0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #280 -: Ноември 13, 2007, 12:10:29 pm »
titibar,polibo, :bighug: :bighug: :bighug:,благодаря ви милички!!!токущо се върнах от лабораторията,резултатите,ще са готови следобяд след 15h,казаха :)!!ще искам и референтните стойности :oops:,да ги обсъдим евентуално!
brumbarche, :balk_47: наораво ме разсмя със сравнението си на какво прилича ЦС..не че не е вярно,просто отдавна не бях чувала тоооолкова образно сравнение.. :D :D :D
« Последна редакция: Ноември 13, 2007, 12:27:14 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #281 -: Ноември 13, 2007, 13:40:58 pm »
Късмет желая на всички! Не се предавайте!
ДОбрите вести ни изненадват тогава, когато най-малко очакваме  :wink:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #282 -: Ноември 13, 2007, 14:02:33 pm »
Ей, Мими, честито! Ето го и твоя сватбен подарък.
Пожелавам ти леки 9 месеца и накрая живо и здраво бебче.
/>
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #283 -: Ноември 13, 2007, 14:03:59 pm »
Честито Мими!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #284 -: Ноември 13, 2007, 15:09:55 pm »
titibar,polibo, :bighug: :bighug: :bighug:,благодаря ви милички!!!токущо се върнах от лабораторията,резултатите,ще са готови следобяд след 15h,казаха :)!!ще искам и референтните стойности :oops:,да ги обсъдим евентуално!
brumbarche, :balk_47: наораво ме разсмя със сравнението си на какво прилича ЦС..не че не е вярно,просто отдавна не бях чувала тоооолкова образно сравнение.. :D :D :D


Ами така де, точно на това прилича, малко усмивки не са излишни никому!!!!!!!!!

Стискам ти палци за резултат, да пишеш после  :balk_21:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #285 -: Ноември 13, 2007, 15:15:58 pm »
може вече да са готови даже,ама чакам да стане поне 15.30h,че като звънна да не кажат рано е още.. :D!и веднага ще ги напиша..сигурно съм качила и ТТ ,brumbar4e.. :(,чувствам се цялата топла и отпаднала..
а относно усмивките и смеха..много се радвам,че успяваме отвреме-навреме да се посмеем ей така,на нещо дребничко.. :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #286 -: Ноември 13, 2007, 15:39:30 pm »
Катя, :crossfingers:за добри резултати.
Бръмбарче :crossfingers:дано сте уцелили момента и после :bfp: :cloud9:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #287 -: Ноември 13, 2007, 15:48:15 pm »
готови са резултатите: 13,59(референтни-1,7-27 )
казаха че компютъра им ги давал автоматично референтните взависимост от това кой ден от цикъла е.. :?,ама аз малко се притеснявам,защото нали стандарно се изследва на 21-я ден,а на мен се пада 27( че беше по-късно ову-то..),та да дали наистина това са референтните..незнам!!мисля да ида утре до там,и да искам да говоря с някой за по-сигурно...
до тогава може ли някой да ми каже дали са ок..и какво означават.. :balk_80:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #288 -: Ноември 13, 2007, 15:49:47 pm »
Идеален е! :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #289 -: Ноември 13, 2007, 15:52:48 pm »
mpia,МОООООЛЯ ТЕ,кажи какво значи идеален??? 8O 8O 8O идеален за какво???ох,сигурно ви изглеждам побъркана с тия въпроси :oops:,ама нямам никаква идея за тия хормони..какво означат!!! :balk_132:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #290 -: Ноември 13, 2007, 15:54:28 pm »
Katia13, животът е достатъчно тежан и напрегнат, важното е човек във всяка злина да вижда нещо позитивно.

Да, хубаво е, че не губим способността си да се смеем и радваме на малки нещица.

Много се радвам, че съм те накарала да се усмихнеш!!!!

Не се напрягай излишно, стресът не е от полза никому.

Усмихвай се и мисли позитивно, за твое добро е!!!!!

Не се притеснявай  :bighug:

сигурно вече си звъннала,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

да си чула само добри новини!!!!!!

Роузи, не знам дали сме уцелили, все пак 2 дни минаха, но такова количество ... поех, че може да е с трайност и повече от 72 часа  :D

Божа воля, ако е станало, ще имам подарък за рожденият ден и Коледа (на една дата са, 25.12), ако ли не .... поне ще имам повод да се наслаждавам на удоволствието от бебеправенето (поне докато нямам сериозни поводи за притеснения, макар че сега не е цел, а удоволстие, а ако стане .... ще сме много, ама много щастливи).

Спокойна съм, че имам О., поне за това да не мисля

:) и да не се чудя
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #291 -: Ноември 13, 2007, 17:12:17 pm »
Бръмбарче,добре е че гледаш позитивно на нещата,което е много важно.Катя ,резултата мисля че е добър ,не се притеснявай.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #292 -: Ноември 13, 2007, 18:25:18 pm »
Честито Мими...пожелавам ти една много сладка бременност :) и дано повлечеш крак за другите .... :D
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #293 -: Ноември 13, 2007, 18:30:10 pm »
daninski....чакам мила :( ужасно е да чакаш пък да не знаеш какво да чакаш.Всъщност съм почти 100 % че е лелката...ама все пак...докито ще каже.днес ми падна малко и Т.това значи лелка нали?!
Сараапл,здр!Абе не е винаги лелката,нали гледам гафиките и на другите,на всички от време на време им пада малко.
аз имам леееко розово течение -след кекса,ама сигурно ще е поредното разочарование.Последни метри надежда за този месец.
Поздрави на всички!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #294 -: Ноември 13, 2007, 19:15:04 pm »
daninski....чакам мила :( ужасно е да чакаш пък да не знаеш какво да чакаш.Всъщност съм почти 100 % че е лелката...ама все пак...докито ще каже.днес ми падна малко и Т.това значи лелка нали?!
Сараапл,здр!Абе не е винаги лелката,нали гледам гафиките и на другите,на всички от време на време им пада малко.
аз имам леееко розово течение -след кекса,ама сигурно ще е поредното разочарование.Последни метри надежда за този месец.
Поздрави на всички!

мерси мила.Здр и на теб :)..аз имам няколко дни още до финалните метри..да видим тогва-сега и да гадая не става нищо...Пък и се позаинтересувах -има и шанс тези оринни тестове хич да не ме хващат!така че няма сега да седна да правя всеки ден тестове.до 19 има още 5 дена...мерси мила за помощта и подкрепата..успех и на теб слънце  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #295 -: Ноември 13, 2007, 23:09:54 pm »
 :pink_dust_1:Мими26 честито мили4ка .Пожелавам ти леки :cloud9:  preggo.И на финала :sbabygirl: :babyboy: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #296 -: Ноември 13, 2007, 23:26:54 pm »
Момичета, ще ви споделя нещо, което разбрах снощи  :)

От около месец и половина (може вече и повече да е) ние с приятелят ми не се пазим, изобщо. Той заяви пред мен категорично, че иска бебче и аз в един момент просто му показах, че слагам край на пазенето.

После на няколко пъти споделих с него, че малко ме е страх, но въпреки това продължаваме да не се пазим.

Искам да кажа, че той е по-подготвен от мен (или поне си признава, че иска и то много).

После 1 приятелка ми каза, че sure check показвали дали има бременност 24 часа след последният опит. Аз не съм правила тестове попринцип, никога не ми се е налагалол Само веднъж направих тест, защото не исках бебе тогава и пих Postinor duo.

Чета си тук из фрума за опитите и  :bfn: на момичетата. Но снощи, след  :bed:

с приятелят ми си лежахме, той ме галеше и целуваше нежно и мило, много скъп и мил момент и аз осъзнах, че опитите ни за  :bori_002: всъщност са моменти на върховна безмълвна близост, няма думи, няма обещания и пр., само нежност и .... обич.

И тогава за миг си помислих .... какво изпускат тези двойки, при които резултатът идва, както се казва от първия път или даже неочаквано.

Та реших, днес да ви го споделя, най-вече за тези от вас, които за пореден път виждат  :bfn1:

Ами момичета, не се отчайвайте, защото вие имате нещо, което другите не могат да усетят като вас ... усещането в момента, когато част от любимият човек попада в теб и първата мисал за евентуален  :bfp: и така желаното от вас  :crib:

Гледайте на "-" резултат като на шанс за пореден път да изпитате това несравнимо удоволствие от  :bed: с човека до вас, този, когото обичате и с когото искате да остареете и да отгледате  :balk_127:

Просто нищо на този свят не е случайно и в крайна сметка важен е крайният резултат!!!!

Успех момичета и без сълзи и отчаяние при  :bfn1:

Стискам палци на всички за  :bfp1: и много здрави бебченца

Абсолютно те подкрепям мила ...:) браво много добре казано.. :balk_47: трябва да се наслаждаваме на любовта ни...:)пък и мъжете ни го заслужават-прекрасни са и ни обичат безкрайно...! желая прекрасни мигове на обич на всички в този форум...обичайте се :)
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #297 -: Ноември 14, 2007, 08:41:30 am »
Verra, mpia, Saraapl, Polibo, благодаря ви милички!
Пожелавам на всички ви по-скоро да усетите това щастие  :)
Заплювам ви всички - пупупу  :lol:
Докато незнаех какво чакам и дочаках каквото трябва  :wink:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #298 -: Ноември 14, 2007, 08:57:12 am »
Ле-ле! От два дена не съм влизала, та изглежда съм пропуснала, щастието на Мими! Браво, душка! :bighug: Честито и от мен! Да си много здравичка и да караш възможно най-леките девет месеца! Ех, че хубав старт на деня!
На мен тези дни работата ми дойде в повече, а пък ме е налеглан един мързел... Ама ще се стегна, че всичко мене си чака!
Хайде, на всички ви много целувки и една голяма, силна  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #299 -: Ноември 14, 2007, 10:17:56 am »
честито и от мен мими,дано имаш една лека и мнооого хубава бременност.. :hug2: ,аз пък вчера не бях изчела всички постинги..и съм пропуснала да ти честитя :oops:!!!извинявай за което.. :balk_21:
« Последна редакция: Ноември 14, 2007, 10:19:27 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!