0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #600 -: Ноември 30, 2007, 02:44:49 am »
БИберонка,Олимпиа и тианад - :welcome_1:,дано скорп се прехвърлим в друг отбор - онзи за бременните.
Натали,я не се втелясвай. :balk_77:
Всичките сме така от врем на време.Нали ме знаеш и мен какво съм шиле като ми наближи М....5 години били...Ами нощта е най-тъмна преди разсъмване...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #601 -: Ноември 30, 2007, 09:39:31 am »
Добро утро, мацки! Да ви черпя по кафенце за повдигане на духа!



 :welcome3: на новите момичета! Дано не се задържите много в тази тема и бързо, бързо да изскочите от тук!

Натали, за теб, мила, вече ще вадя боксовите ръкавици!  :balk_198: Ясно е, че 5 г. не са никак кратък период, но докато има надежда нещо хубаво да ти се случи, трябва да си положително настроена и да вярваш, че ЩЕ СТАНЕ!!! Моля те, стегни се! На мъжа до теб предполагам, че също не му е леко да те гледа така под нулата! Обичайте се и да видиш, че ще стане! Вазарели много точно казва, че трябва да се изчистиш от всичко от предишната си връзка и тази да ти е на чисто! Прегръщам те и се надявам да повдигнеш настроението си, поне малко!  :balk_602:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #602 -: Ноември 30, 2007, 10:15:38 am »
Благодаря ви момичета  :D, но не мога все още официално да се похваля докато не се види на видеозон. Така ми е едно притеснено дали всичко е наред :(. На кои ден от закъснението или от овуто може да се види плоден сак.
Еее, мислех си че като вида двете чертички и всички страхове ще са минали, обаче не е така.
Пожелавам Дядо Коледа да донесе много положителни тесчета и на лято бебчета   :D

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #603 -: Ноември 30, 2007, 11:03:41 am »
Честито и не се притеснявай излишно,леко бременеене  yahoo_17
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #604 -: Ноември 30, 2007, 11:31:21 am »
Ммичета, привет!!!!

Искам да ви попитам, кръвен тест къде в София да направяБ

Мислех в Цибалаб?!

И друго, има ли значение дали сутрин или следобед, т.е. правят ли го изобщо следобяд???

Поздрави на всички
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #605 -: Ноември 30, 2007, 11:35:08 am »
Какво става бръмби. Днес трябваше да ти дойде, защо ти е кръвен.... Препишка ли някой тест??? Хайде не ни дръж в напрежение???? :P
]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #606 -: Ноември 30, 2007, 12:13:48 pm »
Ох, мила, нищо не съм препишкала още.

Питам, за да знам за през почивните дни, защото нямам комп и интернет у нас, а през почивните дни ще ми е най-удобно.

А знам, че кръв се дава сутрин, та затова питам, ако не ми дойде, а уринният е -, направо кръвен да пусна, за да не се чудя съм или не съм.


Но си ме боли корем все едно ще ми идва, може и да не съм.

Уж казват, че това нямало значение, може да си е класически ПМС, но да съм бременна.

И ако не ми дойде утре ... почвам с тестовете, поне да не тръпна в очакване на нищо.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #607 -: Ноември 30, 2007, 13:17:26 pm »
На мен ми дойде,  2 дни по-рано. По дяволите, а така се старахме този месец.  :balk_145:
Гадна работа. Защо когато не искаш да забременееш, забременяваш, а когато вече си готов и искаш, не става. Тъпа работа е тоя живот.
Знам, ще ми мине и после с нови сили. Ама така го исках. Вчера едно бившо гадже с което сме си приятели ми прати снимки на бебока си. И ми стана толкова мило. И з исклам да пращам снимки. Гаден гаден М.  :balk_146:
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #608 -: Ноември 30, 2007, 13:26:10 pm »
Вече незнам как да си разчитам и календара. Миналия месе М беше 27 дни този е 24. Никога не ми е бил нередовен. Луда работа. Нищо не зная вече.
]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #609 -: Ноември 30, 2007, 13:50:42 pm »
Хей, я по-смело!!!!!!

Слушай сега, аз винаги съм имала точен цикъл, но сега, откакто си водя календара тук, забелязах, че е бил 24 дни, 26, 28, 29, даже и 30 дни!!!!

И ние се постарахме този месец, даже и о. имах, но не знам още дали съм или не съм!!!

Изпуснала си о. или просто този месец не си имала такава, май е възможно да те пропусне!!!!

Не ти давам да униваш, чу ли???

Само 2-3 месеца опити, а вече ....

и какво толкова, сега той ти праща снимки, но после ти ще му пращаш, бебо си знае работата кога да ви изненада!!!!!!!!

