0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #220 -: Ноември 08, 2007, 23:34:54 pm »
Saraapl, успех при лекаря, не се тревожи всичко ще е наред !
...

Мерси мила prettily!!!Малко съм изнервена ама заради чакането сега :) иначе съм си спокойна-знам че ще прозвучи странно,но ще съм радостна и ако ми дойде.поне ще значи че и без лекарства мога да имам нормален цикъл... :?.мен винаги това ме е мъчило..мерси на всички вас за подкрепата :) успех на всички!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #221 -: Ноември 09, 2007, 01:04:21 am »
Здравейте,момичета!
Ива,аз също мисля че втората чертичка не е случайна... 8)
Бейби_с чакането продължава!
Сараапл,гледах ти графиката и ще се учудя много,ако не си  preggo!Направо се готви за :bori_003:!

Сис1 - честито! :balk_16: :balk_7: :balk_69:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #222 -: Ноември 09, 2007, 16:16:05 pm »
ИВЕ, КАКВО СТАНА, ИЗЛЕЗНАХА ЛИ РЕЗУЛТАТИ ОТ КРЪВНИЯ?
Дани, чакането си продължава, няма как! Като споделих на 1-2 приятелки, вече майки, какви болки ме мъчат, те са на мнение, че съм забременяла  8O, ама аз съм нещо скептично настроена, така че ще си трая още... До 15 време има колкото си искаш!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #223 -: Ноември 09, 2007, 17:51:31 pm »
...
Сараапл,гледах ти графиката и ще се учудя много,ако не си  preggo!Направо се готви за :bori_003:!

Ами не знам какво да си мисля вече...ако съм имала късна О. може и да е станало чудото  :oops: мерси все пак... :D
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #224 -: Ноември 09, 2007, 22:41:07 pm »
Здравейте момичета,
не съм писла днес, ходих на лекар, зщото от два дни ме болеше неудържимо корема.....така...... бяхте прави :oops:, бременна съм
Искам да ви благодаря на всички, чета този форум без да се включвам два месеца и ето....резултат има, много ми помогнахте :)
Пожелавам на всички ви да видите двете завтни чертички и вярвам, че ще е така. не забравяйте че бебеправенето е любов и ако не стане този месец, ще трябва да наблегнете пак на тази дейност :))))
 :bighug: :thankyousign:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #225 -: Ноември 09, 2007, 22:55:34 pm »
Направо ме  :balk_145: с тази добра новина. :balk_48:Много се радвам като видя успели моми4ета.Пожелавам ти от  :heartbeat: най леките :cloud9: preggo,и на финала едно здраво :bori_015: :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #226 -: Ноември 09, 2007, 23:57:21 pm »
Направо ме  :balk_145: с тази добра новина. :balk_48:Много се радвам като видя успели моми4ета.Пожелавам ти от  :heartbeat: най леките :cloud9: preggo,и на финала едно здраво :bori_015: :bighug: :bighug:

Мила пожелавам ти едни прекрасни 9 месеца :):).много търпение да имаш и едно много ама много сладко бебче...една голяма :bighug: от мен :)..и пиши от време на време как си ок? :):)
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #227 -: Ноември 10, 2007, 00:36:46 am »
Честито Ива,да си жива и здрава!!!Брей, както е тръгнало няма да остане никой в този форум!  :lol: :lol: :lol:

Обаждай се от време - на време! :balk_7: :balk_9: :balk_9:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #228 -: Ноември 10, 2007, 09:24:47 am »
Иве, ЧЕСТИТО, миличка! Пожелавам ти лека бременност и накрая едно пухкаво, розово  :bori_016:
[/color]


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #229 -: Ноември 10, 2007, 09:29:26 am »
Честито Ива!
Лека бременност!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #230 -: Ноември 10, 2007, 11:52:50 am »
честито ива!
<a
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #231 -: Ноември 10, 2007, 12:27:06 pm »
Здравейте момичета,
не съм писла днес, ходих на лекар, зщото от два дни ме болеше неудържимо корема.....така...... бяхте прави :oops:, бременна съм
Искам да ви благодаря на всички, чета този форум без да се включвам два месеца и ето....резултат има, много ми помогнахте :)
Пожелавам на всички ви да видите двете завтни чертички и вярвам, че ще е така. не забравяйте че бебеправенето е любов и ако не стане този месец, ще трябва да наблегнете пак на тази дейност :))))
 :bighug: :thankyousign:
Ива честито и от мен!Пожелавам ти да изживееш с радост всеки един ден от твоята бременност и да запазиш най-хубав спомен от нея,защото бременността със сигурност е един от най-хубавите периоди от живота на жената.И да не забравиш да си повлечеш крака. Честито щастливке!!!
  <br />
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #232 -: Ноември 10, 2007, 12:35:57 pm »
Честито Иве!! Желая ти една прекрасна и лека бременност!!!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #233 -: Ноември 10, 2007, 12:57:05 pm »
Честито на новите бъдещи мами, на чакъщите стискам палци, на отпадналите следващия месец  :bfp:. Ние този месец работим  :bed:, дано стане  :D

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #234 -: Ноември 10, 2007, 13:19:00 pm »
Здравейте момичета,
не съм писла днес, ходих на лекар, зщото от два дни ме болеше неудържимо корема.....така...... бяхте прави :oops:, бременна съм
Честито! Нали ти казах :lol:! Какво каза Докторът за болките?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #235 -: Ноември 10, 2007, 14:14:33 pm »
Ива ,честито,лека бременност. :D.Бейби,дано и ти ни зарадваш на 15 .Успех на всички в очакване.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #236 -: Ноември 10, 2007, 14:16:48 pm »
Честито и от мен Ива! Пожелавам ти много лека бременност!

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #237 -: Ноември 10, 2007, 14:17:42 pm »
Момичета,
и аз днес бях на лекар. И аз видях своята толкова жадувана точица. До сега не можех да се зарадвам истински като не я бях видяла, но сега вече съм на седмото небе.
И както ви бях обещала след като излезнах от кабинета провлачих крак за всички вас.
Обичам ви и стискам палци на всяка една.  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #238 -: Ноември 10, 2007, 14:33:55 pm »
Браво Миличка,много се радвам за теб.Лека бременност и на финала един сладур :bori_007:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #239 -: Ноември 10, 2007, 14:35:16 pm »
Моми4ета желая ви от сърце едни прекрасни и безпроблемни 9 месеца!!!
На вси4ки о4акващи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: