0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #480 -: Ноември 24, 2007, 12:47:50 pm »
Моми4ета стискам палци на вси4ки за  :bfp: :crossfingers: и аз да се запиша трябва да ми дойде на 28,но дано не идва на никоя от нас!!!  :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #481 -: Ноември 24, 2007, 13:38:15 pm »
Zdraveyte,

bih iskala da popitam dali imate opit s Polygynax. Pravim opiti za bebe, no vcherahodih na ginekolog i mi otkiha gabi4ka i mi izpishaha Polygynax. Uj niamalo da ima problem, no az se pritesniavam poneje vse oshte ne znam rezultata za tozi mesec, ostava mi okolo sedmica do kraya na cikala. mersy predvaritelno
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #482 -: Ноември 24, 2007, 14:20:19 pm »
Здравейте момичета!Не издържах и днес сутринта си направих тест и..... :bfp1:, с много бледа втора,мислех че халюцинирам, но Милото ме увери че не, но от десетките тестове, които съм правила досега, за ПЪРВИ път се случва това.Възможно ли е?Трябва ли и двете линиики да са силно изразени?Чакам М на 27.11, ще се побъркам дотогава.Бяхме определили това да е последния цикъл на естествено забременяване.Дали тази бледичка чертичка да ми е малка надеждичка, че ще е последен изобщо...Успех на всички вас и много,много :babbycarrage:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #483 -: Ноември 24, 2007, 14:25:53 pm »
напълно возможно и следващите 9 месеца да си без цикл :D
<a
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #484 -: Ноември 24, 2007, 14:34:45 pm »
И аз си чакам и си чакам, а БТ ми пада и май няма да е този месец. Поне да дойде на време и да почваме на ново, този път сериозната ще подхванем  :wink:

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #485 -: Ноември 24, 2007, 15:22:01 pm »
напълно возможно и следващите 9 месеца да си без цикл :D
И аз така мисля :babyflips:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #486 -: Ноември 24, 2007, 16:26:10 pm »
Zdraveyte,

bih iskala da popitam dali imate opit s Polygynax. Pravim opiti za bebe, no vcherahodih na ginekolog i mi otkiha gabi4ka i mi izpishaha Polygynax. Uj niamalo da ima problem, no az se pritesniavam poneje vse oshte ne znam rezultata za tozi mesec, ostava mi okolo sedmica do kraya na cikala. mersy predvaritelno
аз ли4но нямам опит ами моя приятелка по4ти през цялата бременост ползваше полижинах.нека и някои друг да каже 4е не сам на ясно много.казвам каквото знам.

силви4ке   защо не пуснеш кравен :goodluck:
« Последна редакция: Ноември 24, 2007, 23:41:50 pm от polibo »

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #487 -: Ноември 24, 2007, 16:52:58 pm »
И аз ще с направя тест, защото не издържам...
Трябва дами дойде на 29.11, но не ми се чака... утре сутрин правя теста и се надявам да ви се похваля с  :bfp1:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #488 -: Ноември 24, 2007, 16:54:08 pm »
Здравейте момичета!Не издържах и днес сутринта си направих тест и..... :bfp1:, с много бледа втора,мислех че халюцинирам, но Милото ме увери че не, но от десетките тестове, които съм правила досега, за ПЪРВИ път се случва това.Възможно ли е?Трябва ли и двете линиики да са силно изразени?Чакам М на 27.11, ще се побъркам дотогава.Бяхме определили това да е последния цикъл на естествено забременяване.Дали тази бледичка чертичка да ми е малка надеждичка, че ще е последен изобщо...Успех на всички вас и много,много :babbycarrage:
Силви4ка няма зна4ение каква е втората 4ерти4ка,поне така 4етох някъде,направи още един,а и може да пуснеш кръвен!!!Стискам палци теста да е показъл вярно! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и после да пишеш!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #489 -: Ноември 24, 2007, 17:26:59 pm »
Възможно ли е?Трябва ли и двете линиики да са силно изразени?Чакам М на 27.11, ще се побъркам дотогава.
да,Силвичка много е възможно да си забременяла!!! :D
Само при овулационните тестове и двете черти трябва да са силно изразени.
Направи още един след 2 дена. :crossfingers:
Аз когато съм била бременна тестовете са ми излизали и следобед +++,но седмица след закъснението.

