0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #780 -: Декември 10, 2007, 10:52:39 am »
беба,дано да ни зарадваш скоро.Късмет и  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: от мен
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #781 -: Декември 10, 2007, 12:54:42 pm »
Здравейте момичета. :)
Моето коледно чудо май ще е някоя друга коледа.Днес ме навести гадната лелка.Тъкмо оздравях и тя дойде.Настроението ми е малко под нулата ама няма начин :(
Желая на вас да не ви идва и много усмивки през идващите дни!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #782 -: Декември 10, 2007, 13:08:43 pm »
Да Ви кажа какво стана вчера. Понеже тези дни са ми най-подходящи и вчера бебеправим, но прави.  :oops: И като свършихме, моето моче ми вика "Хайде бързо полегни си малко" Чудя се какво му става, а той "Ами като сме прави и сперматозоидчетата няма да могат да сигнат до целта, а така ги улесняваш"  8O Никога не сме говорили на тази тема. Незнам как му е хрумнало, но ми стана много мило. Защото по-принцип не обсъждаме този въпрос. Дали сме си време до февруари. Но ми стана мило, че и той го мисли и той го преживява. А си мислех, че не е така.
Толкова си го обичам, съкровището. Трябва да ми дойде на 25.12. Как искам да е Кледно чудо :crossfingers:
]
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #783 -: Декември 10, 2007, 13:12:12 pm »
Здравейте момичета,
ходих на лекар и както обикновенно ми каза че имам кистички и да си меря температурата един цикъл и после да отида пак. Вече не искам да идват дните преди да ми дойде защото се надявам, а накрая все съм разочарована.С моя нередовен цикъл предният месец ми закъсня 2 седмици през които все се надявах и накрая нищо. Чувствам се ужасно. Дано този месец да се получи. Късмет на всички момичета и честито на  preggo
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #784 -: Декември 10, 2007, 13:48:39 pm »
andreaivano,gucci  :crossfingers: да не ви идва :wink:!
и аз се записвам вече към НЕ чакащите!!!айде за коледа да се похвалим.. :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #785 -: Декември 10, 2007, 14:26:16 pm »
на мен и днес не ми е дошло.ох, дано не урочасам положението.Тази нощ ме боля кръста и от вчера ме болят малко гърдите.Ако до края на деня не ми дойде- утре ще правя тест.Какво ли ще стане днес.Отивам на работа, дано се разсея.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #786 -: Декември 10, 2007, 15:25:14 pm »
daniski стискам ти палци за утре,аз също утре чакам новини(дано са мечтаните) и нямам търпение и дори не искам да си представям как ще го преживя ако не е станало,но предпочитам да мисля позитивно и насочвам цялата си позитивна енергия към всички нас-отборът на очакващите на най-голямото чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #787 -: Декември 10, 2007, 16:21:47 pm »
fatalwoman,дано имаш радостна новина :bfp:а кога очакваш М?
На 22 очаквам М ( далеко е) , но при мен ситуацията е ,че ми се гади и имам температура без болест.Надявам се на по - ранна овулация , защото имам позната, забременяла по този начин.
Tani77, Rouzi-anna, Vessska , благодаря ви! И на всички момичета желая най - хубавия коледен подарък!
Да ти кажа 4естно при мен се полу4и същото о4аквах ову. на 16,17.11 оба4е се оказа 4е 4удото е станало на 6 или 7.11стискам ти силно палци и дано се похвалиш скоро с  :bfp: от сърце ти го пожелавам!!!!!!!!!!


 Хайде моми4ета стискам ви палци Коледа да ви изненада с най хубавите подаръци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Благодаря ти много , Виктория! Страхотна новина имаш! Желая ти най - сладкото бебче на света!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #788 -: Декември 10, 2007, 19:09:57 pm »
А така! Даниски, душко, ти ли си следващата!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #789 -: Декември 10, 2007, 19:58:16 pm »
Ох мила Бейби,страх ме е да ида да пишкам чак!Ми ако ми дойде!Как ще доживея до утре!Ама как ще е станало,аз толкова проблеми имах този месец,все си мислех че сега ще меря БТ,пък след Коледа ще видим....ОХ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #790 -: Декември 10, 2007, 20:07:51 pm »
Моми4ета искам да ви кажа 4е всеки ден 4ета тук с голям интерес и напрежение и да знаете 4е стискам палци на всяка една от вас  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ще 4акам само добри новини нека този месец бъде Ваш пожелавам ви го от сърце!!! :bighug: :bighug: :bighug:
 Успех на вси4ки!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 и никакво от4айване  и само  :bfp:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #791 -: Декември 10, 2007, 22:01:03 pm »
Аз само да мина да ви кажа едно:" Здрасти".
Не съм ви забравила и ви чета какво става с всяка една от вас. Стискам ви палци и се моля тази Коледа да е вашата. :crossfingers: :bori_023:

п.п Поне знам, че няма да е моята. Аз се отказах.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #792 -: Декември 10, 2007, 22:02:33 pm »
Аааа затова със ситните буквички-няма да се разберем!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #793 -: Декември 10, 2007, 22:06:23 pm »
Аааа затова със ситните буквички-няма да се разберем!
За съжаление е така. Вече не вярвам в чудеса. Но моите чувства не са за този под форум, имаме си емоционални за тази работа. Така че извинявам се за спама.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #794 -: Декември 10, 2007, 22:32:15 pm »
Ей Nataly*   е та няма да се разберем така ти си толкова силна и така ми даваше кураж през цялото време......а сега ............аааааааааа да си ги нямаме такива!!!!!!!Прегръщам те силно и горе главата!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #795 -: Декември 10, 2007, 23:51:59 pm »
Разбирам те напълно,Натали, и аз не вярвам в чудеса...Поне се успокоявам с факта, че медицината ни е толкова напреднала и има и други начини. Казват че е "божа работа", ама как като не вярвам в Бог. Само не се отказвай, това вече е страшно.Всички ще успеем, само да сме живи и здрави. :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #796 -: Декември 11, 2007, 07:03:50 am »
daniski  :goodluck: дано днес ни зарадваш с :bfp:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #797 -: Декември 11, 2007, 08:32:31 am »
Ей Nataly и нашата "Коледа" ще дойде - кураж. И аз спрях да вярвам в чудеса, но само привидно, и въпреки това се моля този месец или близките да се регистрирам с положителен резултат. Ако ние сме мъчениците и изкопителните жертви, все ще има край на мъките един ден.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #798 -: Декември 11, 2007, 08:40:41 am »
здравейте момичета и от мен, пожелавам жи успех отново, нека този месец ни зарадвате Вие, а следващия Аз, Nataly, Silvi4ka, и никакво отчайване, другия месец е нашия месец. Целувам ви момичета и ви  :bighug: и мисля и вярвам, че всяка една от нас ще постигне мечтата да си има едно сладко мъничко човече :).
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #799 -: Декември 11, 2007, 08:56:31 am »
А как се изкушавам да си направя един тест :balk_113: