0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #400 -: Ноември 20, 2007, 00:10:22 am »
И на мен вчера ми дойде, сега започвам да се подготвям за лапароскопия.
mpia, извинявай ако някъде си писала и аз не съм прочела, но диагностично лапаро ли ще правиш и къде?
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #401 -: Ноември 20, 2007, 03:44:00 am »
Хей Сара!Ке пасо, амига... :D
Нищо де,вие се трудете усърдно все пак,не се знае кога ще дойде резултата.
На мен ми свърши,след 2 дена пак почвам ОВУ-тестовете.Интересно ми е дали този месец ще хвана яйцето.Така и не се разбра за предния месец има ли ,нема ли...:ask:Тъкмо идват празници,ще го скъсам по физическо,разбираш ли.
Бейби,ти гониш ли го? :00001754:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #402 -: Ноември 20, 2007, 08:57:47 am »
Успех!!!! :balk_103: Ще стане!!! :D
И аз имах бая проблеми с тези хормони!!!! Сега уж ги нормализирах, но бебето пак не идва :( Надявам се след 2 дена да НЕ ми дойде!!!! Ако не се стягам за цветна снимка! :oops:
Поздрави на всички момичетааааа и успеееееех!!! Скоро и насхите бебета ще дойдат :D :D :D
Olimpia и аз съм така. До два дена чакам да ми дойде, ако не - на цветна снимка. Имам чувството, че не са два, а 20 дена, толкова е неприятно да чакаш. Дано се разминем със снимките :wink:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #403 -: Ноември 20, 2007, 08:59:34 am »
Милички...няма бебе..просто хормоните ми правят тези номера явно пак и пак...Иначе поне с О. няма проблем .сега съм на изследвания на кръвта-всичко каквото си му е там .и след това съответно лечение на тези нередности(ако има такива).според докито обаче трябва да изчакам около 3-4 месеца.до 6 месеца за да се нормализиарт хормоните самички.Той каза че ще дойде цикъла0но трябва да имам търпение...добре съм обаче :) очаквах да съм отчаяна но не съм ...Благодаря на всички които ми помагат и знайте че ви обичам много  :blowingdust2:

PP:Казвам на всички че продължаваме с опитите..Нищо не е свършило :):) успех на вси1ки момичета...
Хубаво е, че си запазила духа си и написаното звучи доста оптимистично, което е похвално за теб. Така момиче!! Пак и пак ще се борим, докато успеем. Късмет и  :bighug:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #404 -: Ноември 20, 2007, 09:14:50 am »
И на мен вчера ми дойде, сега започвам да се подготвям за лапароскопия.
mpia, извинявай ако някъде си писала и аз не съм прочела, но диагностично лапаро ли ще правиш и къде?
Резултата от цветната снимка ми е -двустранно непроходими тръби, данни за хидросалпингс.
Затова лапароскопията ще е с тест за проходимост на тръбите, ако може пластика ако не премахване на тръбите.При мен има вероятност да се премине в лапаротомия заради предходна операция от миома.Ще я правя в Медикус алфа Пловдив.
« Последна редакция: Ноември 20, 2007, 09:16:25 am от mpia »
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #405 -: Ноември 20, 2007, 11:38:13 am »
Не се отчайваите момичета,стискам ви палци.
Аз днес ходих да си взимам цитонамазката-нормална е,но понеже ми бяха изписали някакви хапчета и свещички,които слава богу не бях взела още,та доки ми каза да не ги взимам в никакав случай,трябвало да изчакам да стане на 3 месеца и тогава-и то само свещичките,без хапчетата.Изписа ми някакви витамини на Centrum-в които имало фолиева киселина в достатъчно количество :P.
И сега имам питане-утре имам час,който записах миналата седмица-за мамолог и мамограф/имам тврда бучка в едната гърда/гинеколожката ми каза твърдо-НЕ на мамографа,а и аз така си помислих,че не трябва да го правя...вие какво мислите?
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #406 -: Ноември 20, 2007, 11:40:32 am »
Мамограф-не, ако се претисняваш направи си ехография.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #407 -: Ноември 20, 2007, 11:44:18 am »
Ами правих ехография,но ми казаха,че трябва мамография...имам киста с размер 8мм.,но ще видим утре мамолога какво ще каже :P
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #408 -: Ноември 20, 2007, 12:40:35 pm »
kali76 , :crossfingers: всичко да е ок..
« Последна редакция: Ноември 20, 2007, 18:17:14 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #409 -: Ноември 20, 2007, 18:08:11 pm »
Кали,4естито,пожелавам ти спокойно и леко бременеене.Аз за ву4ката,не се тревожи излишно,на мен преди 3 месеца ми откриха и в 2те гърди доста големи бу4ки,по 22,23мм,ходих само на ехограф,изписаха ми витамини и пия едни билки.Додторката ми каза,4е мамограф засега,не се налага и след 6 месеца пиене на билките да си запиша 4ас за ехограф.И съшо ми каза,4е ако забременея,твърде възможно е бу4ките да се разсеят от самосебе си.Оште след първия месец ле4ение,бу4ките ми въобште не ги напипвам.Та мисълта ми е да се не шашкаш предварително,консултирай се с доки,а и от доста места съм 4увала,4е при бременност,такива образувания в гърдите се разсейват.
Малко дълъг текст се полу4и. :D
Успех и на вси4ки жадувашти да станат мами :goodluck: :bighug:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #410 -: Ноември 20, 2007, 18:16:54 pm »
Успех!!!! :balk_103: Ще стане!!! :D
И аз имах бая проблеми с тези хормони!!!! Сега уж ги нормализирах, но бебето пак не идва :( Надявам се след 2 дена да НЕ ми дойде!!!! Ако не се стягам за цветна снимка! :oops:
Поздрави на всички момичетааааа и успеееееех!!! Скоро и насхите бебета ще дойдат :D :D :D
Olimpia и аз съм така. До два дена чакам да ми дойде, ако не - на цветна снимка. Имам чувството, че не са два, а 20 дена, толкова е неприятно да чакаш. Дано се разминем със снимките :wink:

Ийгъл, дано!!!! И на мен не ми се ходи :wink:, естествено!!! Но нещо днес вече доста ми понатежава корема, като да ми идва...... Но докато не видя М не се отказвам :lol:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #411 -: Ноември 20, 2007, 18:24:11 pm »
И на мен вчера ми дойде, сега започвам да се подготвям за лапароскопия.
mpia, извинявай ако някъде си писала и аз не съм прочела, но диагностично лапаро ли ще правиш и къде?
Резултата от цветната снимка ми е -двустранно непроходими тръби, данни за хидросалпингс.
Затова лапароскопията ще е с тест за проходимост на тръбите, ако може пластика ако не премахване на тръбите.При мен има вероятност да се премине в лапаротомия заради предходна операция от миома.Ще я правя в Медикус алфа Пловдив.

От сърце ти пожелавам успех, дано пластиката да свърши работа и да не се наложи отстраняване на тръбите. Ще ти стискам палци, миличка. Късмет.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #412 -: Ноември 20, 2007, 19:22:30 pm »
Ами и аз да се запиша при вас защото и аз чакам +++ резултат вече втори месец и тихичко си ровя в форума много се радвам като ви разглеждам графиките и видя накъде бележка като " две малки точки" имам спонтанен аборт юни 2007  преди него индианското име на мотето зародишче беше " малка бяла точка" а септември ми дадоха зелена светлина и вече два месеца чакаме но неможем нещо да нацелим овулацията. Чесно да ви кажа гадно е , но аз не падам духом а и след всичко прочетено във форума знам , че няма невъзможни неща така че горе главите  мислете си за хубави неща за предстоящите празници и всчко ще стане от самосебеси.

Благодаря ви , че ви  има  защото в нормалното ежедневие никой не го интересува какво ти е в душата а тук при вас виждам подкрепа и ЛЮБОВ :flower:


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #413 -: Ноември 20, 2007, 19:40:59 pm »
успех от мен nerony :) пожелавам ти да се похвалиш с нова малка бяла точка :):) ние тук сме едно голямо семейство и ти казваме здравей и добре дошла и нека заедно почакаме  :D .А иначе не се притеснявай за о. Тук ще ти помогнем (с каквото можем) да разчетеш графиката си.и разбира се да уцелиш О. :) А междувременно приятно бебеправене  :wink:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #414 -: Ноември 20, 2007, 21:53:13 pm »
здравей nerony, добре си дошла, дано не се задържиш много време в този форум, а да се прехвърлиш в най-приятния - на бременните :) аз също съм с мисед, но мисля да изчакаме поне 4 месеца да минат (а може би  и повече), преди да опитаме отново. колкото до овулацията - стриктно мерене на температурата, тесетове за ову и малко помощ отгоре няма да са излишни  :D
Желая ти успех!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #415 -: Ноември 20, 2007, 23:06:15 pm »
Миме,искам да ти пожелая много късмет на лапарото и да ти кажа ,че сме с теб и ще те подкрепяме.
Добре дошла Нерони.Пожелавам ти скоро да видиш :bfp:
Кали,дано при теб изчезнат бучките.Не се притеснявай,всичко ще е наред.
Саарал,и аз така имах надежди за теб.Но това трябва още повече да те нахъсва да се бориш. :bighug:
Олимпия, :crossfingers: :bfp:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #416 -: Ноември 20, 2007, 23:57:02 pm »
Кали,
Честито и от мен! Пожелавам ти здраве и едно хубаво бебче
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #417 -: Ноември 21, 2007, 06:33:47 am »
Моят термометър -нов на 10 дена- днес го намерих издъхнал!!!Чакай само да ида утре до магазина!Хайде пак ходих до СВС та купувах за утре друг!И май не е и мерил точно - днес 3 пъти мерих - 3 пъти различно!!!Ама как все на мене бе!Съсипал ми е старата графика,та Денис не знае какво да мисли и 3 дена от тая!АМАН!

Нерони welcome!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #418 -: Ноември 21, 2007, 09:23:25 am »
Скоро не съм писала, защото реших да си дам почивка. Но имам едно питане. Този месец реших да си правя ову тестове. И си взех Clear Ovu Test (май така бяха). Вече 4 дни подред ги правя и все отрицателно. По принцип усещам кога съм в ову защото страшно ме боли корема. Но този месец само в събота леко ме заболя, ама съвсем за малко. Възможно ли е да не отчитат тестовете или пък този месец да нямам овулация :dontknow:
И да знаете това, че не съм писала, не означаве, че не ви чета редовно. Честито на новите мами и добре дошли на новите момичета :blowingdust:
]
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #419 -: Ноември 21, 2007, 09:46:10 am »
Andreaivano аз правих 10 теста за ову този месец и всички бяха -, отидох при Владимиров за фоликуметрия и ми каза че овулация е имало. Аз попитах защо тестовете са ми отчели -? Той ми обясни че пика на мойто ЛХ може да е под прага на отчитане на ЛХ на теста. Е незнам дали го казах правилно, но тестовете за ову не ме хващат.