0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #140 -: Ноември 05, 2007, 01:37:43 am »
Здравейте, моми4ета ! На мен в4ера ми дойде за пети път откакто правим опити за бебе. Този цикъл ще е шести . Смятам ако до два месеца не се полу4и да запо4нем с някои важни изследвания. Знам , 4е е рано още да се притеснявам , но много искам дете и тези месеци ми се струват безкрайни. 4ета в сайта от първият месец опити и разбрах толкова много неща за забременяването , които дори не са ми хрумвали. Радвам се , 4е ви има моми4ета , вие ми давате сили да приема липсата на бебе по -спокойно. Дано пове4е от вас скоро да видят двете 4ерти4ки.
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #141 -: Ноември 05, 2007, 02:41:50 am »
prettely, :welcome:
Ako си под 35 годишна можеш да изчакаш до 12 месеца опити и едва тогава да търсиш лекарска помощ.Пък и както казваш.от нас можеш да научиш това-онова и да смениш тактиката! :PУспех!

нош-па има ли го в Испания?В България без рецепта ли е?какво е точното му предназначение?
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #142 -: Ноември 05, 2007, 08:17:47 am »
Daniski, благодаря за пожеланието! Аз съм на 22 години.4етох , 4е за тази вазраст е нормално да се из4ака до една година и тогава да се търси помощ. Ще трябва да се стегна и да бъда по-търпелива .Но ина4е и без това трябва да отида на лекър , 4е ми се появи едно ужасно парене след секс.Преди имах рани4ка и пак така ставаше. След като я излекувах около 6 месеца вси4ко беше наред , а сега пак се по4на. Много е неприятно , защтото много искам бебе , но пък като си помисля за болката след секса ....На някоя от вас слу4вало ли ви се е нещо подобно , питам защото не сам сигурна дали се полу4ава от рани4ка или от нещо друго. Когато питах лекърката тя много не ми обърна внимание по въпроса .Някой знае ли на какво може да се дължи?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #143 -: Ноември 05, 2007, 08:36:17 am »
daniski, Нош-па е болкоуспокояващо и да, в България е без рецепта! За Испания - не знам, но като живеех в Германия не можех да си взема нищо без рецепта, та предполагам, че и в Испания е така...
prettily, паренето след секс може да е дори от претъркване...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #144 -: Ноември 05, 2007, 09:18:47 am »
daniski, Нош-па ...

Но-шпа или No-spa е правилното име.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #145 -: Ноември 05, 2007, 09:38:44 am »
baby_s има право..и тука много трудно дават някакви лекарства и особено ако има съмнение за бременност -почти никога без рецепта от доки не дават...Ама днес на докито ще му кажа че имам нужда от лекрство някакво че почти вечерта не можах да спинкам.може и да ми дойде лелката...:(
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #146 -: Ноември 05, 2007, 10:32:59 am »

[/quote]Andreaivano, опитвам се дадавам кураж на вас, но аз го губя за себе си с всеки изминал месец :? Става ми все по-трудно да вярвам, че някой ден ще се получи...и ако видя двете чертички дали няма да е като предишните няколко пъти(извънматочна и спонтанен). Трудно е да поддържаш НАДЕЖДА някъде, където тя малко, по малко умира месец след месец. Опитвам се да си запазвам частица от нея и за следващият цикъл, и после пак за следващият, но не знам кога ли ще дойде момента, в който ще я потърся и вече няма да е останала и следа от НАДЕЖДАТА?[/color]
[/quote]

Натали, съжалявам за това което си преживяла. Немога да ти кажа Зная как се чувстваш, защото не е така. Аз не съм преживяла толкова много. Но се възхищавам на волята ти и на желанието ти да продължиш да се бориш, а не да се предадеш. Желая ти скоро да видиш  :bfp: и да гушнеш своето здраво бебе.
Всички Вие, момичета го заслужавате.:bighug:
]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #147 -: Ноември 05, 2007, 10:40:55 am »
Честито на виделите +++ резултат.

На чакащите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

На виделите  :bfn: - горе главата.

На мен ми бе 1-то разочарование, просто приех, че не ми е сега времето и че ще трябва по-често  :bed:

не съм правила тестове за О., не съм мерила БТ!!!!

Смятамя да го направя, ако в продължение на месеци нищо не става.

Хареса ми как го прие приятелят ми, той даже ми каза, че не сме направили кой знае колко по въпроса и продължаваме така (с опитите) но по-честичко де и то в един момент ще си стане

може пък нашето бебче да е Лондончанче  :), след 10 дни заминаваме за Лондон и ....

така, ако стане тогава ..... ще имам подарък за рожденият ден на любовта - какво по-хубаво от  :bfp1:

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #148 -: Ноември 05, 2007, 10:50:22 am »
Натали, недей така мила.

Знам, че само ти си знаеш какво е, аз не съм преживяла всичко това, но ти си силна и борбена и знаеш как да го преодолееш и този път.

А ние .... само можем да се учим от теб!!!!!!!!

С теб сме  :balk_21:

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #149 -: Ноември 05, 2007, 11:25:26 am »
МОМИЧЕТА отивам на доки след малко... 8O. много съм притесненааа.....изпих вече 2 литра вода..:(
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #150 -: Ноември 05, 2007, 11:32:30 am »
МОМИЧЕТА отивам на доки след малко... 8O. много съм притесненааа.....изпих вече 2 литра вода..:(
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
<a
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #151 -: Ноември 05, 2007, 12:31:34 pm »
Не се вижда нищо все още...все тази малка торбичка..след две седмици съм там пак.Иначе ми гледа яйчниците и всичко...наред е .затпва след 2 седмици ще ходя...дори и да ми дойде пак съм там-така ми каза...:( оффф как ще изтърпя до тогава...
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #152 -: Ноември 05, 2007, 14:10:39 pm »
Момичета, искам малко помощ. Мисля да започна да си правя тестове за овулация. Кажете ми какви да си купя и какви са цените. Четох за Clear Ovu Test, стават ли?
Благодаря ви.
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #153 -: Ноември 05, 2007, 14:11:39 pm »
Сараал,стискам ти палци мила,дано е бебче.
Бръмбарче,само така мила,рано е още за термометри,тестове,живей спокойно и за мига,пък той бебчо знае кога да дойде.
Андрея ивано,не губи надежда,когато е писано то ще стане.Ние сме тук и ще те подкрепяме.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #154 -: Ноември 05, 2007, 14:23:01 pm »
daniski, Нош-па ...

Но-шпа или No-spa е правилното име.
Леле, Зайо, аз съм подвела момичета. Дори не съм видяла грешката си. Извинявам се :oops:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #155 -: Ноември 05, 2007, 14:28:27 pm »
Момичета, искам малко помощ. Мисля да започна да си правя тестове за овулация. Кажете ми какви да си купя и какви са цените. Четох за Clear Ovu Test, стават ли?
Благодаря ви.
Аз преди време ползвах Клиар план(не мога да ти напиша латинското му название :oops:) и бях много доволна от тях. Другите марки тестове не ме хващаха. Знам го защото успоредно с тях правех фоликолометрия и там се доказваше ову, а тестовете си бяха отрицателни. Иначе са малко скъпички-5бр. в кутия 25лв. но ги продават и на бройка. Ако горе-долу можеш да си хващаш ову-то можеш на месец да минаваш с 2-3 бр. аз така правех. Успех.
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #156 -: Ноември 05, 2007, 14:32:29 pm »
Момичета, искам малко помощ. Мисля да започна да си правя тестове за овулация. Кажете ми какви да си купя и какви са цените. Четох за Clear Ovu Test, стават ли?
Благодаря ви.

ей, не ти ли е още рано за тестове?

недей така, мила.

и на мен ми бе гадно и много мъчно!!!!!!!!!

вече си мислех за бебок, но .... уви!!!!!!

не спах, даже .... ей така си седях, блеех и мислех по въпроса... надявах се да не е М., а само леко прокървяване и после да се окаже, че всъщност съм бременна!!!

И какво спечелих? едно голямо НИЩО - провалих си цялата неделя в глупави мисли.

недей си втълпява, рано е още, просто наблегни на  :bed:

но пък от друга страна, щом ще си по-спокойна ... направи си.

Просто недей си втълпява .... нямаш сериозни основания.

Разбирам те напълно, защото и на мен ми идват подобни идеи и настроения, но си мисля, че така само това ще ми е в главата и ..... не знам дали ще ми е от полза или по-скоро ще психиясам.

а това психиясване няма да ми е съюзник, със сигурност.

Каквото и да решиш, аз ти стискам палци резултатът да те удовлетворява и помни: бебче, плод на любов и мили топли чувства.

Не бебче .... по план график!!!

Мислите да са в посока на любимият човек и удоволствието да сте заедно в този момент и в общото дело.

 :balk_21:





*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #157 -: Ноември 05, 2007, 14:39:11 pm »
Бръмбарче,само така мила,рано е още за термометри,тестове,живей спокойно и за мига,пък той бебчо знае кога да дойде.


мерси мила, мерси, но понякога ми идва и аз да почна тестовете и меренето .... засега успявам да се въздържа. Пък и само 1 опит имам реално (макар че са почти 2-а).

ще .... наблегна на  :bed: и без това сега е студенко .... така ще ме сгреят  :P
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #158 -: Ноември 05, 2007, 14:54:03 pm »
Момичета, искам малко помощ. Мисля да започна да си правя тестове за овулация. Кажете ми какви да си купя и какви са цените. Четох за Clear Ovu Test, стават ли?
Благодаря ви.
И аз съм ги ползвала-доволна съм.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #159 -: Ноември 05, 2007, 15:23:24 pm »
Бръмбарче, не се вманиачавам. Просто искам нещата да стант и не ми се иска да разчитам на случайността. Иначе ние не правим по план график, а когато ни се доправи :oops: Затова искам да знам кога е подходящия ден, за да не го пропуснем. Така мисля, че ще съм по-спокойна. И няма да ме обзема паника... Ама ще видим има време.  :D
]