0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #160 -: Ноември 05, 2007, 17:13:02 pm »
ами тогава действай!!!

но .... аз ти стискам палци да не ти се наложи, понеже няма да ти дойде в следващите около 9 месеца!!!!!!!!


 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #161 -: Ноември 05, 2007, 20:01:14 pm »
здравейте момичета и от мен:)!няколко дни нямахме интернет и не съм влизала...а днес следобяд като жидях колко неща само са се случили...лелееее ; )
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ КОИТО СА ВИДЕЛИ :bfp: !!!!!леко бременеене :)!на тези които са още в очакване :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
!а на тези които им е дошло вече: :bighug:следващия месец пак :bed: и ще стане  :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #162 -: Ноември 05, 2007, 21:19:38 pm »
ЧЕСТИТО на всички момичета с :bfp:,пожелавам ви леки  :cloud9: preggo.На останалите пожелавам само :bfp1: този месец.Аз ве4е няма търпение мъжлето да си идва и да запо4ваме с :bed:  :00001754:,  Но има о6те доста време докато си дойде :balk_144:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #163 -: Ноември 05, 2007, 21:32:33 pm »
здравей polibo,тъкмо като си дойде мъжът ти ще имате повече енергия и сили за бебеправене... :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #164 -: Ноември 05, 2007, 21:36:32 pm »
A моят мъж го чакам да се прибере от работа :(...айде че трябва да бебеправим.....!!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #165 -: Ноември 05, 2007, 21:59:03 pm »
Мерси katia13 :bighug:. И аз така си мисля такмо да се поуспокоим малко.И като си дойде с нови сили започваме с бебеправенето  :D.
saraapl  :crossfingers: в бебеправенето :wink:
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 22:01:16 pm от polibo »

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #166 -: Ноември 05, 2007, 22:10:07 pm »
само така polibo i saraapl!!!и ние трябваше да правим бебе тая вечер,ама май ще го отложим за другия месец  :( ,че токущо мъжа ми се обади че е катастрофирал.. поне е добре той!!тъй че другия месец ще продължаваме,тоя го изпускаме така,явно не е сега момента!!хубава вечер на всички и успех ви желая!!!!! доскоро
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #167 -: Ноември 05, 2007, 22:31:27 pm »
само така polibo i saraapl!!!и ние трябваше да правим бебе тая вечер,ама май ще го отложим за другия месец  :( ,че токущо мъжа ми се обади че е катастрофирал.. поне е добре той!!тъй че другия месец ще продължаваме,тоя го изпускаме така,явно не е сега момента!!хубава вечер на всички и успех ви желая!!!!! доскоро
:balk_159: важното е 4е е добре . :goodluck: katiq13

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #168 -: Ноември 05, 2007, 23:44:09 pm »
мъжа да е наред пък за бебеправене ние жените все ще си намерим повод  :wink: успех катя.и да се пази мъжа ти :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #169 -: Ноември 06, 2007, 08:38:58 am »
Да се оплача, на мен ми дойде. Днес като се събудих и... Какво да се прави, остава за другия месец. Сега чакам да ми свърши и съм решила да пробвам с тестове за овулация. Лек ден момичета.
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #170 -: Ноември 06, 2007, 09:06:37 am »
добре е няма страшно,само колата е пострадала дето са го ударили,ама пропуснахме деня,защото тоя месец бях решила да робваме през ден в дните около ову-то,а така стават повече дни... ама н
ищо,то три години чакам още един месец :)!здраве да е!!
Andreaivano,не се ядосвай миличка,че ти е дошло..не му е било сега момента!!! :crossfingers:
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 10:49:48 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #171 -: Ноември 06, 2007, 09:14:05 am »
Андреа , не се натъжавай мила ! И аз съм сега като тебе 4акам да ми свърши , 4е да по4вам с нови сили. Незнам дали да си вземам тестове ...Два пъти вземах и беше то4но на 14 ден а и ве4е разпознавам по тялото си . То4но в деня на овулация зърната на гърдите ми стават 4увствителни.
Пожелавам ти успех през този месец пък може и да ни зарадваш накрая.Късмет и на вси4ки други о4акващи овулация.  :)
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #172 -: Ноември 06, 2007, 09:15:44 am »
Да се оплача, на мен ми дойде. Днес като се събудих и... Какво да се прави, остава за другия месец. Сега чакам да ми свърши и съм решила да пробвам с тестове за овулация. Лек ден момичета.

 :bighug: мила, следвщият месец .....  :00001754: ......

стискам ти палци
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #173 -: Ноември 06, 2007, 09:20:29 am »
Андреа , не се натъжавай мила ! И аз съм сега като тебе 4акам да ми свърши , 4е да по4вам с нови сили. Незнам дали да си вземам тестове ...Два пъти вземах и беше то4но на 14 ден а и ве4е разпознавам по тялото си . То4но в деня на овулация зърната на гърдите ми стават 4увствителни.
Пожелавам ти успех през този месец пък може и да ни зарадваш накрая.Късмет и на вси4ки други о4акващи овулация.  :)

и аз съм така  :crossfingers: :crossfingers: да успеем този месец

 :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #174 -: Ноември 06, 2007, 09:42:20 am »
Късмет момичета  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #175 -: Ноември 06, 2007, 12:37:28 pm »
Уф как ми е омръзнало да съм неразположена.
Мисля да опитам с тестовете, защото предния месец датите на овулация според календара бяха 26, 27, 28 и 29. Ние бебеправихме на 26,27,28. На 29 страшно ме боля корема (винаги когато съм в овулация ме боли, или поне аз си мисля, че тогава е момента). Но нищо не е станало. Затова искам да видя кога точно съм в овулация.
Вчера, като не ми дойде и си мислех, че може би теста е объркал, но уви. Това жените сме опасна работа. До последно вярваме и се надяваме, дори когато имаме доказателства, че няма да стане. Това само жените го можем... :lol:
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #176 -: Ноември 06, 2007, 15:33:31 pm »
Здравейте на всички във форума и аз съм една от вас. Вече втори месец със приятеля ми се мъчим да имаме бебе, но нещата още не се получават! Надявам се да успея! На всички бременни и м желая лека и прекрасна бременност, а на всички който се опитваме дай боже по-бързо да стане! :D
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #177 -: Ноември 06, 2007, 15:55:58 pm »
Diana  :welcome_1: Пожелавам ти да не се задържиш много при нас и скоро да ни зарадваш с хубава новина.
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #178 -: Ноември 06, 2007, 16:10:42 pm »
diana_dr добре дошла :)!andreaivano,за по сигурно пробвай и с тестове и с измерване на БТ,защото календара недава много точно дните на ову!!а може и след като ти отчете "+" резултат теста за ову,да идеш и на УЗ ,за да ти кажат колко е голям фоликула..и т.н.!ама това ако правите опити от скоро е излишно според мен!!по-добре не се затормозявай излишно със секс под график,а си правете :bed: и се наслаждавайте,без да се затормозявате психически!!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #179 -: Ноември 06, 2007, 16:37:44 pm »
Благодаря ви момичета! Ще пробвам и дано да има в скоро време хубава новина!
Много усмивки и радостни новини на  ви пожелавам!