0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #320 -: Ноември 15, 2007, 15:03:08 pm »
и аз се наревах..,но преди малко..почти час ревах...нещо почва да ми писва от всичко..иска ми се да се откажа,че да ми олекне от тоя товар :(!ама и да се откажа НЕМОГА..то би ме сринало тотално,ако приема,че явно няма да стане!!!и като ми повтарят приятелите,мъжа ми,майка ми..и.т.,че ще стане само да се успокоя...се чудя как м...а да го постигна?!?!?! :balk_144:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #321 -: Ноември 15, 2007, 16:30:12 pm »
Здравейте, момичета! След дълго четене, ето че и аз се включвам в този чат. И аз чакам заветните 2 чертички и аз като теб, Кате, съм си мислила да захвърля всичко, но.......... маи чакането си заслужава.... и затова всеки път продължавам! Желая успех на всички, които чакат и леки 9 месеца, на тези, които вече са дочакали :bfp: Не се отчайвайте момичета!!! Един хубав рев премахва напрежението!!! :balk_145: И после с нови сили.... продължаваме напред!
 :bighug:  на всички!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #322 -: Ноември 15, 2007, 16:46:45 pm »
Здравейте.
Неможех да вляза по- рано и да пиша, но и на мен ми дойде! Бях почти сигурна/нещо като предчувствие/, че този път сме успели, но се разочаровах отново.Е, все трябва да стане някога, ако не този другия месец пак ще се борим! Може пък той да е късметлийски! Ще стискам палци на всички които още чакат! И никакво предаване- само напред!!!
  Много се радвам като разбера, че има успели. На бъдещите мами много щастие и късмет!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #323 -: Ноември 15, 2007, 17:07:13 pm »
Аз се записвам при нечакащите :lol:трябваше да ми дойде вчера,но го нямааа :crossfingers: :babyflips:
късмет на всички
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #324 -: Ноември 15, 2007, 17:11:42 pm »
Късмет на всички този месец. Дано има повече + тестчета и повече усмивки.
/>
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #325 -: Ноември 15, 2007, 18:01:38 pm »
kali76 миличка пожелавам ти да сте успели с мъжлето и да си имате сладко бебе...аз днес говорих с докито и по-рано той каза че не става.Т.е. в понеделник ще ходя..:( така ми се искаше да е днес.Имам едни ужасни болки ниско долу...докито мисли че е матката или някъде до нея близо.поне това разбрах...оффф не знам вече-толкова е далече понеделник... :oops:
дано повече момичета се радват на  :bfp: този месец :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #326 -: Ноември 15, 2007, 19:41:12 pm »
dedea,olimpia, :welcome: :hello2:,дано не се задържате дълго тук,а и като наблюдавам ми се струва ,че има тенденция -всички нови момичета бързо забременяват,явно им носим късмет,   което много ме радва.Желая ви го от сърце.
Катя,не се отчайвай,всичко с времето си.
Saraapl,дано всичко е наред,ние сме с теб.
Кали :crossfingers:след 1-2 дни тестче  :bfp:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #327 -: Ноември 15, 2007, 20:39:39 pm »
Здравейте момичета, при мен се случва нещо странно. Трябваше да ми дойде преди 3 дни тази сутрин си правих тест но беше отрицателен  :(. Но по странно е че от около 1 седмица съм много подпухнала, много ми е сънливо (ако спя постоянно ще ми най - добре), прияждат ми се всякакви храни и тъй като този месец не си следих овулацията възможно ли е да е била по късно и теста да не е отчел правилно.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #328 -: Ноември 15, 2007, 21:06:55 pm »
gucci,да може да си имала по късна ову.Ами направи кръвен тест,той би трябвало да покаже. :crossfingers: :bfp:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #329 -: Ноември 15, 2007, 21:53:16 pm »
gucci,да може да си имала по късна ову.Ами направи кръвен тест,той би трябвало да покаже. :crossfingers: :bfp:

Много се надявам да е така, а къде в Русе мога да си направя кръвен тест Тъй като не съм града. с направление ли става или как?
 :bfp1: на всички чакащи като мен
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #330 -: Ноември 15, 2007, 21:55:17 pm »
Кръвният тест за бременност не се поема от касата. Отиваш в някоя лаборатория и искаш да ти направят този тест :lol: Стискам палци :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #331 -: Ноември 15, 2007, 21:55:39 pm »
Трябва да си го платиш-около 15лв.
Не е към касата!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #332 -: Ноември 15, 2007, 21:57:52 pm »
Благодаря много за бързите отговори.
Успех на всички!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #333 -: Ноември 15, 2007, 22:51:36 pm »
Мацки, здравейте и от мен! То голямо писане станало за два дни! Аз пак имам кофти седмица /ама откъм работа, де/!
 :welcome_1: на новите момичета! Дано скоро да видите заветните две черти!
Дани, аз че яхам метлата от време на време - това да, ама защо да съм сърдита, бе скъпа, недей така!
От две седмици съм зло човече към снаха ми, ама тва е щото тормози мама и брат ми! Ле-ле, големи кучки сме жените! Уффф, много размътих темата! Ще пиша другаде!
На всички, които очакват  :bfp: - дано да ги получат!!!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #334 -: Ноември 16, 2007, 04:45:22 am »
Здравейте момичета, при мен се случва нещо странно. Трябваше да ми дойде преди 3 дни тази сутрин си правих тест но беше отрицателен  :(. Но по странно е че от около 1 седмица съм много подпухнала, много ми е сънливо (ако спя постоянно ще ми най - добре), прияждат ми се всякакви храни и тъй като този месец не си следих овулацията възможно ли е да е била по късно и теста да не е отчел правилно.
На новите момичета- :welcome:!
Гучи - много е възможно да си бременна.След 2 дена пак направи теста.Сънливостта е много характерен признак!Не ти се отваря графиката,впрочем.
Дано вече на никой тука не му идва този месец!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #335 -: Ноември 16, 2007, 04:53:06 am »
kali76 миличка пожелавам ти да сте успели с мъжлето и да си имате сладко бебе...аз днес говорих с докито и по-рано той каза че не става.Т.е. в понеделник ще ходя..:( така ми се искаше да е днес.Имам едни ужасни болки ниско долу...докито мисли че е матката или някъде до нея близо.поне това разбрах...оффф не знам вече-толкова е далече понеделник... :oops:
дано повече момичета се радват на  :bfp: този месец :)
Сара,скъпа,не е ли все пак време за още един тест за бременност у дома?Все пак.Брей че дълга графика имаш!Да не знае човек какво да си мисли вече.Ако е бебе,ще го правим ФБР агент  8) - неможе никой да го разконспирира! :lol: :lol: :lol:
бейби_с,беше нещо изчезнала,та затова си помислих че си ни изоставила.... :D
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #336 -: Ноември 16, 2007, 10:55:07 am »
Здравейте мили момичета! Днес имам рожден ден и силно си пожелах този месец да сме успели с бебето и дано мъките по доктори и операции да свършат. Пожелавам го и на всички чакащи. Целувки
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #337 -: Ноември 16, 2007, 11:00:35 am »
ЧРД!
Желая ти от сърце желанието ти да се сбъдне!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #338 -: Ноември 16, 2007, 11:36:27 am »
ЧРД eagle ,с най добрите пожелания.
Момичета,аз продължавам да чакам,утре ще направя едно тесче...въпреки че нямям никакви признаци на бременност :(
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #339 -: Ноември 16, 2007, 12:15:22 pm »
И аз да се разпиша...на мен все още не ми е дошло...от днес ми започнаха болките в кърдите и май всичките ми надежди ще се окажат късна овулация...незнам чакам си трябваше по принцип на 11 да ми дойде ,но все още няма нищо...правила съм само 1 тест -за жалост отрицателен на 2-я ден от закъснението...вече не издържамммммммммм:)