Ох, мила, напълно те разбирам какво ти е, да го искаш толкова силно, но приеми, че хубавите неща стават бавно!!!

Знаеш много добре, че е рано за притеснения, а камо ли за отчаяние!!!

Виж колко е приятно времето навън, излез се разведри малко.

На мен ми подейства добре, е пак се проверявам през 10 минутки де, но ....

и тест си взех, шуърчек, но още не съм го напшкала, все пак нямам закъснение

хайде, мисли позитивно, не искам да униваш ... :balk_21:

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #610 -: Ноември 30, 2007, 14:17:47 pm »
и на мен ми дойде  :balk_146:

и сега така ме боли корема ....

мн жалко, защото за известно време забравям за бебо.

няма и да имам повод да се надявам дори

за известно време отпадам от борбата

успех на вас, момичета, стискам ви палци


*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #611 -: Ноември 30, 2007, 15:44:28 pm »
Момичета, кажете някой женски лекар, в София, когото да посещавам редовно и естествено да работи и след 17 часа.

Искам да се прегрледам, защото последният месец, след предполагаемата о. не е спирал да ме боли корем...

и щом не е бебче, може да е нещо друго

предварително ви благодаря момичета, знам, че можете да препоръчате някого
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #612 -: Ноември 30, 2007, 21:11:22 pm »
Знаех си аз...поредният месец на разочарование :( днес БТ падна много и има вече леко зацапване. Най-късно утре ще ми дойде...
Знам си аз...толкова добре съм си изучила вече тялото.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #613 -: Ноември 30, 2007, 21:27:01 pm »
Nataly, Andreaivano, brumbarche и всички други момичета, които този месец са разочаровани - горе главата. И аз този месец не успях, плаках, плаках, ама ето идва нов месец- и то най-красивия - все още се надявам на чудото. Хайде заедно да си пожелаем и да се помолим да ни се случи покрай Коледа -  :bori_023: Целувки на всички.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #614 -: Ноември 30, 2007, 21:57:15 pm »
Ами аз още чакам М вече ми закъснява 3-4 дни правих си последно тест преди четири дни отрицателен, корема ту ми е подут ту немие, гърдите вече спряха да ме болят, чудя се дали аз го забавям М психически с тези отрицателни тестове това чакне ме побърква изнервих се до предела вече налитам на бой на мъжо, на работата не мога да понасям никого. Искам да знам вече резултата без значение какъв е само да свърши агонията.
Купила съм си нов тест но ме е страх да го направя страх ме е от отрицателен резултат   и чакането 


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #615 -: Ноември 30, 2007, 22:06:22 pm »
Не се от4айвайте не сте сами на мен ми закъснява ве4е 3 дена теста е отрицателен и направо се побърквам........Успех моми4ета дано поне някой се похвали та да ни зарадва!!!!!!!!!! :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #616 -: Ноември 30, 2007, 22:10:55 pm »
momicheta ne ochakvaite polojitelniq rezultata s takova netyrpenie.Ostavete samo da si doide  :bfp: bez da mu mislite mnogo mnogo.

От Модератора: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 06, 2007, 06:52:14 am от rally_pat »


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #617 -: Ноември 30, 2007, 22:24:18 pm »
На нищо вече не се надявам този месец, колкото и да си мислех че кървя малко, че е по-различно от друг път и може да е цветна, явно само съм си въобразявала, поредния отрицателен вчера тотално ме върна в реалността.Толкова много се натъжавам като чета за всяка от вас, която не е успяла, изживявам го отново и отново.И ви се възхищавам за силата и оптимизма ви.Спрях и да плача, вече и сълзи не ми останаха.Пожелавам много хубави емоции на вече успелите, късмет на все още очакващите  :bfp: :crossfingers: и много сили на всички останали.Ако го нямаше този форум и вас, досега да съм рухнала изцяло.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #618 -: Ноември 30, 2007, 23:03:08 pm »
здравейте момичета ! И на мен ми дойде днес , но аз се радвам че нали чаках да мине месеца на въздаржание . Връщам в се в отбора на активно бебеправещите с нови сили  :D Дано този месец има повече успели и много от вас да имат с какво да се похвалят през новата година !
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #619 -: Ноември 30, 2007, 23:13:41 pm »
Така е момичета, ако Ви нямаше Вас нямаше с кой да си споделя. Милото не ме разбира или поне не го показва, а на мен ми се иска да говоря. Може би като говорим и минава по-лесно и по-бързо времето.
Бръмби, зная, че не трябва да се отчайвам и аз не съм отчаяна, но се натъжавам като минава месец след месец. Просто толкова много искам да видя тези  :bfp:
И на мен ми е тъжно като виждам, че днес само лоши резултати. Но какво да праим вдигаме глава и продължаваме напред. :bighug:
]