0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #820 -: Декември 12, 2007, 21:45:47 pm »
katia13 стискам палци за Две чертички. И на всички останали момичета - късмет.
И аз тази седмица тръпна с нетърпение, вече почти спрях да се надявам, ама съм настроена коледно и все се надявам, че чудеса стават.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #821 -: Декември 12, 2007, 21:51:06 pm »
eagle  :crossfingers:
Ще чакаме да се похвалиш.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #822 -: Декември 12, 2007, 22:46:28 pm »
katia13 стискам палци за Две чертички. И на всички останали момичета - късмет.
И аз тази седмица тръпна с нетърпение, вече почти спрях да се надявам, ама съм настроена коледно и все се надявам, че чудеса стават.

:bighug: :bighug: :bighug:,благодаря ти миличка!ЩЕ УСПЕЕМ ЩЕ ВИДИШ-няма начин иначе..трябва да се справим с всичко :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #823 -: Декември 13, 2007, 10:08:19 am »
Честито на всички, които са видели двете чертички!
Стискам палци и пожелавам търпение на всички, които очакват да не им дойде!
Аз се изкуших да меря БТ предния цикъл и нещата не бяха добре-нямах ову, а пък този цикъл нещо Т много играе



Във fertilityfriend ми изчислява ову на 13 ден, обаче не ми се вярва поради дългия ми по принцип цикъл /30-38,40 дни/, а и нещо доста обърках нещата и май пак ще пропуснем-имах ужасни болки на 10 вечерта,а на 10 декември имах рожден ден и получих като подарък р.щастие, висях цяла нощ в тоалетната и се наложи да пия 2 дни хапчета Taninal, Имодиум, Спазмалгон и Нош па, защото нямаше спасение. Абе беше кошмарно и съм страшно ядосана.
Не ми остава нищо друго да чакам да ми дойде между Коледа и Нова година, а след това да отида отново при док и да го помоля за фоликуметрия. Абе не можем да я уцелим тая ову и това е.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #824 -: Декември 13, 2007, 10:17:52 am »
aksinia :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #825 -: Декември 13, 2007, 10:25:46 am »
Аксиния, с тези променливи стойности на Т не съм много сигурна, че има О. Ти как разбра, че предния месец нямаш? Хормони изследвали ли сте? Но все пак маи си изкарала някое чревно разстройство.... може и от това Т да е толкова нестабилна. Това си е вид възпаление, а всяко едно такова влияе на ТТ.
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #826 -: Декември 13, 2007, 10:46:58 am »
Олимпия, Катя, благодаря ви!

 :crossfingers:
Късмет ви желая и дано Коледа ви донесе най-ценното и желаното!



Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #827 -: Декември 13, 2007, 11:34:15 am »
Днес си правих тест (-) :balk_145:.  26 ден от цикъла ми е,  тоест 2 дена по- рано го правя.  Теста е “Престо” от тези, които са по 2 бр в кутията.  Нямах търпение, но за жалост   и този месец явно  не сме улучили.  Еми каквото е такова , сега ще си чакам мензиса и после пак ще пробваме.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #828 -: Декември 13, 2007, 11:49:44 am »
Днес си правих тест (-) :balk_145:.  26 ден от цикъла ми е,  тоест 2 дена по- рано го правя.  Теста е “Престо” от тези, които са по 2 бр в кутията.  Нямах търпение, но за жалост   и този месец явно  не сме улучили.  Еми каквото е такова , сега ще си чакам мензиса и после пак ще пробваме.
абе 6e6a,ти май изобщо неслушаш какво ти се казва!!! 8O не гледай кой ден ти е от цикъла,а кой ден след О. ЕДВА 9-10 ден си след О. КАК ИСКАШ ДА ТИ ОТЧЕТЕ ТЕСТА!!!!!!!!!!!!!!! 8Oза последен път ти казвам и повече няма да се повтарям-кръвен тест на 10-12 ден след О. най рано хваща,уринен на 14-15 ден !!!така прибързвайки ,само си хвърляш парите навятъра и се разочароваш излишно :?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #829 -: Декември 13, 2007, 11:59:24 am »
бебе при мен на 12 ден от овуто теста беше отрицателен а на 14 ден от овуто теста отчете бледа втора линия, направи си кръвен.
Успех  :D
« Последна редакция: Декември 13, 2007, 12:01:14 pm от MALENA* »

