0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #80 -: Ноември 03, 2007, 07:50:47 am »
Добро утро момичета.
Стискам палци  :crossfingers:на всички чакащи, дано лелката да ги подмине.
На успелите много късмет и безпроблемни 9 месеца :cloud9:.

Аз искам тихичко да се похваля. Снощи направих тест и се оказаа положителен :bfp:, не мога да ви опиша радостта си, но все още ме е страх. Днес ми е 5-ти ден закъснение, имам само болезнени гърди.
Моля ви кажете кога най-рано мога да отида на преглед и евентуално да се види нещо???

Аз вярвам в чудеса, вярвайте и вие. Това което стана при мен наистина е чудо.
По нататък ще ви разкажа.

Успешен ден на всички
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #81 -: Ноември 03, 2007, 08:10:24 am »
Nataly,благодаря ти за отговора.Моят цикъл е 25 дена.Много точен.Започнах от 9 ден на МЦ тъй като такива бяха инструкциите на теста.При 25 дневен цикъл започваш на 9 ден,т.е. 4 дни след края на М.Съжалявам само че не мерих БТ от началото,но...не зная 36.6 колко е :oops:...меря влагалищно.
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #82 -: Ноември 03, 2007, 08:17:48 am »
ralies,така се радвам за теб!Успех и леко бременеене! ylinfant :balk_16: :cool:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #83 -: Ноември 03, 2007, 08:25:02 am »
Още ми е рано да се радвам, но все пак благодаря daniski, да ти се връща тъпкано
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #84 -: Ноември 03, 2007, 08:33:05 am »
благодаря ви моми4ета за стиснатите палци.след 4ас трагвам да разбера какво е положението и ще пиша веднага щом имам резултат.прегращам ви вси4ки :bighug:а на тебе ralies тихи4ко 4естито :balk_87:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #85 -: Ноември 03, 2007, 08:37:44 am »
Петя стискам палци да се върнеш с радостни новини. Ще чакаме с нетърпение  :goodluck:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #86 -: Ноември 03, 2007, 09:26:24 am »
Petq74,стискам ти  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за  :bfp:.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #87 -: Ноември 03, 2007, 09:29:01 am »
Петя много силно ти стискам палци и дано ни зарадваш днес!
Рали тихичко честито след около седмица може да отидеш на лекар.
Сара стискам палци  понеделник да е твоят най-щастлив ден!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #88 -: Ноември 03, 2007, 09:41:46 am »
Добро утро момичета.
Стискам палци  :crossfingers:на всички чакащи, дано лелката да ги подмине.
На успелите много късмет и безпроблемни 9 месеца :cloud9:.

Аз искам тихичко да се похваля. Снощи направих тест и се оказаа положителен :bfp:, не мога да ви опиша радостта си, но все още ме е страх. Днес ми е 5-ти ден закъснение, имам само болезнени гърди.
Моля ви кажете кога най-рано мога да отида на преглед и евентуално да се види нещо???

Аз вярвам в чудеса, вярвайте и вие. Това което стана при мен наистина е чудо.
По нататък ще ви разкажа.

Успешен ден на всички
Тихичко честито!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #89 -: Ноември 03, 2007, 09:59:44 am »
Петя  :crossfingers: Ралиес честито!
<a
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #90 -: Ноември 03, 2007, 10:29:48 am »
4естито на вси4ки моми4ета видели  :bfp:Лека бременност ви пожелавам!...Аз решиx да поиз4акам още 1-2 дни с теста.Дано да имам и аз с какво да се поxваля след това!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #91 -: Ноември 03, 2007, 11:00:47 am »
Цитат
Дано да имам и аз с какво да се поxваля след това!
:bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #92 -: Ноември 03, 2007, 11:25:21 am »
...Аз решиx да поиз4акам още 1-2 дни с теста.Дано да имам и аз с какво да се поxваля след това!
   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #93 -: Ноември 03, 2007, 12:35:39 pm »
Петя74, какво стана, върна ли се от изследването.
Чакаме да се включиш с хубави новини :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #94 -: Ноември 03, 2007, 13:21:07 pm »
мили мои моми4ета току що се обадих в лабораторията за да ми саобщят 4е теста ми е отрицателен :?.и тоя пат ме скасаха но ще се явявам на поправителен с другите :lol:е на мен ще ми е за 6 пат аз сам свикнала и няма да се откажа и искам вси4ки неуспели този пат да не се от4аивате а да следвате ме4тата си.прегращам ви а на успелите 4естито и леко бременеене :bighug:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #95 -: Ноември 03, 2007, 13:23:58 pm »
мили мои моми4ета току що се обадих в лабораторията за да ми саобщят 4е теста ми е отрицателен :?.и тоя пат ме скасаха но ще се явявам на поправителен с другите :lol:е на мен ще ми е за 6 пат аз сам свикнала и няма да се откажа и искам вси4ки неуспели този пат да не се от4аивате а да следвате ме4тата си.прегращам ви а на успелите 4естито и леко бременеене :bighug:
Много,много съжалявам... :( :( :( Не бих могла нищо друго да ти пиша в този момент.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #96 -: Ноември 03, 2007, 13:51:54 pm »
Съжелявам Петя. Думите са излишни в такива моменти, но ти продължаваш и няма да се предадеш до последно.
Вярвам в успеха ти  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #97 -: Ноември 03, 2007, 13:54:31 pm »
мили мои моми4ета току що се обадих в лабораторията за да ми саобщят 4е теста ми е отрицателен :?.и тоя пат ме скасаха но ще се явявам на поправителен с другите :lol:е на мен ще ми е за 6 пат аз сам свикнала и няма да се откажа и искам вси4ки неуспели този пат да не се от4аивате а да следвате ме4тата си.прегращам ви а на успелите 4естито и леко бременеене :bighug:
ех,нямам думи,само съжалявам.Все едно... :bighug:
<a
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #98 -: Ноември 03, 2007, 13:55:53 pm »
мили мои моми4ета току що се обадих в лабораторията за да ми саобщят 4е теста ми е отрицателен :?.и тоя пат ме скасаха но ще се явявам на поправителен с другите :lol:е на мен ще ми е за 6 пат аз сам свикнала и няма да се откажа и искам вси4ки неуспели този пат да не се от4аивате а да следвате ме4тата си.прегращам ви а на успелите 4естито и леко бременеене :bighug:
:bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #99 -: Ноември 03, 2007, 16:30:32 pm »
Рали,честито.Петя  :bighug:
Виолета стискам палци :crossfingers: