0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #440 -: Ноември 21, 2007, 23:12:28 pm »
Малена извинявай че те обърках с Andreaivano малко съм припряна като влезна във форума толкова много се разбързвам , че дори не изчаквам страницата да се зареди напълно :BangHead: :flower:


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #441 -: Ноември 21, 2007, 23:17:49 pm »
Е ама много съм бърза извинявайте и двете


*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #442 -: Ноември 21, 2007, 23:56:42 pm »
Момичета, искам да ви попитам случвало ли ви се е около дните на овулацията в цервикалната слуз /белтъкообразната/ да имате като втъкана кафява нишка. Не мога да си го обясня това - при мен се е случвало и в предни месеци, но този месец вече е така трети ден.
Много ще се радвам ако някоя от вас знае нещо, и признак на какво може да е това!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #443 -: Ноември 22, 2007, 09:07:25 am »
На мен също ми се е случвало,но немога да ти кажа каква е причината :(.Обаче не се претеснявай,явно не е сериозно,защото при мен чудото стана :P
Стискам ти палци на теб и всички останали
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #444 -: Ноември 22, 2007, 10:45:31 am »
Момиечета, и на мен ми дойде! Още вчера сутринта, като по часовник, без изобщо да ми остави време да се понадявам! Е.... то като ще идва по добре така! Цял ден ми течаха сълзите от време на време :balk_146: Нямах сили дори да разкайа за това! Но днес вече е по-добре! Все пак животът продължава.
Ийгъл, явноо ние сме за следващия път... Е...... това беше края с моите опити за естествено забременяване! Започва се със ЦС, стимулации.... и кои знае до къде ще я докараме!!!
Успех на всички чакащи момичета! :P
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #445 -: Ноември 22, 2007, 11:11:37 am »
Олимпиа една силна :bighug: ,няма да се отчайва ме.Горе главата и ние ще успеем. :crossfingers: :crossfingers: вси4ко да мине добре.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #446 -: Ноември 22, 2007, 11:14:58 am »
Olimpia съжалявам :balk_21: И аз вчера нямах търпение да се прибера от работа и да се нарева хубавичко. Мъжът ми като се прибра и ме видя, веднага усети какво става. Много е внимателен с мен, ама аз винаги на него си го изкарвам. Съжалявам, че пиша такива слъзливи работи, да ви товаря, ама така сякаш по-улеква на човек.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #447 -: Ноември 22, 2007, 11:19:03 am »
Сега мисля да се обадя на доктора и да се подготвя за цветната снимка и ако всичко е наред - почваме отново и така до победата. :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #448 -: Ноември 22, 2007, 11:58:54 am »
Момичета, искам да ви попитам случвало ли ви се е около дните на овулацията в цервикалната слуз /белтъкообразната/ да имате като втъкана кафява нишка. Не мога да си го обясня това - при мен се е случвало и в предни месеци, но този месец вече е така трети ден.
Много ще се радвам ако някоя от вас знае нещо, и признак на какво може да е това!

Не се притеснявай мисля, че това се получаваше от пукането на фоликула при ову.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #449 -: Ноември 22, 2007, 12:30:16 pm »
Момиечета, и на мен ми дойде! Още вчера сутринта, като по часовник, без изобщо да ми остави време да се понадявам! Е.... то като ще идва по добре така! Цял ден ми течаха сълзите от време на време :balk_146: Нямах сили дори да разкайа за това! Но днес вече е по-добре! Все пак животът продължава.
Ийгъл, явноо ние сме за следващия път... Е...... това беше края с моите опити за естествено забременяване! Започва се със ЦС, стимулации.... и кои знае до къде ще я докараме!!!
Успех на всички чакащи момичета! :P

olimpia,и аз като теб започвам с изследванията вече по-сериозно...няма страшно,то около датата на ЛЕЛКАТА нали ни се размърдват хормоните и затова сигурно ни се реве,като ни дойде(не само че не е станало  :babyflips: !! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ,на всички в този форум скоро да видим  :bfp:  :bighug: :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #450 -: Ноември 22, 2007, 12:54:33 pm »
Еагле,Олимпия :bighug:борбата продължава с нови сили.Желая ви успех от сега нататък във всички изследвания,стимулации ,снимки и т.н.
Аз си чакам лелката около 26,ама май взех да се отчайвам ,Бт е висока ,но ПМС ме притесняват ,защото са същите като преди м. :rockon:Има ли и други с мен да чакат поредния м?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #451 -: Ноември 22, 2007, 13:16:25 pm »
rouzi-ana  :crossfingers: ,да не ти дойде и да ни зарадваш другата седмица.. :D,то  тогава вече ще е време пак някой да се похвали.. :wink: :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #452 -: Ноември 22, 2007, 13:30:22 pm »
Ооо да и аз си чакам на 26, е нямам никакви ПМС за сега, ноо ще видим този месец не се постарахме вообще :(.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #453 -: Ноември 22, 2007, 14:48:55 pm »
malena*,споко ..то понякога така става..като не си се старал много.. :wink: :goodluck: и на теб
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #454 -: Ноември 22, 2007, 15:15:29 pm »
Цитат
Аз си чакам лелката около 26,ама май взех да се отчайвам ,Бт е висока ,но ПМС ме притесняват ,защото са същите като преди м. rockonИма ли и други с мен да чакат поредния м?
rouzi-anna, дано да не те посети лелката :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #455 -: Ноември 22, 2007, 15:24:56 pm »
Роузи, Малена,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да Не ви дойде лелята на гости!
Аз и този месец явно ще се осланям само на О-тестовете  :( Моята доки я гепил некъв вирус и е болна, и не преглежда.... отиде ми надеждата за измерване на фоликулчета! Ама от днеска започвам яко сексане до края на другата седмица, пък да видим дали като стреляме редовно, няма да вземем да го уловим това яйце!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #456 -: Ноември 22, 2007, 15:51:04 pm »
Роузи, Малена и други момичета, които чакат - дано ни зарадвате, нас провалите се на ноемврийския тур, и чуем хубави новини :crossfingers:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #457 -: Ноември 22, 2007, 15:54:48 pm »
Кали76, Натали благодаря ви за успокоенито!  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #458 -: Ноември 22, 2007, 17:16:47 pm »
Мила Роузи  и аз съм с тебе както знаеш вече, чакам М към 26, и аз ги имам ПМС, че чак този месец ме наболява кръста вечерно време, но до последно има надежда  :crossfingers: на всички


*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #459 -: Ноември 22, 2007, 17:26:23 pm »
Момичета, искам да ви попитам случвало ли ви се е около дните на овулацията в цервикалната слуз /белтъкообразната/ да имате като втъкана кафява нишка. Не мога да си го обясня това - при мен се е случвало и в предни месеци, но този месец вече е така трети ден.
Много ще се радвам ако някоя от вас знае нещо, и признак на какво може да е това!
Посети лекар. Това зацапване може да се дължи на много неща.