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #830 -: Декември 13, 2007, 12:18:51 pm »
А пък аз днеска заспах с  :bbt: в  :cul2:, хахаха!! Въобще не знам колко съм спала така, просто по едно време се обърнах и го усетих.. :oops: е, поне температурата беше нормална - 37.0 :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #831 -: Декември 13, 2007, 12:24:53 pm »
А пък аз днеска заспах с  :bbt: в  :cul2:, хахаха!! Въобще не знам колко съм спала така, просто по едно време се обърнах и го усетих.. :oops: е, поне температурата беше нормална - 37.0 :)
:lol: :lol: :lol: :lol: ,dianka и на мен ми се е случвало нееднократно..да спя с термометъра по половин час понякога.. :lol: :lol: :lol:!явно вече е станал като част от нас и не го усещаме.. :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #832 -: Декември 13, 2007, 12:35:13 pm »
Ами на теста  пишееш, че отчита след 7 дни и понеже бяха минали реших да се пробвам. Ох, бях се примирила, сега пак се обнадеждих. Дано да не ми дойде.  Много искам бебче  preggo  и се държа малко неадекватно. Напоследък само неприятности, така ми се иска нещо хубаво да ни се случи. Ще чакам дано стане. Пожелавам го и на вас!!!

И аз заспивам с  :bbt:,  даже мъжа ми ме проверява дали съм го извадила  :D
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #833 -: Декември 13, 2007, 12:50:21 pm »
споко 6е6а! :D   миличка :crossfingers: за :bfp: !!!но имай търпение!зарежи какво пише че отчитат по-рано,то и аз те си давах парите излишно - знам го този на presto(вътре са два,втория се прави след 48h) той е на същата фирма на която е и  sure chek !!!докато няма лелка има надежда!!! :wink:
моя мъж става след мен та няма как да разчитам да проверява :lol: :lol: :lol:,затова си спя с термометъра понякога и това е.. :lol:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #834 -: Декември 13, 2007, 13:06:25 pm »
 :jump12: така ме разсмяхте  с този :bbt: . :goodluck: на всички 4акащи.само +++++++++ резултати.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #835 -: Декември 13, 2007, 14:34:57 pm »
А пък аз днеска заспах с  :bbt: в  :cul2:, хахаха!! Въобще не знам колко съм спала така, просто по едно време се обърнах и го усетих.. :oops: е, поне температурата беше нормална - 37.0 :)
:lol: :lol: :lol: :lol: Извинявай, ама скоро не се бях смяла така, чак със сълзи. Ама виж температурата дано се вдигне още или се задържи така.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #836 -: Декември 13, 2007, 14:46:31 pm »
Иначе аз тоя месец, за първи път от една година, не мерих температурата. Реших, че просто така ще го даваме, пък да видим каква сме я свършили. Дори гледам да не се вглеждам в тялото си. Досега все съм се разочаровала и ми се иска сега да не знам нито колко ми е тем нито дали имам симптоми.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #837 -: Декември 13, 2007, 19:57:47 pm »
Здравейте момичета:)
Умрях да се смея с този термометър:) Тук наистина е весело:)
Аз този месец не съм от чакащите, защото поради липса на ЧОВЕКА няма как да стане...те плувците не живеят толкова дълго, че да ми чакат О :P
Както и да е, пожелавам на всички приятни изненади за Коледа:)
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #838 -: Декември 14, 2007, 02:55:54 am »
 :balk_121:
tree2a
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #839 -: Декември 14, 2007, 09:03:51 am »
здравейте момичета!аз май отпадам от класацията..БТ пак взе да пада-36.9,този път няма от какво друго да е освен от лелката.. :( !вероятно днес или утре..дано поне е утре или вдруги ден,че да не е твърде къса ЛФ..поне след още един месец ако пак е така,ще  е ясно вече какъв е проблема-ниския прогестерон :(!!!
целувки на всички и продължавам да  :crossfingers: за вас!!
п.п. айде мацки,от няколко дни никой не е имало с хубави новини..време е вече някоя да се похвали..да ни зарадва...ЧАКАМЕЕЕ 8)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!