0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #340 -: Ноември 16, 2007, 13:45:59 pm »
и аз имах големи надежди този месец,но май ще бъдат напразни :?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #341 -: Ноември 16, 2007, 16:55:29 pm »
Ч.Р.Д.Еагле,желая ти едно сладко бебче-Коледен подарък.
Гучи :crossfingers: :bfp:
Красико,Лоренче,    защо така ,има надежда,м още го няма :crossfingers:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #342 -: Ноември 16, 2007, 17:23:28 pm »
Eagle, ЧРД!!! Дано получиш подаръка, който си си поръчала!!!
На всички момичета, на които още не им е дошло, не бързайте да се отчайвате! има време още!
Аз този месец за последен път се надявам да е станало по естествен път - ако не започвам със ЦС, стимулации и т.н.
И да знаете - не вярвайте винаги сляпо на разни симптоми!!! Аз миналиа месец имах почти всички срещани симптоми - нооооооооо  8O едно голяяяяяяямо нищо последва!
Самовнушението е страшна работа. Е този месец нямам симптоми!!! Реших да я карам по полека. Дори и гърдите не ме болят! ДА видим какво ще излезе. Изобщо НЕ го чакам около 22. :oops:
Поздрави на всички и успееееееех :lol:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #343 -: Ноември 16, 2007, 18:01:24 pm »
Здравеите моми4ета.За пьрви пьт влизам вьв форума и искам да ви попитам някои 4увал ли е за телесна температура от 37градуса като за симптом за бременност.Аз имам такава от седмица насам и имам о6те 5,6 дни до М.Не е настинка и ни6то не ме боли само днес ми се появиха предменструални болки наи ве4е в крьста и пия доста пове4е от оби4аиното ,но пьк ми се струва рано.Овулацията ми бе6е миналата сряда.Какво мислите?
п.с.Дано не ви се стори обьрква6то и налудни4аво :oops:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #344 -: Ноември 16, 2007, 18:10:51 pm »
Знам,че надеждата умира последна,просто днес съм малко черногледа :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #345 -: Ноември 16, 2007, 19:03:57 pm »
daniski ако е бебе-тежко на татко му... :D така ми е зле тези дни-не могада се позная.спи ми се и днес и гърдите ме болят..ама все пак може и да е лелката.При мен нищо никога не е сигурно-такова странно ми е тялото.Пък и нередовния цикъл отпреди  :?.всичко си казва думата.аз все пак в понеделник ще знам със сигурност(ако не ми дойде до тогава)...успех на всички и кураж.един ден ще бутаме колички и ние :):)

