0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #120 -: Ноември 04, 2007, 16:09:32 pm »
Момичета, пак започвам да Ви пиша, защото последните ми два коментара не са излезли. Не зная защо.
Тъкмо Ви обяснявах, как последните дни не съм чела форума, защото беше лудница на работа. И сега виждам колко много неща са се случили.
Казвам добре дошли на всички нови :welcome_1:
На всички  видели  :bfp:Честито. Пожелавам Ви леки 9 месеца и накрая едно или две красиви и здрави :babyflips:
А на останалите, нека не се предаваме. идва коледа и това може да е нашия вълшебен подарък. В това число влизам и аз, защото днес си направих тест (просто не издържах, този тест си стой тука и ме дразни) и е  :bfn: ама такава ясна, че няма как да сбъркам. Така, че утре трябва да ми дойде, а после наново :bed:
Искам да зарадвам вички за Коледа, какъв по-хубав подарък от този.
Упс, загорих си сладкиша :BangHead:
Този месец ми се иска да не се впрягам толкова, че май взех да се вманиачавам. Знам, че три месеца не са много, но така ми се иска да ги видя тия  :bfp:и на пролет да си показвам големия :bhcontract:
Момичета пожелавам късмет на всички, защото Вие заслужавате да видите тези така чакани :bfp1: и защото ще бъдете прекрасни майки. Толкова се радвам, че Ви има, защото зная, че не са нужни много думи, за да разберета как се чуваствам и колко трудно е всеки месец да виждаш :bfn1:
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #121 -: Ноември 04, 2007, 16:16:14 pm »
Моми4ета, аз отпадам от списъка на 4ака6тите, тази сутрин ми доиде. Малко ми  е мъ4но, но поне ми е 1 разо4арование и съм изпълнена с надежда за следва6тите опити.

стискам палци на вси4ки.

Бръмбарче, недей се натъжава. Така е трябвало да стане. Като мине операцията и преместването, ще започнете с нови сили и на лято ще разхождаш бебе. Както каза, така ще усетим тръпката от чакането и найсина ще оценим, какво е да искаш нещо толкова силно.
 :bighug: Както писах, аз също отпадам. Но нов месец, нов късмет.
]
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #122 -: Ноември 04, 2007, 16:24:24 pm »
Бръмбарче,Вили :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #123 -: Ноември 04, 2007, 19:37:23 pm »
Моми4ета пожелавам ви една незабравима седмица и мноооогооооо  :bfp: stork-boy Успех на вси4ки!!!!!!!!!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #124 -: Ноември 04, 2007, 20:09:00 pm »
И аз и този месец със сигурност отпадам от играта :? Зацапване си премина в М.
Успех на всички останали.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #125 -: Ноември 04, 2007, 20:23:32 pm »
Бръмбърче, съжалявам, мила! Спомням си, че ти ми каза да не мисля само за това, а да се постарая да правя интересни неща, които да отвелкат вниманието ми! Горе главата, мила! Имаш време, следващият месец може да те посети щъркела! :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #126 -: Ноември 04, 2007, 20:34:54 pm »
И аз и този месец със сигурност отпадам от играта :? Зацапване си премина в М.
Успех на всички останали.

Горе главата оставаме за Коледна изненада!!!!!!!!!!!!!!  :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #127 -: Ноември 04, 2007, 21:55:06 pm »
И аз и този месец със сигурност отпадам от играта :? Зацапване си премина в М.
Успех на всички останали.

