0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #260 -: Ноември 11, 2007, 12:31:22 pm »
Бейби,може пък това зацапване да не премине в м,което ти желая от сърце.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #261 -: Ноември 11, 2007, 13:24:02 pm »
Розичка, за огромно съжаление, май чисто си прераства в дебела лелка! Но, аз съм си оптимист по природа, ще се подготвям за следващия месец! Сега да свършва, че да търча по фоликуметрии, запчвам и БТ да меря, че и тестове щи се взема, та поне О да е засечена от трите страни! Ще го изловя аз това проклето яйце! Намерило на кой да се опъва!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #262 -: Ноември 11, 2007, 13:31:37 pm »
Розичка, за огромно съжаление, май чисто си прераства в дебела лелка! Но, аз съм си оптимист по природа, ще се подготвям за следващия месец! Сега да свършва, че да търча по фоликуметрии, запчвам и БТ да меря, че и тестове щи се взема, та поне О да е засечена от трите страни! Ще го изловя аз това проклето яйце! Намерило на кой да се опъва!

Не се тревожи мила до Коледа има още време   :wink:. И аз вярвам в чудеса по коледа..:):)
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #263 -: Ноември 11, 2007, 13:37:27 pm »
baby_s, безсмислено е да се натоварваш емоционално - фоликулометрията е достатъчна за да се проследи овулациата. Меренето и тестването с домашните тестове и неточно и само ще те натовари психически. В циклите, в които не ходиш на фоликулометрия тогава мери температури или се тествай с домашните тестове. Успех!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #264 -: Ноември 11, 2007, 15:16:50 pm »
Baby_s,ти ме разсмя!Ми да,яйце с яйце такова,ще се крие то...Ще видят те всички яйца следващия месец!
Аз имам лееко напрежение долу в корема и БТ тази сутрин е 37.6!Обаче с нов термометър.Стария вчера издъхна.Батерията му не се сменяше.И сега незная доколко е мерил вярно,но здраве да е.
Обаче сънувах лош сън.Извинявайте за суеверието. :oops:ама нали все ме е страх!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #265 -: Ноември 11, 2007, 18:38:48 pm »
здравейте момичета,аз пак два дни неможех да вляза(бях дневни и нощни смени)..та сега докато изчета всичко.... :D!
 :balk_47: иве,казахме ли ти ние че щом е "+"теста(макар и с бледа четричка..)значи ще ставаш МАМА !!!честито и на теб Миличка,лека бремнност..влизайте понякога да казвате как сте ;)
вече май е време и аз да се разпиша в чакащите :oops: за този месец.. имала съм ову(със сигурност,е доколкото може да е сигурно без фоликулометрия:))мислех че сме я пропуснали..ама ще видим..то нали всички казват че става,когато най-малко очакваме!!а пък и БТ се покачва все повече,чакам да видя утре каква ще е !!!стискам палци всички скоро да се преместим в другите теми :oops:,тия за бременните  :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #266 -: Ноември 11, 2007, 18:41:36 pm »
Дани, без такива черни мисли, чу ли! :balk_77:
Лан, мислех да меря температура, защото никога не съм мерила и исках да видя дали наистина ще отчете правилно овулацията, след като ще е доказана от доки! И тестовече за това смятах да ги правя - да видя дали отчитат вярно!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #267 -: Ноември 12, 2007, 13:09:41 pm »
katia, наистина бяхте прави... :lol:
 
и да знаете момичета ....мисля си че декемри ще е още по усшпешен за чакащите :)
Lan, за болките ми каза, че организмът ми се подготвял за цикъл и тъй като аз имах много болезнен цикъл, така било......знам ли....не искам да се притеснявам,ама  без но-шпа ме боли

baby,
идват дълг нощи за опити , не се отчайвай ........ стискам палци
 :bighug:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #268 -: Ноември 12, 2007, 18:50:09 pm »
Дано декември да е наистина по-успешен,защото аз отново продължавам с опитите.За мен днешния ден беше начало на нов цикъл,но надежда още има.
  <br />
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #269 -: Ноември 12, 2007, 18:56:34 pm »
Наистина дано има повече положителни резултати...аз вече не знам какво да мисля за себе си...на 19 съм на доки..:( притеснена съм много..какво може да е не знам.... :?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #270 -: Ноември 12, 2007, 19:21:46 pm »
Дано,за Коледа има много сбъднати мечти.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #271 -: Ноември 12, 2007, 19:41:44 pm »
Ако не за Коледа аз мога да почакам и до Свети Валентин :) какво ще кажете? :)

PP:Ама не и повече!!!  :wink:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #272 -: Ноември 12, 2007, 19:58:12 pm »
Здрасти!Денис ми гледа графиката и според нея не е имало ОВУ.Брей.... :(

Иначе още си чакам.Поне М го няма.Засега..Ще видим утре.
Сараапл,какви са новините?
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #273 -: Ноември 12, 2007, 20:14:50 pm »
Lan, за болките ми каза, че организмът ми се подготвял за цикъл и тъй като аз имах много болезнен цикъл, така било......знам ли....не искам да се притеснявам,ама  без но-шпа ме боли
Ако питаш мен без да се притесняваш отиди за второ мнение при друг лекар. Силните болки са СЕРИОЗНО нещо.
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #274 -: Ноември 12, 2007, 22:10:44 pm »
Успех момичета, аз си чакам овуто и ..... :wink:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #275 -: Ноември 12, 2007, 22:28:01 pm »
daninski....чакам мила :( ужасно е да чакаш пък да не знаеш какво да чакаш.Всъщност съм почти 100 % че е лелката...ама все пак...докито ще каже.днес ми падна малко и Т.това значи лелка нали?!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #276 -: Ноември 13, 2007, 10:08:16 am »
аз пък днес ще ходя да ми изследват прогестерона..ако стане до следобяд ще пиша колко е..стискайте палци всичко да е наред :D !
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #277 -: Ноември 13, 2007, 10:45:47 am »
Ще бъде, ще видиш.Стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
  <br />
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #278 -: Ноември 13, 2007, 11:17:40 am »
аз пък днес ще ходя да ми изследват прогестерона..ако стане до следобяд ще пиша колко е..стискайте палци всичко да е наред :D !
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #279 -: Ноември 13, 2007, 11:38:10 am »
Здравейте момичета, днес съм в О., сигурна съм. Цервикалната ми е точно като белтък, последно правихме опит в неделя през нощта, а и събота също. Сигурно ще съм мама през следващите месеци.

Е, знам, че не е 100%, цащото о. е днес, а опитът е бил преди 2 дни, но ....

малко се вълнувам, просто не бях засичала белтъкоподбна слуз отдавна и се бях попритеснила малко, но сега съм спокойна

да ви кажа честно, прилича си на безцветен с....л с малко беличко

поздрави, честито на виделите  :bfp1: и  :crossfingers: на чакащите и виделите  :bfn1: