0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #300 -: Ноември 14, 2007, 11:31:28 am »
Честито и от мен Мими.... Най-сетне и ти дочака това щастие...леки 9 месеца и най-хубавото бебе на света :)
  И аз съм в очакване вече 4 ден ми закъснява,не смея да се надявам и да мисля затова...Пък и сега на 12 януари сватба ми предстои и гледам да се заблехосвам покрай приготовленията..
 Стискам палци на всички чакащи  :bfp: :crossfingers:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #301 -: Ноември 14, 2007, 11:39:35 am »
 :crossfingers: за  :bfp: и за теб!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #302 -: Ноември 14, 2007, 11:48:16 am »
Честито Мими.Леки :cloud9:
Лоренче,дано получиш най-красивия подарък за Коледа и сватбата.Желая ти го от сърце.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #303 -: Ноември 14, 2007, 11:52:01 am »
Благодаря ви милички....Въпреки всичко не се надявам много защото тоя месец нямахме възможност да работим кой знае колко над въпроса...Пък и си имам всички ПМС с изключение на това,че не ме болят гърдите...това не  е било никога досега и ми е малко странно...:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #304 -: Ноември 14, 2007, 12:03:12 pm »
Лоренче,то бебчо става и с малко труд,стига да е в точния момент.А ПМС ги има и при бременност,така че има светлинка в тунела. :crossfingers:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #305 -: Ноември 14, 2007, 12:57:48 pm »
Благодаря ви отново!
Лоренче, пусни си кръвен мила. Така поне няма да се чудиш кво става.
А за ПМС те и симптомите са същите ;)
Късмет ти желая, да сте трима на сватбата  :lol:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #306 -: Ноември 14, 2007, 14:40:22 pm »
Благодаря ви милички....Въпреки всичко не се надявам много защото тоя месец нямахме възможност да работим кой знае колко над въпроса...Пък и си имам всички ПМС с изключение на това,че не ме болят гърдите...това не  е било никога досега и ми е малко странно...:)
Интересно -и аз съм така - закъснява ми два дена и не ме болят гърдите.И аз не смея още да се надявам.Не мога да спра да мисля за това ,а не смев и да се зарадвам,нито тест да направя.Е,рано е.
МИМИто - :grouphug: :ballons:
Бейби,здравей отново,реших че си сърдита... :D
Сараапл,как си днес?
 :youwoman: :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #307 -: Ноември 14, 2007, 14:46:11 pm »
daniski,стискам ти палци да видиш :bfp: след няколко дена :D :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #308 -: Ноември 14, 2007, 15:06:24 pm »
И аз Ви стискам палци момичета и честито на вече установените мамита. Ох дано и ние се похвалим този месец. На 16 ноември имам рожден и като ме пита мъжът ми: "Какво искаш да ти подаря?" Аз отговарям (вече от 2 години): "БЕБЕ"!!! Дано, пожелавам си го всеки ден и за всеки празник.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #309 -: Ноември 14, 2007, 15:08:58 pm »
Мими честито и от мен. Пожелавам ти леки 9 месеца и накрая да гушнеш най-сладкото бебче. Бъдете щастливи и се радвайте на всеки миг.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #310 -: Ноември 14, 2007, 16:14:51 pm »
Мими честито и от мен,Лорена стискам палци и за теб,а с мен наистина се случват необичайни работи.Малко след овулациата ми писах,че липсват болките в гърдите.По-късно 4-5дни преди края на цикъла започнаха да се появяват,но вече 3 ден-менструация-оскъдна , болките в гърдите все още ги има.Това до сега не ми се е случвало.Обикновенно като ми дойде спират всички ПМС.Явно този месец климата ни влияе на всички много странно.
  <br />
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #311 -: Ноември 14, 2007, 18:07:50 pm »
daniski мерси мила добре съм днес :) даже и Т се вдигна..за пореден път...Ама до 19 има 5 дена и тогава ще видим докито какво ще види...:) а на всички желая успех и дано има резултат от бурните нощи..(бебе имам предвид-то удоволствието е за цял живот)...:)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #312 -: Ноември 14, 2007, 18:56:16 pm »
Мими, честито и от мен! Пожелавам ти много здраве и дано всичко е наред.  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #313 -: Ноември 14, 2007, 20:19:13 pm »
Daniski, а защо не направиш кръвен,все пак имаш 2 дни закъснение. :crossfingers:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #314 -: Ноември 15, 2007, 01:41:27 am »
Вече няма съмнение-не съм бременна.дойде ми тази вечер.Обаче така съм уморена,че дори не мога да се ядосам или да ревна.
Видяло се е, че не е писано. :?
А май и 34 години наистина са множко...Цял живот ставах бременна когато не ми трябваше,сега като искам- няма!
Стискам палци на останалите и продължаваме следващия месец.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #315 -: Ноември 15, 2007, 07:12:56 am »
Видяло се е, че не е писано. :?
А май и 34 години наистина са множко...
Ето това изобщо!!! не искам да го чувам!!! Как така реши, че 34 години са множко??? Девойко, я се взимай в ръце, че ще дърпам уши!!!!! :lol: :lol: :lol:

И нали знаеш какво е казал народът ....  Нов цикъл, нов късмет  :wink:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #316 -: Ноември 15, 2007, 13:07:38 pm »
Не се отчайвай дани, знай само че хубавите неща идват когато най-малко ги очакваш. Горе главата, и наистина това за 34 години, просто си го избий от главата
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #317 -: Ноември 15, 2007, 13:27:37 pm »
Брей....няма6е ме няколко дни и какви чудни новини има
Момиче4а много се радвам за тези които са бременни и им пожалавам лека бременност, а на тези които чакат стискам палци,и не се отчайваите : вижте как повлекохме крак
daniski ние вси4ки в възраста на любовта сме си много добре и при нас вси4ко става ......изобщо такива мисли не бива да ти минават!

 :bighug: :ballons:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #318 -: Ноември 15, 2007, 13:52:21 pm »
Мерси saraapl, мерси!!!

Честито на виделите ++++, желая ви лека бременност.

На другите стискам палци!

Успех момичета
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #319 -: Ноември 15, 2007, 14:23:12 pm »
Ох,,момичета,благодаря ви,така ми олекна като прочетох отговорите ви!Аз все пак се наревах снощи яко,та днес как ще гледам хората с това подпухнало лице и очи...Сега пия кафе-да се освежа и се опитвам да гледам напред.
Ние тука сме най-готините жени!Обичам ви!
:grouphug2: 2bg