Горе главата оставаме за Коледна изненада!!!!!!!!!!!!!!  :bighug:
Да бе, аз все така си казвам и това ще е вече петата Коледа, на която ще се надявам, че чудесата се случват все пак... :? :( :( :(
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #128 -: Ноември 04, 2007, 22:13:40 pm »
Натали, ти си толкова слънчева и уверена и винаги ни подкрепяш. Моля те, не се отказвай!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #129 -: Ноември 04, 2007, 22:58:32 pm »
За първи път пиша в този форум.Честито на всички видяли 2чертички,а аз съм от чакащите да не ми дойде.При мен този път има нещо странно-липсват неописуемите болки в гърдите,които винаги съм имала,но чак пък да съм бременна-едва ли?Вече толкова години си чакам,чакам,чакам...То само заради търпението си заслужава да видя 2чертички.На всички чакащи да не им дойде желая успех
  <br />
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #130 -: Ноември 04, 2007, 22:59:48 pm »
Натали, ти си толкова слънчева и уверена и винаги ни подкрепяш. Моля те, не се отказвай!
О, мила, аз няма да се откажа докато не гушна детето си някой ден. Това е единственото нещо, което знам със сигурност. Просто понякога се чувствам страшно изморена... :(
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #131 -: Ноември 04, 2007, 23:03:04 pm »
Нат какво чувам??? Нима се отказваш ей така? Ще ти дърпам ушите аз на теб :)Пета ,шеста няма значение-когато му е времето само ще си дойде...и аз ще съм този месец разочарована ама все пак...има време.от вас момичета съм го чула това...тук сме за да се подкрепяме и да се радваме една на друга :).аз утре съм на доки сутринта ама съм почти 100% че не е бебе...предполагам че ще е "ужасно голямо закъснение"...ама не знам все пак...ама главата горе Натали ок? и ние един ден ще сме супер щастливи :) нали момичета?  :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #132 -: Ноември 04, 2007, 23:04:21 pm »
За първи път пиша в този форум.Честито на всички видяли 2чертички,а аз съм от чакащите да не ми дойде.При мен този път има нещо странно-липсват неописуемите болки в гърдите,които винаги съм имала,но чак пък да съм бременна-едва ли?Вече толкова години си чакам,чакам,чакам...То само заради търпението си заслужава да видя 2чертички.На всички чакащи да не им дойде желая успех
Добре дошла сред нас, дано да не се задържиш дълго тук.
И при мен този месец беше така-липсваха каквито и да са болки в гърдите. Беше ми странно, защото иначе са доста болезнени дори на леко докосване. Но си ми дойде...
Дано при теб да е обратното и да видиш двете чертички. Пожелавам ти много късмет. И скоро да се похвалиш.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #133 -: Ноември 04, 2007, 23:07:07 pm »
Нат какво чувам??? Нима се отказваш ей така? Ще ти дърпам ушите аз на теб :)Пета ,шеста няма значение-когато му е времето само ще си дойде...и аз ще съм този месец разочарована ама все пак...има време.от вас момичета съм го чула това...тук сме за да се подкрепяме и да се радваме една на друга :).аз утре съм на доки сутринта ама съм почти 100% че не е бебе...предполагам че ще е "ужасно голямо закъснение"...ама не знам все пак...ама главата горе Натали ок? и ние един ден ще сме супер щастливи :) нали момичета?  :D
Ще ми мине...научила съм се като ме събори живота, бързо да се поотупам и да стана отново. Така че...
Ти утре да пишеш какво е казал доки. Аз пък все си мисля, че ще дойдеш с хубави новини. Ще чакам. Късмет!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #134 -: Ноември 04, 2007, 23:12:20 pm »
Непремено ще пиша как не :) Днес сутринта Т ми беше 37.10...висока ама не съм болна де...но както казах докато не се види нищо не могада кажа че е бебе...:) ама и аз като тебе.преди се притеснявах много обаче това е още по-лошо.Така че момичета и ти Нат...много вяра и кураж..всичко си е написано и си идва с времето :)..стискайте палци... :D :bighug:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #135 -: Ноември 04, 2007, 23:38:03 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #136 -: Ноември 05, 2007, 00:07:12 am »
момичета боли ме корема...какво да приема и да не е много вредно.. :oops: от аналгин ми се гади... :balk_145:
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #137 -: Ноември 05, 2007, 00:10:23 am »
искам да питам не6то,

откакто си водя календара на за4атие виждан, 4е цикалът ми е бил 24, 26, 28  напоследак 29 дни

това дали е сериозно, има ли място за притеснения?

благодаря ви предварително

 
brumbi,при определяне на овулацията,ако цикъла е с разл.продължителност,е добре да започнеш да я следиш като вземеш впредвид най-краткия период.Т.е. овулацията също се мени и не се знае кога настъпва.Може би е доста по-рано,отколкото очакваш!Така се оказа при мен.Моят цикъл е постоянен,но по-кратък -25 дни.Затова може да очаквам овулация по-рано от обикновено на 9 или 10 ден от МЦ.За първи ден сев брои 1-вия ден на М.Това ми го каза лекар този месец.
Аз тази сутрин премерих БТ и беше 36.90!И това след 7! отрицателни ову-тестове...
Че и повърнах на всичкото отгоре.Следобед обаче.Единственото което бях яла беше банан.Ама има време до следващия М,така че е твърде рано за каквото и да било съмнение.Мисля аз...
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 00:22:48 am от daniski »
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #138 -: Ноември 05, 2007, 00:18:51 am »
момичета боли ме корема...какво да приема и да не е много вредно.. :oops: от аналгин ми се гади... :balk_145:
Не пишеш къде точно те боли,дали стомаха или в ниското,но все пак знаеш ли добрата стара рецепта със захар,сода и лимонтозу?на мен ми помага.И напълно безобидно. :)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #139 -: Ноември 05, 2007, 00:38:09 am »
Saraapl, мисля, че Нош-па можеш да пиеш. Нали го дават дори при бременност.