0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В очакване на +++ резултат (продължение)
« -: Октомври 30, 2007, 16:50:29 pm »
Здравейте на всички чакащи и нечакащи!
Пускам темичката и се надявам да ни донесе много късмет на всички нас и най вече лятни бебоци догодина!

Тази тема е продължение на http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=12&topic=7663.0

Желая на всички положителни резултати.  :)
« Последна редакция: Октомври 30, 2007, 17:10:20 pm от Мели »
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
А дано, както се казва, от твоите уста - в Божиите уши и воля!!!

 :balk_127:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #2 -: Октомври 30, 2007, 17:23:28 pm »
Нова тема -нов късмет!Успех на вси4ки и дано да има мнооого :bfp: :babyflips:
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #3 -: Октомври 30, 2007, 17:52:53 pm »
Момичета този месец почваме и ние  :D. Дано скоро всички видим двете чертички  :D

Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2007, 18:10:47 pm »
Е ,дано ни е на късмет .Успех на всички ! :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #5 -: Октомври 30, 2007, 18:17:12 pm »
Момичета и ние ще почваме. За първи път ни е, до сега все сме се пазили. Дано да стане бързо и да минава леко, а август 2008 вместо на море  да люляме бебета в парка.  На всички пожелавам много бебета заченати през ноември.Успех!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #6 -: Октомври 30, 2007, 18:57:10 pm »
Беба,добре дошла в нашия отбор и да не се задържаш тук.Желая ти още от първия път да видиш двете чертички,за които всички така упорито се борим :crossfingers:
Малена, успех и на теб.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #7 -: Октомври 30, 2007, 19:08:26 pm »
И от мен успех и дано наистина виждаме все повече и повече положителни резултати :).аз все още чакам ама и аз не знам какво става с мен :)..може и да дойде,може и не.... не знам...:) успех на всички момичета
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #8 -: Октомври 30, 2007, 20:15:32 pm »
Успех на новата тема дано само  :bfp: се виждат тук.

Вики ти не се от4айваи мила,разбирам те 4ети е криво и аз бях така ,няма да се от4айваме и ние ще успеем и то скоро :bighug:. На вси4ки не 4ака6ти, дано да НЕ ви доиде М  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #9 -: Октомври 30, 2007, 20:20:57 pm »
И от мен успех и дано наистина виждаме все повече и повече положителни резултати :).аз все още чакам ама и аз не знам какво става с мен :)..може и да дойде,може и не.... не знам...:) успех на всички момичета
А защо не направиш кръвен тест?
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #10 -: Октомври 30, 2007, 21:42:10 pm »
Хайде дано ни е на късмет новата темичка!
Вики не се отчайвай гледай смело напред и дано следващият месец е твоя месец!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #11 -: Октомври 30, 2007, 22:39:59 pm »
Здравейте момичета,
След три теста с мнооого бледа втора черта и преглед при докторката вчера, на който както тя се изрази "с голяяяямо въображение се вижда нещо, но все още не може да е сигурно", днес направих поредния тест. И излезе една доста добра втора черта. Още не мога да повярвам. И сигурно няма да мога да повярвам докато не отида другата седмица пак на доктор и не го видя. Чак тогава ако всичко се потвърди ще казвам на близките. Ама на вас няма как да не кажа.
И като първа похвалила се в новата тема обещавам като знам със 100% сигурност да провлача крак на всички тук.
Пожелавам Ви много много ++++ резултати.  :bighug:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #12 -: Октомври 30, 2007, 23:22:28 pm »
Milichka,тази новина е чудесна.Честито.Пожелавам ти лека бременност и здрави :bori_011: :bori_012:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #13 -: Октомври 31, 2007, 09:03:59 am »
Честито Миличка, желая ти неусетно лека  preggo и здраво  :sucky:
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #14 -: Октомври 31, 2007, 09:08:31 am »
 Честито,Миличка,желая ти лека и безпроблемна бременност!
 На всички момичета,очакващи двете чертички-успех!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2007, 09:26:34 am »
Момичета, ще ви споделя нещо, което разбрах снощи  :)

От около месец и половина (може вече и повече да е) ние с приятелят ми не се пазим, изобщо. Той заяви пред мен категорично, че иска бебче и аз в един момент просто му показах, че слагам край на пазенето.

