0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #240 -: Ноември 10, 2007, 14:39:00 pm »

Миличка честито!
<a
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #241 -: Ноември 10, 2007, 14:49:05 pm »
Цитат
Момичета,
и аз днес бях на лекар. И аз видях своята толкова жадувана точица. До сега не можех да се зарадвам истински като не я бях видяла, но сега вече съм на седмото небе.
Миличка чудесна новина.Лека и безпроблемна бременност  :balk_602:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #242 -: Ноември 10, 2007, 15:07:12 pm »
миличка 4естито и от мен :)
пожелавам ти лека бременност и накрая едно хубаво бебе :)

моми4ета на вси4ки ви желая късмет и   :crossfingers:
тъй като сме провлачили крак, нещата ще се наредят

коклкото до болките в корема, доктора ми изписа но-шпа,
даде ми напътствия, макар че аз още не мога да се осъзная

целувам ви всички и разбира се, че ще остана тук ....:)
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #243 -: Ноември 10, 2007, 16:14:36 pm »
Milichka, честито и от мен!Леко бременеене и да си жива и здрава!  :balk_7: ylinfant
МАЛЕНА успех за този месец!Аз тръпна в очакване...2 дни до М...
« Последна редакция: Ноември 10, 2007, 16:34:47 pm от daniski »
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #244 -: Ноември 10, 2007, 16:22:45 pm »
Момичета искам да ви помоля - покажете си графиките!Специално онези от вас,които са забременели напоследък.Мен специално ме интересува БТ - следя покачванията и спадовете и,и я сравнявам с моята графика.Като че ли това е един от най-сигурните ранни методи.Все пак всички тука сме анонимни,така че няма място за стеснителност!Нали се опитваме да си помогнем една на друга...
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #245 -: Ноември 10, 2007, 19:00:25 pm »
Момичета искам да ви помоля - покажете си графиките!Специално онези от вас,които са забременели напоследък.Мен специално ме интересува БТ - следя покачванията и спадовете и,и я сравнявам с моята графика.Като че ли това е един от най-сигурните ранни методи.Все пак всички тука сме анонимни,така че няма място за стеснителност!Нали се опитваме да си помогнем една на друга...

по принцип няма от какво да се притесняваме :) всичко ни е познато до болка...ако моята графика ти помага..само дето не знам дали съм или не съм бременна..на 19 съм на доки :)..дано е станало бебето.. :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #246 -: Ноември 10, 2007, 19:52:03 pm »
Ех, че хубава съботаааа.... Навън вали снежец, студ голям, а тука едни приятни емоции! Браво, момичета! Ей така да се задържи тая зима, лошо няма! Гледам с първия сняг бая +++ тестчета завалях, дано да се повлече крак!
Дани, с теб съм мила! И аз го карам на обратно броене  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #247 -: Ноември 10, 2007, 20:07:41 pm »
Ех, че хубава съботаааа.... Навън вали снежец, студ голям, а тука едни приятни емоции! Браво, момичета! Ей така да се задържи тая зима, лошо няма! Гледам с първия сняг бая +++ тестчета завалях, дано да се повлече крак!
Дани, с теб съм мила! И аз го карам на обратно броене  :lol:

на коледа стават чудеса!!!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #248 -: Ноември 10, 2007, 20:22:10 pm »
Честито на Ива и Миличка
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #249 -: Ноември 10, 2007, 20:45:18 pm »
Даниски,Сараал,стискам палци,дано сте приятно изненадани този месец. :crossfingers:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #250 -: Ноември 10, 2007, 21:02:50 pm »
Даниски,Сараал,стискам палци,дано сте приятно изненадани този месец. :crossfingers:

