Декември 18, 2007, 23:03:26 pm »
Нинче,Бисерче :welcome_1:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #934 -: Декември 18, 2007, 23:55:08 pm »
 Здравейте , момичета ! Аз продължавам да чакам.На 22.12 тр. да ми дойде цикъла и във връзка с това искам да ви питам нещо.Но нека да обясня. Отдавна спрях да меря Бт , защото мн се изнервях , но този месец имам някои странни симптоми - мн ми се спи , уморена съм , имам остри , но леки болки ниско долу , по - скоро отляво ,чувствам си корема твърд и т.н. и реших да меря и температурата.  Тази сутрин беше 37,5 , а преди малко ( след дрямка от 3 часа) , тя е 37,8 8O. Ходих миналите дни на лекар , защото поддържах температура и... ами нищо ми няма 8O. Пия парацетамол , но се чудя да го спра ли , евентоално да не би да има нещо :wink:. Та на въпроса - при настъпване на бременност възможно ли е да се поддържа температура? Четох много , но само се обърках...
 И понеже очаквам + резултат реших отново да се включа тук. :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #935 -: Декември 19, 2007, 06:40:25 am »
[/colorЗдравейте момичета!
Тази сутрин си направих тест шуър чек и се появи втора бледа черта обаче перпендикулярна на чертата С и е тчно до контролната линия.
незнам какво е това-дали теста е невалиден!?
А имам гадни болки ниско в корема,безсъние,гърдите ми пак се подуха и....
Ох,незнам кво да си мисля
Дано имам подарък за Коледа!
Стискам палци на всички чакащи-дано видим  :bfp: в навечерието на Коледа!!!
Незнам какво щях да правя без всички ВАС!
anileda
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #936 -: Декември 19, 2007, 09:23:56 am »
нинче,бисерче :welcome:
fatalwoman,щом си чела,си видяла,че обикновено при бременност се задържа висока БТ(която е характерна за ЛФ)..ЗАДЪРЖИ ЛИ СЕ ВИСОКА ПОВЕЧЕ ОТ 15-16 ДНИ СЛЕД О. това е един от ранните (но не е 100% сигурно) признаци за бременност !!дано да е това причината :crossfingers: за температурата  :D,но 37.5 не е ли множко?! :? сигурна ли си,че не си настинала..? закъснява ли ти М. ?и колко закъснява?
аз бих спряла парацетамола за собствено спокойствие..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #937 -: Декември 19, 2007, 12:01:42 pm »
Здравейте и този месец не е моя. Направих си тест и беше  :bfn:  и ще чакам тъпата лелка. Вече започвам да се отчайвам. Само надежди и надежди писна ми.  :balk_146: Успех на всички!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #938 -: Декември 19, 2007, 12:16:07 pm »
Недеи да се от4аива6,кога триаба да ти доиде?

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #939 -: Декември 19, 2007, 12:50:27 pm »
Деспина :crossfingers: :bfp:
Здравейте и от мен. И ние със съпруга ми пробваме вече година и за сега и нашия резултат е отрицателен, така че пожелавам на всички и на себе си скоро да видим положителен резултат. УСПЕХ!