После на няколко пъти споделих с него, че малко ме е страх, но въпреки това продължаваме да не се пазим.

Искам да кажа, че той е по-подготвен от мен (или поне си признава, че иска и то много).

После 1 приятелка ми каза, че sure check показвали дали има бременност 24 часа след последният опит. Аз не съм правила тестове попринцип, никога не ми се е налагалол Само веднъж направих тест, защото не исках бебе тогава и пих Postinor duo.

Чета си тук из фрума за опитите и  :bfn: на момичетата. Но снощи, след  :bed:

с приятелят ми си лежахме, той ме галеше и целуваше нежно и мило, много скъп и мил момент и аз осъзнах, че опитите ни за  :bori_002: всъщност са моменти на върховна безмълвна близост, няма думи, няма обещания и пр., само нежност и .... обич.

И тогава за миг си помислих .... какво изпускат тези двойки, при които резултатът идва, както се казва от първия път или даже неочаквано.

Та реших, днес да ви го споделя, най-вече за тези от вас, които за пореден път виждат  :bfn1:

Ами момичета, не се отчайвайте, защото вие имате нещо, което другите не могат да усетят като вас ... усещането в момента, когато част от любимият човек попада в теб и първата мисал за евентуален  :bfp: и така желаното от вас  :crib:

Гледайте на "-" резултат като на шанс за пореден път да изпитате това несравнимо удоволствие от  :bed: с човека до вас, този, когото обичате и с когото искате да остареете и да отгледате  :balk_127:

Просто нищо на този свят не е случайно и в крайна сметка важен е крайният резултат!!!!

Успех момичета и без сълзи и отчаяние при  :bfn1:

Стискам палци на всички за  :bfp1: и много здрави бебченца
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2007, 09:37:04 am »
Миличка, супер  :cheerleader: :cloud9: Знаех си :) Честито!
Вики, недей мила да се отчайваш, ще видиш че всичко ще се нареди  :flower: yahoo_17
Пийни си едно   beer:: и с нови сили този месец. Аз за първи път си мислех че тоя път със сигурност не е станало, понеже си имах други притеснения. Исках да си защитя дисертацията, мислех само за това и когато ми закъсня си направих теста, подготвена за отрицателен резултат. А то  8O Случи се когато изобщо не очаквах. Дай Боже всичко да е наред yahoo_17
Мими26, Маргарете, благодаря ви много за милите думи.  :bighug: :grouphug:
Стискам палци на всички чакащи момичета.:crossfingers: Наближава Коледа и съм сигурна че ще има доста подаръци  :bori_015: :bori_004: :bori_007: :bori_002: :bori_005:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2007, 10:12:17 am »
Добро утро мадами!как е настроението днес?
едно тихичко честито на Миличка....и лека и успешна бременност и желая!
и аз така се надявам да е станало този месец.....и за всички вас се моля...1
Гърдите доста ми наедряха този месец и като вървя ги усештам как се друсат болезнено :oops:,ха дано да е станало!имам време още до 8.11.за тест и неискам още от сега да се настриойвам и после ако ми дойде да се разочаровам на ново...
лек и успешен ден ви желая!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2007, 10:14:27 am »
Честито Миличка.Добре започва седмичката ,първо Аелия ,сега ти.Айде провлачвайте крачета,и тези дни да има и други бременелки.Успех на всички затаили дъх ,очакващи да не им дойде. :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2007, 10:15:58 am »
Деспина :crossfingers: :bfp: