0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #360 -: Ноември 18, 2007, 11:31:41 am »
Saraapl  с теб сме миличка. И аз гледам графиката и се надявам, дано пък се окаже хубава новина! Daniski сигурно е много трудно и мъчително, но дано и на теб не ти се налага да се разправяш дълго със системата им а да се случи чудото. Въпреки че и аз от време на време изпадам в отчаяние ми минава и благодарение на Вас го приемам по спокойно. Ще стискам палци- на всички.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #361 -: Ноември 18, 2007, 11:37:59 am »
Саарал,и аз съм с теб мила.Много ще се радвам ако си бременна :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Даниски,сигурно ти е много трудно в чужда страна .Дано се сбъдне много скоро и твоята мечта.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #362 -: Ноември 18, 2007, 15:03:54 pm »
Сараапл, не се отчайваи!!!! Не остана! Все пак утре е финалът на неизвестността в твоето дъъъълго чакане! Дано излезе :bfp: Разбирам те как се чувстваш!!! И аз живея в Испания.... сложно е да няма с кого да споделиш! Но затова го има този форум!!!! Желая ти успех утре и да пишеш после! Ще се радвам по нататък да споделим малко испанки опит  :lol:в някоя друга темичка!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #363 -: Ноември 18, 2007, 16:47:40 pm »
Сараапл, не се отчайваи!!!! Не остана! Все пак утре е финалът на неизвестността в твоето дъъъълго чакане! Дано излезе :bfp: Разбирам те как се чувстваш!!! И аз живея в Испания.... сложно е да няма с кого да споделиш! Но затова го има този форум!!!! Желая ти успех утре и да пишеш после! Ще се радвам по нататък да споделим малко испанки опит  :lol:в някоя друга темичка!

Благодаря Ви милички.. :bighug: наистина ми е много трудно като съм самичка...Обаче ви има вас и съм на седмото небе откакто ви открих :) Просто има моменти когато всякаш вече сили не ти остават!!! Ама както казахте и вие не остана...утре в 18:30 ще знам какво ме очаква :)..Мерси още веднъж слънчица мили!!След прегледа ВЕДНАГА ще пиша да ви кажа какво е станало :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #364 -: Ноември 18, 2007, 18:23:23 pm »
Моми4ета не бях писала отдавна-пожелавам ви от сърце много  :bfp: вси4ки ние го заслужаваме,стискам палци на вси4ки!!!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #365 -: Ноември 19, 2007, 09:35:00 am »
Зравейте, момичета!
Saraapl, как така ще се отчайваш! Я, горе главата! Знаеш, че сме с теб!
И хайде някой вече да се похвали, де! Ние тази седмица ше гониме яйцето, пък дано на го уловим най-накрая!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #366 -: Ноември 19, 2007, 09:42:06 am »
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания за рождения ми ден! Много сте мили! И аз се надявам тия дни да НЕ ми дойде. За сега всичко върви по план - температурата ми е висока, пък и доста се постарахме :oops: Всеки месец си следя симптомите и чак ме е страх да се вглеждам в тялото си и не смея да се надявам, ама тихичко се моля: дано, дано, дано. Ако пък дойде, трябва да ходя на цветна снимка, да видя какво е положението след лапарото. Ох, нямам търпение вече!!! Чакането е най-изнервящо.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #367 -: Ноември 19, 2007, 10:06:24 am »
Момичета,в събота си направих тест-положителен е :lol: :lol: :lol:все още не мога да повярвам :lol:
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #368 -: Ноември 19, 2007, 10:21:18 am »
честито миличка.. :bighug: :bighug: :bighug:!лека бременност ти желая..пиши как си от време на време :wink:
п.п. само така,време беше пак някой да се похвали..горе-долу забелязвам,че на ден два има поводи за радост :D!дано зачестят повече :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #369 -: Ноември 19, 2007, 10:41:19 am »
Сега започват да напират едни въпроси-кога трябва да ида на лекар?какви изследвания трябва да направя?какви хапчета трябва да пия?Четох някъде,но сега не го намирам-за някакви хапчета-фолиева киселина?Трябва ли да ги пия,или е късно...и още куп въпроси... :oops:но това е защото много се вълнувам
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #370 -: Ноември 19, 2007, 10:54:40 am »
по-принцип фолиевата киселина кали76,се започва още като решите да правите бебе(тя е за профилактика),но не е късно и сега да я почнеш :),не можеш да я предозираш,затова бих ти препоръчала по две на ден (от 400mg)да взимаш..и питай в аптеката да ти дадат такава специално за бременни :D!!!обади се на лекаря си и го попитай него кога трябва да идеш на преглед,защото зависи кога ти е била ову-то,съответно зачеването,за да ти каже кога евентуално може да види точицата :D... :balk_21:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #371 -: Ноември 19, 2007, 11:01:24 am »
Аз знам кога съм забременяла-на 31-ви октомври :lol:
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #372 -: Ноември 19, 2007, 11:06:44 am »
 :lol: :D :D!!браво,че знаеш точния ден :wink:,сега се обади на лекаря си да видим той какво ще те посъветва и после ни пиши да знаем как се развиват нещата,че всички тук обичаме добрите новини!!! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #373 -: Ноември 19, 2007, 11:18:08 am »
Кали76, ЧЕСТИТО! Страхотен понеделник! Дано цялата седмица да върви така, че и ледващата, и по-следващата! Абе, дано да повлечеш крак! Желая ти леко бременеене! Обади се на лекаря си, той ще ти обясни всичко - и за прегледя, и за фолиевата киселина!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #374 -: Ноември 19, 2007, 11:20:59 am »
Кали, честито! Лека и спокойна бременност да караш. Обади се на док, както са ти казали момичетата. На мен ми казаха да пия Центрум матерна по 1 на ден и фолиева киселина по 1 на ден, защото и в центрума има фолиева киселина. И дуфастон ми изписаха, но това е индивидуално по преценка на лекаря.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #375 -: Ноември 19, 2007, 11:32:55 am »
Честито и от мен, Кали.

Аз пък днес съм "малко" нещастна :(
Мислех, че този месец сле хванали ову-то, а пък сега по графиката ми най ще се окаже, че е била на 15-тия ден... :( поредният провал
Поне до снощи живеех с някаква надежда, че този месец моце и да видя двете чертички. А сега просто ще си седя и ще си чакам да ми дойде... :balk_144: :balk_145:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #376 -: Ноември 19, 2007, 11:35:49 am »
Честито Кали! Лека и безпроблемна бременност.  preggo
/>
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #377 -: Ноември 19, 2007, 12:15:43 pm »
Ей Кали,браво.Страхотно започваме седмицата.Лека бременност мила,и да повлечеш крачета.Натали :bighug:,никога нищо не е сигурно,може пък да е станало :crossfingers:
Сараал,чакаме новини довечера :bfp: yahoo_17
Еагле,късмет,дано този месец е твоят.
Аз чакам около 26 ,гледам ,че БТ ми е доста висока,незнам вече на какво да вярвам.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #378 -: Ноември 19, 2007, 12:23:24 pm »
rouzi-ana :crossfingers:!и аз чакам с нетърпение да видя saraapl online
на мен днес май ще ми дойде,болките се в корема се засилиха..как пък веднъж не ме излъже интуицията ми ..още в четвъртък си знаех че ще ми дойде..и..ето! :( гадна работа,ама това е положението!!!
« Последна редакция: Ноември 19, 2007, 12:38:45 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #379 -: Ноември 19, 2007, 12:28:17 pm »
Кали честито мила! А на всички чакащи много късмет :bfp1: :crossfingers: