0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lawyer

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #920 -: Август 09, 2008, 12:08:34 pm »
Тараааам!!! на Вашето внимание, дами ..... ЕРИК!!!
............ нещо не може да се прикачи.... изложихме се :D
« Последна редакция: Август 09, 2008, 12:32:49 pm от lawyer »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #921 -: Август 09, 2008, 12:19:07 pm »
Тараааам!!! на Вашето внимание, дами ..... ЕРИК!!!
Не се вижда :wink:
*

    lawyer

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #922 -: Август 09, 2008, 12:54:14 pm »
Втори опит...
ТАРАААМ, на Вашето внимание .... ЕРИК!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #923 -: Август 13, 2008, 21:50:34 pm »
Готен, готен.
И къв послушен...
*

    lawyer

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #924 -: Август 14, 2008, 11:02:13 am »
Той ни е талисманчето, покрай него се запознахме с мъжа ми - ветеринарен лекар е. Водя си аз кученцето за ваксина и хоп... готин доктор, аз учех за държавни изпити тогава, пък кабинетът му до нашия блок и така от дума на дума вика "ами ти като учиш така много почиваш ли си от време на време? Ако правиш почивки ела да пийнем по кафенце  :wink: " .... и аз естествено не пропуснах  :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #925 -: Август 14, 2008, 15:39:30 pm »
Lawyer,много хубава история :D
Абе защо не мога да ви кача снимчица на моя Пухтър,да ми го видите какъв е готин,сигурно нещо не правя като хората

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #926 -: Август 21, 2008, 09:47:52 am »
Мацки,ние от вчера си имаме мопс-Марсел,на 55 дни .Невероятен сладур!Малко съм ошашавена,защото не съм много наясно как се гледа,за първи път имам куче.Вчера първоначално не искаше да яде,но вечерта като видя зор и  прояде.Вече се поадаптира,но сутринта имаше леко разстройство,което се надявам да е нормално,.Ако някоя мацка има мопс,моля да пише !
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #927 -: Август 21, 2008, 11:11:33 am »
Мисля, че въпросите са за Dog.bg
« Последна редакция: Август 26, 2008, 16:20:53 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #928 -: Август 26, 2008, 15:00:18 pm »
Наща хубавица се разгонва! Ужас!Предния път един помияр я изнасили,и сега сме в стрес.Има ли някакви инжекции за да не кърви поне?
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #929 -: Август 26, 2008, 17:18:16 pm »
raia123 - отговор на тези въпроси ще намериш в дог.бг. Както й да е - има хапчета, а най-добрата опция е кастрацията. Така няма да си мислите за "изнасилване" и прочие.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #930 -: Август 26, 2008, 21:29:09 pm »
Наща хубавица се разгонва! Ужас!Предния път един помияр я изнасили,и сега сме в стрес.Има ли някакви инжекции за да не кърви поне?
тр.да вземеш таблетки от вет.аптека,за да спре разгонването и след 1,5месеца
 може да и поставиш инжекция,която се повтаря на всеки 5 месеца.ако решиш да я кастрираштр. да и мине разгонването.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #931 -: Август 27, 2008, 07:13:31 am »
един помияр я изнасили

Ами, съжалявам, но не мога да се сдържа.Това изречение просто ме втрещи.Начина на изразяване е крайно неподходящ в случая!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #932 -: Август 27, 2008, 09:24:14 am »
Тедка на море ;)
          








Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #933 -: Август 27, 2008, 09:39:06 am »
Мимчи, Тедка е невероятна плувкиня  :D
Много хубави снимки :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #934 -: Август 27, 2008, 10:23:08 am »
Хора  :( не мога да се сдържа - Кари я няма, пуснах я навън както всяка сутрин на терасата и влезнах в банята за 10-ина минутки - на излизане я нямаше ни на тераса, ни у дома, нито долу... Мъчно ми е - досега сме я търсили и с играчки и на име  :( :( :( Дано да се върне...

Мимка - Тедка е много весела на морето - ей така исках и Кари да идва с нас - ама ..... :((
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #935 -: Август 27, 2008, 10:25:26 am »
titkata, имам 2 новини за теб, едната хубава, едната лоша.Хубавата е, че Кари ще се върне скоро.Лошата е, че ще ставаш баба ;)Ще се върне бременна, слушай какво ти пее радиото! ;)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #936 -: Август 27, 2008, 10:37:25 am »
Мимка дано да е така - хич няма да съм нещастна, ако стане така - тя само да се върне
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #937 -: Август 27, 2008, 11:56:07 am »
Мимка,голяма сладурана тая Тедка,кой като нея и тя на моренце :)
Титка ,и аз мисля че Кари ще се върна,просто е решила да разпусне малко :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #938 -: Август 27, 2008, 12:06:35 pm »
Хора  :( не мога да се сдържа - Кари я няма, пуснах я навън както всяка сутрин на терасата и влезнах в банята за 10-ина минутки - на излизане я нямаше ни на тераса, ни у дома, нито долу... Мъчно ми е - досега сме я търсили и с играчки и на име  :( :( :( Дано да се върне...
О, дано да се върне хубавицата, тя ми е слабост!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #939 -: Август 27, 2008, 15:10:26 pm »
На Тедка Мама И ,чак пък да те втрещи хайде моля ти се.Тук такива  изрази съм чувала,че не мога да се меря просто. Исках  да се изразя по цветущо,защото си беше точно така! Кое по точно те втрещи,не ми е ясно.Зададох въпрос с надеждата че някой ще ми даде съвет,а не да ми чете морал.
Сега по темата-вчера я водих на ветеринар,той също ми препоръча кастрация,каза че едно домашно куче няма смисъл да се разгонва.Аз по принцип много искам да я заплодим,но няма къде да ги гледаме-малките бебета,пък и нали все се надявам аз да съм тая с бебетата :lol:
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!