0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #20 -: Октомври 06, 2007, 21:58:29 pm »
 :balk_145: :bighug:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2007, 23:01:22 pm »
Толкова съжалявам  :(



Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #22 -: Октомври 06, 2007, 23:14:42 pm »
Съжалявам за загуба ти, момичетата са ти казали това, което и аз искам да ти кажа - поплачи си и после се изправи и продължи напред. Болката едва ли ще си отиде, но я скатай някъде дълбоко в сърцето си. Прегръщам те! Ще бъдеш майка и това трябва да е стимулът ти да продължиш!
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #23 -: Октомври 06, 2007, 23:18:12 pm »
Съжалявам за всичко, което се е наложило да изживееш, мила!  :bighug:
Не си виновна за нищо! Не се упреквай! По някога животът е несправедливо жесток!
Силно те прегръщам и ти желая да бъдеш в най-скоро време щастлива жена, съпруга и майка!  :hug2:

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #24 -: Октомври 06, 2007, 23:50:47 pm »
Много съжалявам, че си преживяла и преживяваш това!!!  :balk_145:
Вярвам, че някъде там, напред в Живота, твоето щастие те очаква!
След най-тежките мигове, идват и най-красивите!  :bighug:

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #25 -: Октомври 06, 2007, 23:58:14 pm »
миличка, много съжалявам за това нещастие...
царство небесно за малкото ангелче!

на теб пожелавам кураж и сили, дръж се за най-близките си хора!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #26 -: Октомври 07, 2007, 10:20:10 am »
Много съжалявам мила .Бъди силна . :bighug:
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #27 -: Октомври 07, 2007, 10:29:14 am »
Много съжалявам за това , което се е случило с вашето семейство :bighug:
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #28 -: Октомври 07, 2007, 10:30:14 am »
 ...................... :balk_145: ..............
*

    motoneti

  • *
  • 47
  • Красавеца на мама!
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #29 -: Октомври 07, 2007, 11:56:09 am »
Миличка много съжалявам за случилото се!
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #30 -: Октомври 07, 2007, 12:05:29 pm »
Знам, че боли, много боли и болката няма да си отиде, но ти ще се научиш да живееш с нея и някой ден ще бъдеш отново щастлива. Далече е, но ще стане.
Колкото и да ти казвам, че нямаш вина, няма да ми повярваш сега, но се опитай един ден, когато се събудиш и сълзите не напират от очите ти, да си спомниш и да повярваш - нямаш вина, нито ти, нито близките ти, никой. Такива неща се случват - не е хубаво, но се случва.
Казват, че онзи горе изпитва тези, които най-много обича... не знам, дали е истина, знам само, че някой ден, ще станеш майка.
Съжалявам :balk_146:
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #31 -: Октомври 07, 2007, 12:21:17 pm »
   :( Ох,думите не стигат...Ей това е то нещастие...милото ангелче е някъде там,в небесния рай...сигурно е трябвало да стане така...сигурно е за хубаво,защото един ден ще бъдеш майка,но не било писано да е сега...Много,много ми е мъчно и много съжалявам за загубата ви...Но един ден,вярвам че чудото при вас ще се случи!Горе главата! :bighug:
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #32 -: Октомври 07, 2007, 12:24:23 pm »
mama*07, нито си го "заслужила" с нещо, нито си го причинила ти. понякога животът е гаден и ни поднася жестоки изпитания. съжалявам за това, което ти се случва, лошо и тъжно е и няма думи, които да опишат или потушат мъката ти...
стискам палци скоро да преодолееш силната болка от случилото се и да продължиш напред с човекът до себе си, да намериш хилядите причини, които да те тласкат напред и те карат да си силна.
съжалявам... прегръщам те силно  yahoo_17
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #33 -: Октомври 07, 2007, 12:50:10 pm »
  :balk_145:   :bighug:
Мое ангелче винаги ще те обичам!
embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=eva&year=2010&month=7&day=14&babycount=1"
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #34 -: Октомври 07, 2007, 13:09:43 pm »
Много е тъжно  :balk_144: Нямаш никаква вина, не се самообвинявай. Съжалявам за загубата........ нямам думи......  :balk_146:  :hug2:
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #35 -: Октомври 07, 2007, 13:13:38 pm »
Много ми е мъчно  :( Съжалявам, мила.Бъди силна
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #36 -: Октомври 07, 2007, 13:20:18 pm »
Миличка само като ги чета тези думи и ми се къса сърцето!!!Искрено сажалявам за загубата на бебчо,аз загубих бебето си на 8 август 2007 в 8 г.с и си задавах същите въпроси ,болно ми е много ми е мъчно но трqбва да го приживэм няма как и да не се предаваме.Пожелавам ти от цялото си сърце по барзо възстановяване и да си родиш живо и здраво бебче! :bighug:
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #37 -: Октомври 07, 2007, 15:27:08 pm »
Съжалявам! С времето ще се поуспокоиш малко. Абсурдно е ти да си "убила" бебето! Не си вменявай такава тежка вина!!! Това просто...се случва. Пази се! Стискам палци всичко да е наред следващия път!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #38 -: Октомври 07, 2007, 19:50:54 pm »
Мила, незнам какво да ти кажа...но каквото и да е от него няма да ти стане по-леко. Мога да ти изпратя само една много силна  :bighug:
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #39 -: Октомври 07, 2007, 20:45:17 pm »
Мила, болно е и празнината в теб ще боли много дълго. Мога да ти кажа само едно, няма нещо с което да си заслужила ти или детето ти или съпругът ти това страдание. Понякога стават такива неща,ей така неясно защо, но със сигурност не защото вие двамата не заслужавате да бъдете родители на здрави и послушни деца. Знам, че сегаброиш назад дните и си мислиш, че си виновна за случилото се, защото не си се пазила или защото не си направила това или онова. Не е вярно. не можеш да си убила сина си, след като толкова си го искала и чакала. Никой не е виновен за случилото се. Прегръщам те. Дай си време толкова, колкото ти е нужно, за да събереш смелост и да опитет отново, защото заслужаваш да бъдеш майка.