0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #460 -: Ноември 22, 2007, 17:39:30 pm »
привет,аз също чакам да ми дойде на 26, но аз искам да ми дойде :)
защото това ще е третата М. след миседа ми през август, и всеки път като ми дойде съм на седмото небе от радост, защото знам ,че времето, през което ни е забранено да правим опити за бебе, намалява с още един месец :)
на всички момичета пожелавам ++++ резултати!!!  :bighug:
и да се похвалите, ей  :D!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #461 -: Ноември 22, 2007, 19:39:25 pm »
Мели81,ще чакаме,пу-пу ,дано ни подмине. :lol:
Еагле,Катя13,Сугари,благодаря ви момичета.
Бейби,вие действайте,пък те фоликулчетата като се пукнат си знаят работата :lol:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #462 -: Ноември 22, 2007, 22:20:34 pm »
Ясно, ще чакаме другата седмица да е големия бум на  :bfp: Хайде, момичета, идва месеца на големите подаръци! Давайде първо вие, че да повлечете крак и за нас от другия месец!
Роузи, ха дано успеем да го хванем тоя пукнатия!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #463 -: Ноември 23, 2007, 09:38:38 am »
Бейби :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #464 -: Ноември 23, 2007, 09:48:12 am »
Ох момичета и на мен още не ми е дошло..днес ми е 13 ден закъснение...вчера ми се появи едно кафяво зацапване ,което днес уж го няма...имам всички симптоми ,че ще ми дойде...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #465 -: Ноември 23, 2007, 10:02:01 am »
lorencheto :crossfingers: :D да е  :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #466 -: Ноември 23, 2007, 10:05:15 am »
Ох момичета и на мен още не ми е дошло..днес ми е 13 ден закъснение...вчера ми се появи едно кафяво зацапване ,което днес уж го няма...имам всички симптоми ,че ще ми дойде...
13-ти ден закъснение и си устискала да не пуснеш кръвен? 8O Дори и само за твое успокоение, за да видиш какво става. Виждам, че си правила уринни, но може просто да не те хващат още. При мен беше така. Затова, ако приемаш съвети-пусни кръвен тест.
Успех.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #467 -: Ноември 23, 2007, 10:08:14 am »
Мели_81,като ти гледам графиката май добре сте се потрудили този месец и ще "берете" плодове. Късмет :crossfingers: :babyflips: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #468 -: Ноември 23, 2007, 11:45:56 am »
АМи не съм направила по простата причина ,че в Ямбол само на едно място правят и те ги пращат другаде изследванията и след дни ти казват резултата...аз мисля да изчакам и ако до понеделник не ми е дошло да ида на лекар!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #469 -: Ноември 23, 2007, 11:52:31 am »
АМи не съм направила по простата причина ,че в Ямбол само на едно място правят и те ги пращат другаде изследванията и след дни ти казват резултата...аз мисля да изчакам и ако до понеделник не ми е дошло да ида на лекар!
Мисля, че е по-добре да пуснеш кръвен дори и да ти се наложи да изчакаш няколко дни, защото той ще ти покаже и най-малката вероятност да си бременна. Ако отидеш на лекар може още да е рано и да не се види нищо. А с кръвният хем ще знаеш дали има бременност, хем ще видиш какви са стойностите на хормона и ако са над 1000 тогава вече със сигурност ще се види на УЗИ.
Но ти решаваш, аз само ти предлагам вариант.
Каквото и да решиш-КЪСМЕТ.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #470 -: Ноември 23, 2007, 12:48:16 pm »
Ох така ме болят гърдите, а ми е рано за М. Трябва да е на 02.11. А и тези ову тестове нищо не отчетоха. Затова пък ние си се постарахме :bed: Пък то каквото стане.
Късмет на всички другата седмица, да започнете с  :bfp1: още от понеделник.