krasiko и аз съм малко кривичка днес мила :) еххх,живот..
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #346 -: Ноември 16, 2007, 19:12:47 pm »
Значи аз не съм майка-на 15 години съм :lol:, но пък ви желая много късмет и дано в най скоро време Господ ви дари с най-прекрасните деца :bighug: и дано скоро да видите прекрасните  :bfp: preggo
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #347 -: Ноември 16, 2007, 21:54:16 pm »
Здравейте момичета,до сега не съм писала във форума,използвах само календара... и чета в някои темички.С риск да прозвучи грубо,днес докато четях в тази тема влезнах да разгледам календара на Pepito Sladkata и какво да видя- момиченцето използва моят календар 8O.Съжалявам,че така ви се натрапих в темата и осъзнавам,че мнението ми не е за тук,но има ли начин да защитя календара си от това някой друг да го използва.Стана ми много неприятно,това все пак са си лични данни.
Пепито имаш ли обяснение за това?
П.С.Простете момичета за този пост,но ми стана мног болно от това което видях.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #348 -: Ноември 16, 2007, 22:14:38 pm »
dorinda, пиши на лични на beast какъв точно е проблема.
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #349 -: Ноември 17, 2007, 06:16:30 am »
Здравейте момичета,до сега не съм писала във форума,използвах само календара... и чета в някои темички.С риск да прозвучи грубо,днес докато четях в тази тема влезнах да разгледам календара на Pepito Sladkata и какво да видя- момиченцето използва моят календар 8O.Съжалявам,че така ви се натрапих в темата и осъзнавам,че мнението ми не е за тук,но има ли начин да защитя календара си от това някой друг да го използва.Стана ми много неприятно,това все пак са си лични данни.
Пепито имаш ли обяснение за това?
П.С.Простете момичета за този пост,но ми стана мног болно от това което видях.
Мисля,че всъщност проблема е в сайта.При опит да се види графиката на Пепито се отваря личната ти. И при мен е така.Не би могло технически някой друг да ползва твоят календар.:swing:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #350 -: Ноември 17, 2007, 17:57:14 pm »
Lan благодаря ти,че се отзова така бързо.
Daniskiи аз си мисля,че е техническа грешка,но не би ли трябвало да се случи веднъж , а не поредни дни?
Надявам се това да се оправи.Извинете ме че се натрапих в темичката.
Честито на всички нови бремелинки и късмет на всички нас чакащите.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #351 -: Ноември 17, 2007, 18:10:06 pm »
Kали,Лоренче пишете какво става.Стискаме палци.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #352 -: Ноември 17, 2007, 18:21:42 pm »
Момичета, изглежда наистина нещо не е наред с календара, защото и аз като чукна на графиката на Пепито сладката, излиза моята 8O 8O. Но това става само на нейната...Пробвах и с графиките на други момичета, но си излизат техните данни.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #353 -: Ноември 17, 2007, 18:48:39 pm »
Ха ха ха, при мен пък излезе, че няма потребител ПЕПИТО СЛАДКАТА! Може би, защото не съм направила графиката си видима!
Така, чета аз, че има доста НЕидващи, ха да видим какъв бум на бремелинки ще има следващата седмица!
Сараапл, миличка, това спане май те кара на бебо  :wink: :crossfingers: :crossfingers:
Лоренче, Кали, и при вас ми намирисва на  preggo
Ийгъл, честит ти рожден ден, мила! Пожелавам ти най-желания подарък!  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #354 -: Ноември 17, 2007, 19:29:00 pm »
Ами да наистина и при мен е както при Натали-цъкам върху графиката на сладката Пепи а излиза моята 8O
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #355 -: Ноември 17, 2007, 21:07:12 pm »
baby_s на мен ми намирисва на лелка...:( дано греша.. :?
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #356 -: Ноември 17, 2007, 22:00:10 pm »
Saraapl,докато не видиш лелката със сигурност нищо не се знае. Така че чакаме понеделник с нетърпение заедно с теб. Късмет!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #357 -: Ноември 17, 2007, 22:02:46 pm »
Saraapl,докато не видиш лелката със сигурност нищо не се знае. Така че чакаме понеделник с нетърпение заедно с теб. Късмет!

Don't worry,Saraaple! 8)
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #358 -: Ноември 17, 2007, 22:34:16 pm »
Saraapl,докато не видиш лелката със сигурност нищо не се знае. Така че чакаме понеделник с нетърпение заедно с теб. Късмет!

Don't worry,Saraaple! 8)

Благодаря Ви милички...:( днес просто не ми е ден явно.Нещо се отчаях...така ли става по принцип?Чакаш,чакаш и накрая се отчайваш в последните дни....И като няма с кого да споделиш-добре че във форума мога да си кажа всичко.ех,милички приятелки какво да правя... :balk_136:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #359 -: Ноември 18, 2007, 01:52:06 am »
Мила Сара!Свикнах да влизам и да ти поглеждам графиката и да се надявам, че и днес не ти е дошло.Аз живея в САЩ - Ню Джърси и положението с докторите и тук не е по-различно.Аз поне днес,след 1 година (!) чакане и караници с Държавата,най - после получих щатска здравна осигуровка- за мен и 14 годишния ми син.Сега чакам картата да пристигне по пощата...
Много е мъчително да не можеш да отидеш на лекар когато искаш и където искаш.
Освен ако не си богат,разбира се...
И като си помисля, че това са великите САЩ.
Чакам с нетърпение понеделника,да пишеш веднага като се върнеш.Аз ще проверявам от работа-ако мога!Дано си бременна!!!!!!!!