Байби,благодаря ти за покрепата!Така ми се иска да си тука и да си бърборим непрекъснато за  :bori_010: :bori_003:
Пак ли го чакаме заедно?Аз НЕ трябва да съм на 9.12.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #490 -: Ноември 24, 2007, 17:28:21 pm »
 аз ли4но нямам опит ами моя приятелка по4ти през цялата бременост ползваше полижинах.нека и някои друг да каже 4е не сам на ясно много.казвам каквото знам.

[/quote]

благодаря, всепак това звучи успокоително
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #491 -: Ноември 24, 2007, 17:54:38 pm »
Дани, този месец ми беше подранил с 4 дни, при нормален, редовен 27-дневен цикъл, за това сега си го смятам по старата 27-дневна схема, т.е. - към 15.12. На тел. дамския ми календар е нагласен на 27 дни и той ми отчита евентуална дата 16, ама аз ще го чакам пак по-рано, пък да видим. Свалих  си един овулационен календар - 45 дневна безплатна версия и там ми отчита, че днес ми е пика - овулирам... От снощи атакувам мъжо, днес продължавам и така до другатата събота, ако не му падне активитета

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #492 -: Ноември 24, 2007, 18:27:34 pm »
сууупер :D,виждам,че има още момичета видели    :bfp:  ,  :balk_87: честито!!лека бременност!силвичке и аз мисля като другите,направи още един уринен и ако пак има бледа четричка...пусни си кръвен тест!!!
snuki, :crossfingers: да си preggo..
и аз ще съм в ову другата седмица вероятно.. :oops:..пожелавам си го това :babyflips: ежедненвно...пожелах си го и днес,дано скоро всички станем майки и се преместим в другия форум.. :D! :goodluck: на всички
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #493 -: Ноември 24, 2007, 18:31:56 pm »
Катя ти днес си именничка-честито и за Коледа :bfp: а за следващата Коледа :bori_008: :bori_004:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #494 -: Ноември 24, 2007, 18:37:50 pm »
благодаря mpia  :balk_21: ,да ти се връща.. :wink:..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #495 -: Ноември 24, 2007, 18:39:25 pm »
Оле! Съвсем изключих, че днес е празник! А аз цял ден пера, ли пера....
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО, ДА ВИ ПАЗИ, ДА ВИ ПОМАГА И НЕКА ДА ВИ ДОНЕСЕ НАЙ-ЖЕЛАНИЯ ПОДАРЪК!
От мен - НАЗДРАВЕ!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #496 -: Ноември 24, 2007, 18:49:00 pm »
Оле! Съвсем изключих, че днес е празник! А аз цял ден пера, ли пера....
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО, ДА ВИ ПАЗИ, ДА ВИ ПОМАГА И НЕКА ДА ВИ ДОНЕСЕ НАЙ-ЖЕЛАНИЯ ПОДАРЪК!
От мен - НАЗДРАВЕ!

:bighug: :bighug: :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #497 -: Ноември 24, 2007, 20:37:39 pm »
ами мила силвичке - честито!!! няма какво да се чудиш, направо си си бременна!!! моят първи тест излезе с такава бледа чертичка, доста след времето за отчитане, при това след като се бях наляла с 100 гр джин с тоник и цял ден се бях пържила на плажа  :oops:
след 3 дни си направих нов, който излезе с две прекрасни чертички :)
след 10 дни отидох на доктор и се видя сакчето!!! така че...да се пазиш, да си спокойна и да си пиеш фолиевата!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #498 -: Ноември 24, 2007, 21:12:50 pm »
Охх, момичета, и аз май като другите ще се изкуша и ще направя един уринен тест по-рано от датата на очакваната М. Имам един в комплекта от тестовете за ову и така ме изкушава да го напишкам :wink:  Утре не мога, но в понеделник сутринта ще го направя. :oops:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #499 -: Ноември 24, 2007, 21:41:01 pm »
Ами давай Натали стискам палци  :crossfingers: :bfp:,и аз нещо ме кара да направя.....но ще видим...успех мила!!!