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #471 -: Ноември 23, 2007, 16:35:02 pm »
Мели_81,като ти гледам графиката май добре сте се потрудили този месец и ще "берете" плодове. Късмет :crossfingers: :babyflips: :crossfingers:
Така е Натали мила, но след труденето си остава чакането да видим идните дни ще покажат резултата :)


*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #472 -: Ноември 23, 2007, 17:01:00 pm »
Момичета, днес направих уринен тест за бременност. На кутийката пише, че отчита резултата след седмия ден от зачеването. При мен е сега. Тестът отчете втора много, ама много бледа розова чертичка. Не повярвах и припнах до аптеката за втори тест от същата марка. Той категорично е отрицателен. Знам, че в друга тема Мели пусна предупреждение да не се избързва с тестовете след инсеминация /какъвто е моят случай/, ама като не мога да търпя. :oops: Та въпросът ми е дали онази много бледа чертичка означава нещо или... Иначе гърдите ми са напращели и умирам от кръст. Късмет на всички и благодаря предварително на всички, които могат да отговорят на въпроса ми. :thankyousign:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #473 -: Ноември 23, 2007, 17:19:19 pm »
Gea, твърде рано е за тест. Изчакай още една седмица. Или поне още 4 дена и си пусни кръвен тест. Може и да е отчел правилно първия път. Все пак се прави с първата сутрешна урина.
Късмет.
/>
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #474 -: Ноември 23, 2007, 18:26:20 pm »
Лоренчето,Геа,Бейби, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз днес почвам тестовете за ОВУ.Миналия път всичките 7 бяха отрицателни.
Сега съм купила от друга марка.
Вчера се скарахме гадно с Човека,а сега съм във най-фертилните ми дни.Все така става.май пак ще се реве другия месец.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #475 -: Ноември 23, 2007, 18:34:46 pm »
Дани, добри поне, че ти си организирана и си си взела тестове! Аз снощи бях без мъж, въпреки че много му се бях наточила! Та вчера де, забравих да си взема тестове! Днес, прибирайки се от работа се сетих, че е добре да купя една кутийка и познай - лелята в аптеката ме изгледа злобно и изсъска "Имам само за бременност, за овулация нямам!" Брей, к`во да направя сега, като ми е трудно заременяването! Успех, мила на теб! Нали знаеш, че СДОБРЯВАНЕТО...Може тъкмо в този момент да ти е писано да заченеш!
« Последна редакция: Ноември 23, 2007, 18:37:19 pm от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #476 -: Ноември 23, 2007, 18:36:14 pm »
Момичета на мене днес ми дойде. малко подрани,но какво да се прави - нали трябвало да се нормализира след миседа. както и миналия, и този месец ще продължа с меренето на Т в Д-то, но искам да ви попитам нещо: трябва ли да се мери още от първия ден на новата М, защото днес вече пропуснах,а и като цяло в първите дни ми е малко неудобно... :oops:
и още нещо да ви питам - понеже ще започна да правя и тестовете за ОВУ, при моя около 28 дневен цикъл,ако не се лъжа трябва да започна около 11-ия ден, нали?
стискам палци на всички!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #477 -: Ноември 23, 2007, 18:40:17 pm »
За съжаление съм ограничена по отношение на много изследвания тук-например чета, че правите кръвни тестове - аз все още не зная къде ги правят тук и коко струват.И никой не е раждал тук от моите и  без това малко познати БГ-та...Ех,САЩ...
дано бебето си стане по Божия път иначе няма надежда.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #478 -: Ноември 23, 2007, 18:42:51 pm »

и още нещо да ви питам - понеже ще започна да правя и тестовете за ОВУ, при моя около 28 дневен цикъл,ако не се лъжа трябва да започна около 11-ия ден, нали?
стискам палци на всички!!!
Аз съм с 27-дневен цикъл и принципно като си правя, започвам на 11 ден, поне така пише вътре на табличката. При 28-дневен, би трябвало да е на 12 ден от М.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #479 -: Ноември 23, 2007, 18:49:35 pm »
За съжаление съм ограничена по отношение на много изследвания тук-например чета, че правите кръвни тестове - аз все още не зная къде ги правят тук и коко струват.И никой не е раждал тук от моите и  без това малко познати БГ-та...Ех,САЩ...
дано бебето си стане по Божия път иначе няма надежда.
Ей, мацка, к`во значи т`ва "няма надежда"! Я да не отскоча аз до Щатите да дърпам уши! Не така!Добро настроение, положително мислене и много ЛИБОФ и ще стане!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!