0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #380 -: Ноември 19, 2007, 12:45:55 pm »
Кали прекрасна новина честито!Пожелавам ти прекрасни 9 месеца!И прекрасно бебенце!
<a
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #381 -: Ноември 19, 2007, 13:23:42 pm »
Благодаря ви момичета,стискам палци на всички
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #382 -: Ноември 19, 2007, 13:40:14 pm »
Кали,честито и леко бременеене!А на всички други,които тръпнат в очакване-кураж и не се отчайвайте :Dпо коледа стават чудеса santa2
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #383 -: Ноември 19, 2007, 13:55:28 pm »
Кали честито и от мен!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #384 -: Ноември 19, 2007, 14:22:28 pm »
Кали,честито и леко бременност!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #385 -: Ноември 19, 2007, 16:07:30 pm »
Сара - Денят Д е тук!
Благодаря ви, че ме разбирате мили момичета!Наистина е тежко на чуждо място,но поне имам любим човек до себе си -най-свестния Българин,който съм срещала...и моето вече голямо 14 г.момче.
 2bg
 2bg
Във ваше лице открих и приятели които са винаги на линия!
 :youwoman:
Благодаря ви, че ви има!Дано всички скоро купуваме бебешки красиви нещица!
Кали,честито-да си жива и здрава!
За всички други-дано тази Коледа е най-специалната за нас с :bfp1:!!!
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 16:16:02 pm от daniski »
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #386 -: Ноември 19, 2007, 16:47:30 pm »
Честито Кали76! Благородно ти завиждаме и дано все по-често някои се хвали с такива мечтани новини!
Daniski мила изпращам ти целувки и  :bighug: дано сме заедно и в хубавите новини
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #387 -: Ноември 19, 2007, 17:56:01 pm »
Здравейте момичета.:) сега се наливам с вода че нали съм на преглед...Офф много съм нервна.Устните ми се нацепиха вече да ги хапя...аууу то много лошо така да чакаш нещо си ...:):) Честито на kali76...Много хубава и спокойна бременност ти пожелавам миличка...както и на всички други да имат само положителни резултати :) nataly* не се отчайвай слънце :) има време..и на мен ми падна днес Т ама...каквото и да ми кажат няма да се отчайвам..и никой не трябва да го прави-децата са най сладкото и хубаво нещо на света.Но докато дойдат здраво трябва да се трудим :) какво ни остава друго-все работа не става.И удоволствие трябва :) Успех на всички този месец...дано има само усмихнати лица.Ние го заслужаваме мили приятелки :) особено ние в чужбина..(поне аз имам много нужда).
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #388 -: Ноември 19, 2007, 19:04:19 pm »
милички отивам при докито... 8O много ми е нервно!!!после ще пиша непременно да знаете...стискайте палци
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #389 -: Ноември 19, 2007, 19:05:54 pm »
Успех  :crossfingers:
Чакаме те!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #390 -: Ноември 19, 2007, 19:09:47 pm »
Саарал :crossfingers:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #391 -: Ноември 19, 2007, 20:23:09 pm »
Милички...няма бебе..просто хормоните ми правят тези номера явно пак и пак...Иначе поне с О. няма проблем .сега съм на изследвания на кръвта-всичко каквото си му е там .и след това съответно лечение на тези нередности(ако има такива).според докито обаче трябва да изчакам около 3-4 месеца.до 6 месеца за да се нормализиарт хормоните самички.Той каза че ще дойде цикъла0но трябва да имам търпение...добре съм обаче :) очаквах да съм отчаяна но не съм ...Благодаря на всички които ми помагат и знайте че ви обичам много  :blowingdust2:

PP:Казвам на всички че продължаваме с опитите..Нищо не е свършило :):) успех на вси1ки момичета...
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #392 -: Ноември 19, 2007, 20:37:06 pm »
Успех!!!! :balk_103: Ще стане!!! :D
И аз имах бая проблеми с тези хормони!!!! Сега уж ги нормализирах, но бебето пак не идва :( Надявам се след 2 дена да НЕ ми дойде!!!! Ако не се стягам за цветна снимка! :oops:
Поздрави на всички момичетааааа и успеееееех!!! Скоро и насхите бебета ще дойдат :D :D :D
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #393 -: Ноември 19, 2007, 20:48:18 pm »
saraapl,чаках те с нетърпение(все едно за мен става въпрос какво ще каже лекаря :oops:),бях почти сигурна вече при такова закъснение,че си бременна...направо се разочаровах повече отколкото ,че ми дойде днес :balk_144:!!!
нищо..хормоните ще се оправят..и на мен ми бяха казали (след като спрях хапчетата преди три години и почнахме да правим бебе),че трябвало 6 месеца да се нормализират ..
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на теб и на всички които отпадаме за следващия месец да има повече  :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #394 -: Ноември 19, 2007, 20:50:19 pm »
И на мен вчера ми дойде, сега започвам да се подготвям за лапароскопия.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #395 -: Ноември 19, 2007, 21:48:22 pm »
kali76 - честито и от мен. Много щастливи дни ти пожелавам и не се напрягай за нищо- отпусни се и се радвай.
Саарал всичко ще се оправи и накрая птичето ще кацне и на твойто рамо. На всички които още чакаме ще пожелая в скоро време да видим заветните две черти. Както казвате- по Коледа стават чудеса!!!  :P
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #396 -: Ноември 19, 2007, 21:52:27 pm »
Кали76  пожелавам ти леко  preggo.На вси4ки останали :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за  :bfp: резултати.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #397 -: Ноември 19, 2007, 22:12:28 pm »
Кали, честито! Лека и безпроблемни 9 месеца :cloud9:

На всички останали момичета желая съвсем скоро да се похвалят с положителни резултати! 
:bfp: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 :goodluck:
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 22:15:05 pm от Котарана »
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #398 -: Ноември 19, 2007, 22:20:37 pm »
Натали миличка, може пък точно сега когато не очакваш да се случи нещо хубаво ;)
Ако пък не стане, има следващ месец, подходящ за Коледни и Новогодишни подаръци  ylinfant           :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #399 -: Ноември 20, 2007, 00:07:03 am »
Натали миличка, може пък точно сега когато не очакваш да се случи нещо хубаво ;)
Ако пък не стане, има следващ месец, подходящ за Коледни и Новогодишни подаръци  ylinfant           :bighug:

Ох, дано...дано да е още този месец, но някак ми се попариха надеждите...