0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #420 -: Ноември 21, 2007, 09:58:42 am »
Нерони добре дошла и дано не се задържиш много в този форум.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #421 -: Ноември 21, 2007, 10:41:57 am »
Здравейте, чакащи, НЕчакащи, ловуващи и почиващи мацки! Аз от днес започвам Ову-тестовете (пада ми се 11 ден от М при нормален 27-дневен, въпреки, че последния път леко ме изненада по-рано). За всеки случай, смятам утре или в петък да ида и на доки да ми измери фоликулите, че да съм 100% сигурна! Милото има на 30.12 рожден ден и много искам да го изненадам с подарък, НО! - това не ми е станало фикс-идея!
 :welcome_1: на новите в отбора!
Дани, Мпиа, Сара, Натали, Рози... да не пропусна някоя - а бе, с вас съм! Нали за това сме тук, да се подкрепяме и да вярваме, че и на нас трябва да ни се случат хубави неща!
 :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #422 -: Ноември 21, 2007, 11:31:16 am »
Здравейте,сутринта бях на мамолог/отново ме гледаха на ехограф/категорично ми каза,че не може на мамограф,и това образувание което имам...гледа го доста дълго време и накрая заключи,че според него е доброкачествено,но без мамограф не може да бъде сигурен.Каза,че единствения начин да разбере е да вземе проба,обаче каза че боли...и аз се отказах :(...И така,след 3 месеца трябва да отида пак на ехограф и ако не е пораснало...ще го оставим така,докато родя.Искам да ви попитам на някой правили ли са му подобно нещо,и боли ли наистина?
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #423 -: Ноември 21, 2007, 11:44:41 am »
Кали,дано всичко е наред.Опитай се да успокоиш мислите си ,защото ако се притесняваш и бебчо ще го усети. :bighug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #424 -: Ноември 21, 2007, 12:00:11 pm »
Момичета, искам да попита нещо. Доста често пишете за измерване на фоликулите. Аз никога не съм се сетила за това и въпросът ми е: Това нещо задължително ли е или се прави, ако е установена липса на овулация? Надявам се да не питам глупави работи. Досега при всички изследвания с лекаря ми никога не сме говорили за това. Само ми каза, като гледаше графиките ми, че овуто ми е двуфазно или нещо такова. Честно казано този въпрос никога не ми е бил съвсем ясен.
Може да взема да си публикувам графиката, за да ви я покажа.
« Последна редакция: Ноември 21, 2007, 12:03:18 pm от eagle »
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #425 -: Ноември 21, 2007, 12:03:38 pm »
Ийгъл, миличка, аз като говорих с моята доки, тя ми каза, че от 11 ден трябва да започна с О-тестовете, иска и температура да меря (но все забравям сутрин за термометъра), и на 12 -13 ден да тръгвам при нея за фоликуметрия, за да установи нарастване на фоликула и евентуалното пукане, като най-подходящо време за бебеправене. Защо не попиташ директно твоят лекар за това!?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #426 -: Ноември 21, 2007, 12:10:54 pm »
Благодаря baby_s! Другата седмица ще правя цветна снимка и ще го питам, защото май покрай лапарото и другите проблеми, това направо съм го зарязала като проблем.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #427 -: Ноември 21, 2007, 14:30:20 pm »
Иначе, мисля, че успявам да разбера кога съм в ову по болките в левия яйчник около 14-я ден, по температурата и предполагам, пък и се надявам, наистина да съм я усещала правилно
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #428 -: Ноември 21, 2007, 16:04:15 pm »
Момичета, край с чакането - Лелката дойде :balk_144: :balk_146: Толкова съм разстроена. Така се надявах, че след операцията вече всичко ще е наред. Толкова се настроих позитивно, че нямах търпение да се изправя на крак. А сега.....всичко пак започва отначало, пак ще чакам и май цветната снимка няма как да я отложа, за съжаление. На всичкото отгоре дойде 7 дни по-рано -ужас.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #429 -: Ноември 21, 2007, 16:06:35 pm »
 :bighug:
С теб сме.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #430 -: Ноември 21, 2007, 18:03:14 pm »
Еагле :bighug:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #431 -: Ноември 21, 2007, 18:06:00 pm »
eagle спокойно мила...аз също не дочаках този месец бебе,ама и лелка няма така че при мен нещата са по сложни и въпреки това-не се отчайвам я :) няма да се дам на това отчаяние..И никой няма да се дава.Ние сме силни и най-вече не сме сами :) така че да мине лелката и с нови сили...:) аз през това време се моля да ми дойде все някога и да чакам още веднъж О..успех на всички желая..и не сте самички... :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #432 -: Ноември 21, 2007, 18:08:08 pm »
Еagle :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #433 -: Ноември 21, 2007, 18:26:35 pm »
Здравейте мили дами,първо искам да честитя на успелите им и желая лека бременност и всичко най - ххубаво  през 9 те месеца. И аз тия дни почвам с чакането на лелката, но май пак няма да ми се размине този месец, но няма отчайване и ви казвам на всички горе главите и напред, вярвам, че всички ще успеем,  и ще се радваме на нашите бебчета, не се отчайвайте момичета ще успеем аз вярвам в това може би трудно, късно но усещам, че ще стане ние сме силни това го усещам във всяка една от нас и ви цункам всичките


*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #434 -: Ноември 21, 2007, 18:30:09 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата. Колкото и да си казвам да не се отчайвам, винаги ми става мъчно.  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #435 -: Ноември 21, 2007, 19:09:00 pm »
eagle,миличка знам какво ти е..то при всички е така...винаги около цикъл(като ни дойде..)ни е гадно и тъжно,но като минат няколко дни...се замисляме за новата ову :D!!!!и действаме отново :bed:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #436 -: Ноември 21, 2007, 19:41:08 pm »
Мели 81,ще чакаме двете ,аз съм на 26 ,та дано ни подмине лелката :lol:
Еагле :flower:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #437 -: Ноември 21, 2007, 22:49:17 pm »
Мели 81,ще чакаме двете ,аз съм на 26 ,та дано ни подмине лелката :lol:
Еагле :flower:

Да мила погледнах графикта ти, двете ще чакаме да няма М, дано ни подмине  стискам ти палци мила :bighug:


Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #438 -: Ноември 21, 2007, 22:59:22 pm »
Благодаря ви много на всички много сте мили.

НА всички които имат не много добри новини - искрено съжелявам  :bighug: :bighug: :bighug:
Andreaivano този месец си правих тестове точно от тази марка първите четири дни и аз мислех , че нещо им има но после ( добре се виждаха двете черти ) при мен заработиха
Имам още шест дни до деня Х  стискам си палци да е станало ако не ще чакаме следващия месец :balk_138: :00001754:


*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #439 -: Ноември 21, 2007, 23:04:58 pm »
 :crossfingers: и от мен!