Дано дано миличка :) пожелавам успех на всички чакащи... :blowingdust:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #251 -: Ноември 10, 2007, 21:19:35 pm »
    Здравейте!
 Аз не съм писала досега, въпреки че и аз чакам ли чакам, но уви! Просто ми се прииска да пожелая на вече бременните много щастливи дни а тези които все още очакват и се надяват дано да не чакат още много дълго! Казвали са ми че нося късмет- пък дано Ви донеса! Пожелавам в скоро време да има много положителни резултати сред очакващите!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #252 -: Ноември 10, 2007, 21:38:24 pm »
 :welcome_1: dedea . На бремените лека и безпроблемна бременост ! На чакащите успех!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #253 -: Ноември 10, 2007, 21:38:50 pm »
dedea,добре дошла при нас.Дано ни донесеш късмет.Дано пък ние донесем късмет на теб.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #254 -: Ноември 10, 2007, 22:04:51 pm »
  Благодаря!
 Подкрепата наистина е от голямо значение. На 14-ти трябва да ми дойде, но до тогава има време. Ще Ви пиша какво е станало. Благодаря Ви още веднъж. Наистина много неща научих тук за. Късмет :D
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #255 -: Ноември 10, 2007, 22:28:14 pm »
Дедеа,добре дошла! :welcome:Аз го (НЕ) чакам на 13.
Още малко,заедно с Бейби_с,последни метри,вече немога да дочакам да се събудя утре и пак да видя висоооооооооооока БТ.Още нямам ПМС.Иде ми да си купя тест,ама...
Сараапл,просто немога да си обясня какво друго ако не бременност имаш!Все пак да ти закъснява от 20.09.2007!
дали тестовете за бременност,които си купила не са били с изтекъл срок на годност?Що не купиш друг от друг производител?Не знам какво ползвате в Испания,тука в САЩ има едни "First Responsibility" -аз ведъж като бех бременна го правих даже следобяд и излезе +.Препоръчвам ти го.

да стискаме палци! :youwoman:
« Последна редакция: Ноември 10, 2007, 22:32:33 pm от daniski »
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #256 -: Ноември 10, 2007, 23:22:49 pm »
Ива , Миличка ЧЕСТИТО момичета !!! :D
Дедеа добре дошла !
Даниски , Пожелавам ти от цялото си сърце да видиш двете чертички. Между другото аз също използвам " First Responsibility " както тебе. В България обаче не съм ги срещала. Е, напоследък се научих търпеливо да си чакам периода и ако има закъснение чак тогава да вземам тест . Непременно пиши какво става с теб, че нищо чудно както е тръгнало и ти да ни зарадваш.  :D
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #257 -: Ноември 11, 2007, 00:21:05 am »
коклкото до болките в корема, доктора ми изписа но-шпа,
даде ми напътствия, макар че аз още не мога да се осъзная
iwa_de, ся да не си помислиш, че съм някоя зла вещица, че още се чепкам за болките, но те са нещо сериозно, особено ако са силни, както ги описваш. За съжаление от лош опит знам, че не всички гинеколози си гледат работата, за това и те попитах. Та какво каза докторът за болките, от какво са? Ти видя ли си плодния сак на УЗИ или на снимка от УЗИ?
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #258 -: Ноември 11, 2007, 00:25:18 am »
Дедеа,добре дошла! :welcome:Аз го (НЕ) чакам на 13.
Още малко,заедно с Бейби_с,последни метри,вече немога да дочакам да се събудя утре и пак да видя висоооооооооооока БТ.Още нямам ПМС.Иде ми да си купя тест,ама...
Сараапл,просто немога да си обясня какво друго ако не бременност имаш!Все пак да ти закъснява от 20.09.2007!
дали тестовете за бременност,които си купила не са били с изтекъл срок на годност?Що не купиш друг от друг производител?Не знам какво ползвате в Испания,тука в САЩ има едни "First Responsibility" -аз ведъж като бех бременна го правих даже следобяд и излезе +.Препоръчвам ти го.

да стискаме палци! :youwoman:

само да те поправя...закъснява ми от 20 но не септември ами октомври...както и да е...:):) имам просто по-дълъг цикъл и съответно по-късна О. а всъщност може и просто да е промяна на хормонална основа...ще разбера на 19 на прегледа..приятна вечер на всички желая..:)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #259 -: Ноември 11, 2007, 11:27:49 am »
Така, за мен - кофти неделя! Тази сутрин ме изненада зацапване - 4 дни по-рано! Аз ще  се надявам на Коледно чудо!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!