0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #180 -: Ноември 06, 2007, 18:02:10 pm »
diana_dr добре дошла миличка...момичета правих си тест и е  :bfn: . Ама не се отчайвам..един месец е много малко време да се откажа и отчая..:)..ама след 2 седмици съм на доки още веднъж защото моя доки не вярва много на тези тестове :) А на всички желая да видят :bfp:. Целувки от мен  :balk_602:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #181 -: Ноември 06, 2007, 18:51:40 pm »
 :welcome: diana_dr,дано не се задържиш дълго в тая тема. :goodluck: saraapl.няма да се от4айваме.то и аз не вярвам на тези тестове :wink:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #182 -: Ноември 06, 2007, 20:19:57 pm »
Привет Di! :lol:,с пожелание за бърз положителен резултат :bfp:!
Момичета,вече теглих чертата за миналия месец! :bfn:Не ми провървя с тоз Pregnil!
Започна тегавата М и пазаруването на Ову тестове,не че им се доверявам...
Успех на всички!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Много много цуни-гуни :cuddle:

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #183 -: Ноември 06, 2007, 22:30:14 pm »
Добре дошла Диана. :D
Елисот :bighug:

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #184 -: Ноември 07, 2007, 08:52:49 am »
Диана,  :welcome_1: и дано не се задържиш много тук! Не се затормозявай още с тестове, два месеца са твърде кратък период, за да се притесняваш за каквото и да било!
Мацки, горе главите, идват зимните месеци - денят кратък, нощта дълга... :wink: ще има кооолкото си искаме време за ЛИБОФ!
Аз този месец си чакам лелката към 15. Има ли някоя от вас за същата дата, поне заедно да тръпнем в очакване, въпреки че ние с милото не се постарахме много, много, ама ако е писано... може пък и да е станало... Нали се сещате... онова с НАДЕЖДАТА

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #185 -: Ноември 07, 2007, 11:46:16 am »
Zdarveite momi4eta,
ot njakolko sedmici 4eta tozi forum i mnogo me vpe4atli, a i nau4ih mnogo nesta!
Vie ste edno strahotno obstestvo :)
Na vsi4ki jelaja mnogo kusmet ,kakto v bremennosta taka i v opitite :)
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #186 -: Ноември 07, 2007, 13:07:48 pm »
   Здравейте момичета отдавна не съм писала( бях малко болна), но сега намерих време да пожелая на чакащите ++ , успех, и стискам палци! :goodluck: Целувам ви :balk_21:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #187 -: Ноември 07, 2007, 14:36:53 pm »
благодарм много sis1!и ние ти желаем от все сърце на теб...говоря в множествено число,защото вярвам че всички момичета са съгласни с мен :D!УСПЕХ  :bighug: :bighug: :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #188 -: Ноември 07, 2007, 15:46:49 pm »
Здравейте мили момичета!
И този месец отпаднах от класацията, пак ми дойде. За пореден път оставам за следващия месец  :balk_144:
Успех на всички, чакащи заветните  :bfp: и бебеправещите   :goodluck:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #189 -: Ноември 07, 2007, 17:06:16 pm »
мила котарана :balk_144: знам колко ти е гадно в момента,и знам че каквото и да кажа няма да ти помогне кой знае колко!мога само да :bighug: :bighug: :bighug: силно и да знаеш,че ние сме с теб!затова сме тук,да тъгуваме заедно и да се радваме заедно,когато видим  :bfp:!ное месец-НОВ КЪСМЕТ!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #190 -: Ноември 07, 2007, 17:23:12 pm »
Здравейте ! Сис 1 , хубаво е 4е си ве4е здрава така ще можеш спокойно да се отдадеш на бебеправенето.  :)
При мен се получава рязка промяна в плана . Този месец трябва зъдалжително да пропусна,защото след няколко часа трябва да ходя да ми слагат ваксина ММР .Изискване за чужденците било . Хич не ги интересува искам или не. А , аз дори сам боледувала от Рубеола ама нямам картон с мене и никой не ми вярва.  :( Предупредиха ме , че е много важно да се пазим , даже презервативи щели да ми дадат  :oops:
Е , аз със сигурност няма да получа така желаниа коледен подарък , но да знаете че съм със всички ви и ще се моля всяка от вас да получи своето Коледно чудо !
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #191 -: Ноември 07, 2007, 20:09:41 pm »
Добре дошли на вси4ки нови тук и мноооооооого успех и скоро  :bfp: и естествено на вси4ки 4акащи   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #192 -: Ноември 07, 2007, 20:43:52 pm »
Котарана :bighug:
pretili,ама това с презервативите наистина ли.
Успех на всички в очакване,много успех момичета.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #193 -: Ноември 07, 2007, 21:03:57 pm »
Роузи , да вярно е... :)Аз като чух мислих , че мъжа ми се шегува с мен пък то истина било. Те първо питали дали не сам сега бременна, ама аз нали съм в мензис и е сигурно , 4е не съм. После питали дали сме женени .Е, щом сме женени зна4и ни се полагат презервативи 4е да не стане някоя беля и да се окажат те виновни. Като дават хората ще вземаме. То аз от кога не съм ползвала такива......
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #194 -: Ноември 07, 2007, 21:31:48 pm »
Жалко,че ще изпуснете месец,но може да е за хубаво. :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #195 -: Ноември 07, 2007, 23:32:34 pm »
rouzi-anna и katia13, благодаря ви, много сте мили  :balk_21:
На мен Седмицата ми тръгна с куп проблеми. Надявах се да е само понеделника, но съм се лъгала. Не ми стига друго, ами днес приеха по спешност баща ми в болница. На 300 км съм от него и ми е адски гадно, че  чак в петък мога да го видя  :balk_145:
Това последното не е по темата, но имам нужда да го споделя с вас, тъй като ви чувствам много близки  :bighug:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #196 -: Ноември 08, 2007, 02:09:53 am »

Аз този месец си чакам лелката към 15. Има ли някоя от вас за същата дата, поне заедно да тръпнем в очакване, въпреки че ние с милото не се постарахме много, много, ама ако е писано... може пък и да е станало... Нали се сещате... онова с НАДЕЖДАТА

Ох, аз я чакам на 13.какво число!И толкова работа ми се струпа тези дни,че забравихме да бебеправим...само това мисля...и сънувам...бебетии...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #197 -: Ноември 08, 2007, 02:29:38 am »
Котарана, много съжалявам за това , което се е случило с баща ти.  :( Вярвам , че наистина ти е много трудно сега . Дано баща ти да се възстановява бързо и безпроблемно и тревогите ти да отминат.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #198 -: Ноември 08, 2007, 09:07:57 am »
prettily, много ти благодаря за подкрепата, тя е ценна за мен  :hug2: :flower:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #199 -: Ноември 08, 2007, 09:23:44 am »
котарана,аз винаги се успокоявам ,че колкото и проблеми да се струпват,толкова по-хубави неща значи предстоят :D! или с други думи казано,вече е ред да идва хубавото.. :bighug: :bighug: ,защото живота е такъв,редуват се винаги хубаво с лошо :wink:!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!