0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #741 -: Април 28, 2008, 12:48:17 pm »
Ето къде намерих моя палавник да си почива!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #742 -: Април 28, 2008, 12:52:13 pm »
Нинче,ми подготвя се за баня,не виждаш ли :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #743 -: Април 28, 2008, 16:05:43 pm »
Ето къде намерих моя палавник да си почива!

:jump12:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #744 -: Април 29, 2008, 00:13:44 am »
Май чака някой да му изтърка гърба.  :wink:   Много е сладък.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #745 -: Април 29, 2008, 10:15:28 am »
Нинче,  нашата котка ходи на гости на комшиите.Прескача през балкона.Ние сме на 4 етаж.Добре,че комшийката и се радва и няма против гостуването и :wink:.Пускай котето на балкона.Ние сме сложили един стол до парапета да може да гледа навън.Голяма е клюкарка :lol:.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #746 -: Април 29, 2008, 10:36:17 am »
Нинче,  нашата котка ходи на гости на комшиите.Прескача през балкона.Ние сме на 4 етаж.Добре,че комшийката и се радва и няма против гостуването и :wink:.Пускай котето на балкона.Ние сме сложили един стол до парапета да може да гледа навън.Голяма е клюкарка :lol:.
Да...и нашата ходише по комшиите,и те много и се "радваха",та чак я откраднаха.И така остнах с едно четиридневно бебе на ръце,сляпо и гладно.И станах мама-котка.Кърмих,топлих и отгледах :)моята красавица.
<a
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #747 -: Април 29, 2008, 11:06:12 am »
Дъщеря ми иска за рожденния ден на и подарим котенце.Добре де ама какво коте да и вземем?Давайте идеи.Нищо не разбирам от котки аз по принцип и не ги обичам много ама като иска какво да я правя.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #748 -: Април 30, 2008, 18:57:26 pm »
Дъщеря ми иска за рожденния ден на и подарим котенце.Добре де ама какво коте да и вземем?Давайте идеи.Нищо не разбирам от котки аз по принцип и не ги обичам много ама като иска какво да я правя.

Пими, ти последно коте ли искаш, или куче, защото в седмичната пишеш за куче.
Ако е коте препоръчвам екзотик ( това е персийска с къс косъм) , предвид благия им характер, няма косми и са умни и мили, подходящи за домашно отглеждане (само в къщи) и за деца.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #749 -: Май 01, 2008, 22:23:57 pm »
Вече оставям вратата на терасата отворена и като се прибирам палавнка си го заварвам в къщи.Държи се и на пада  :lol: :lol: :lol:

Нинче,  нашата котка ходи на гости на комшиите.Прескача през балкона.Ние сме на 4 етаж.Добре,че комшийката и се радва и няма против гостуването и :wink:.Пускай котето на балкона.Ние сме сложили един стол до парапета да може да гледа навън.Голяма е клюкарка :lol:.

Ти ме уби  :lol: :lol: :lol:

Да...и нашата ходише по комшиите,и те много и се "радваха",та чак я откраднаха.И така остнах с едно четиридневно бебе на ръце,сляпо и гладно.И станах мама-котка.Кърмих,топлих и отгледах :)моята красавица.

Как може да има такива хора  :balk_149: ,ама нали знаеш че роднини и комшии не се избират  :balk_150:

Ох Пими,аз също ти препоръчвам персийче,много са сладки.
Мислех да си взимам и аз такава,ама попаднах на моето което е улична превъзходна  :lol: :lol: :lol: ама си го обожавам и не съжелявам  :)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #750 -: Май 05, 2008, 16:50:02 pm »
ето ни и нас.бари е лгнал на възглавницата и се е завил с другата :lol:моя мъж помисли,че аз съм го натъпкала там.иначе при нас е весело,но друг път ще разказвам.бари е голям пазач и много обича бебетата :wink:

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #751 -: Май 05, 2008, 23:31:32 pm »
Аз не съм пускала скоро снимка на моя разбойник, ма то може ли да го снима човек, в  редките случай когато може  да се фотне ще е когато спи или когато си проси ядене, :lol: а в просенето е ненадминат
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #752 -: Май 06, 2008, 20:59:02 pm »
Дъщеря ми иска за рожденния ден на и подарим котенце.Добре де ама какво коте да и вземем?Давайте идеи.Нищо не разбирам от котки аз по принцип и не ги обичам много ама като иска какво да я правя.

Пими, ти последно коте ли искаш, или куче, защото в седмичната пишеш за куче.
Ако е коте препоръчвам екзотик ( това е персийска с къс косъм) , предвид благия им характер, няма косми и са умни и мили, подходящи за домашно отглеждане (само в къщи) и за деца.

Последно взехме куче-малко пекинезче на няма и 3 месеца.Кръстихме го Лъки.Много е миличък по нататък ще пусна снимки да го видите.Само за едно не можем да се разберем-много пиша в къщи.Казвайте как по-бързо да го науча поне на терасата да я прави тази работа....
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #753 -: Май 06, 2008, 23:40:07 pm »
:)Pimi, се6там се за 2 неща:)
едното е памперсите които продават за ку4ета, но нашият Бари не се възползваше от тях и пак си пишкаше на местата които преди това си беше маркирал в апартамента:)
Спасението беше по-4естото извеждане навънка:)
Незная в апартамент ли го гледате и на кой етаж сте, но не мисля, че идеята за "поне на терасата" е добра, защото е нормално да свикне да го прави там а особено в топлото миризмата не е приятна нито за вас нито за комшиите:)Дори след измиване.Казвам го от опит, понеже имахме съсед в София, който беше научил кучето си да пишка на балкона и беше доста неприятно да не можем да проветрим спокойно апартамента си защото от суседите от балкона миришеше неприятно.

Не приемай написаното като нападка а само като съвет.Пак казвам, незная какви са условията при вас, но ако имате възмойност извеждайте го по-често.
Все пак това са 2-3 месеца.След 6-ия месец би триябвало вече да спре да пишка във вас:)
Успех и чакаме снимки на малкия палавник:)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #754 -: Май 07, 2008, 16:46:56 pm »
И нашия не ги възприема памперс пелените.Аз му я слагам да пиша на нея той ляга да спи там.
За съжаление сме в апартамент.Варианта терасата го мисля само в краен случай-сутрин рано когато бърам за работа и вечер преди лягане или когато е сам да може да си излезе.Иначе ще го извеждаме няма как но още е много малък и докато не сложим и другата ваксина не е желателно да излиза.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #755 -: Май 07, 2008, 18:17:34 pm »


това е нашия сладур Лъки
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #756 -: Май 07, 2008, 21:42:48 pm »
Да, виж това с ваксината го бях забравила:)) :oops:

Страхотен сладур е и е излязал един такъв тъжен:))))))))
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #757 -: Май 08, 2008, 10:41:06 am »
Момичета ПОМОГНЕТЕ МИ!
Моя палавник се е разгонил и не знам кво да го правя  :(
От ветеринарната клиника ми казаха:
1.Хапчета,които са много вредни за котката-водят до диабет,сърдечни проблеми и т.н.
2.Инжекция,която е подкожна,но също със странични нежелани ефекти
3.Кастраци,а ми е жал и не искам да го подлагам на това мъчение,а и все пак е прекалено!

Какво да правя???
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #758 -: Май 08, 2008, 11:00:33 am »
Момичета ПОМОГНЕТЕ МИ!
Моя палавник се е разгонил и не знам кво да го правя  :(
От ветеринарната клиника ми казаха:
1.Хапчета,които са много вредни за котката-водят до диабет,сърдечни проблеми и т.н.
2.Инжекция,която е подкожна,но също със странични нежелани ефекти
3.Кастраци,а ми е жал и не искам да го подлагам на това мъчение,а и все пак е прекалено!

Какво да правя???

Ами, след като тези варианти не ти допадат, аз не виждам друго, освен да го оставиш, да си се разгонва, и ще му мине. :D :lol: Аз бих постъпила точно така.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #759 -: Май 10, 2008, 09:58:49 am »
Ехоооо здравейте и от нас :)

Ние имаме празници тези дни - Кари има рожден ден от днес 10-ти до 12-ти май (защото не знаем точната дата  :lol: ) Става на 1 годинка. Затова черпим с котешки гранулки, кучешки бисквитки и други лакомства за всички домашни любимци тук, а за стопаните - ето по някое изкушение :))


А Нинче да ти кажа за Кари, разгони се 2 пъти през 2 седмици за по 5 дни, не ми направи поразии, само мрънка и си двига гъзинката и се търка във всичко и всеки, а и не искаше да стои самичка.

Нас ни нямаше доста дълго, защото палавницата Кари пак пострада и се възстановяваше - сега е добре, пак е същото диване, пак хубаво си яде, дори минахме през линеенето :)))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.