0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #700 -: Април 09, 2008, 08:59:22 am »
  Много страшна прозявка  :P !
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #701 -: Април 09, 2008, 09:17:16 am »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #702 -: Април 09, 2008, 18:30:31 pm »
Ето братовчед му:



 
Котакът е на тъщата на брат ми /май/ :lol: :lol: :lol:
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #703 -: Април 09, 2008, 21:12:03 pm »
Мили моми4ета моля за информация за докторите в университетска болница в Стара Загора.Нашите доктори имат съмнения,4е ку4ето ми има скасана вразка на капа4ката на заден крак.Казаха ми,4е ако се потвърди диагнозата трябва да се направи операция.Операцията трябва да се извърши изклю4ително професионално тай като ако не е вси4ко направено както трябва ку4ето ще окуцее наново и няма да стъпва на крака си.Към кой доктор да се обърна и трябва ли да нося храна и други неща за ку4ето ако се наложи да го оставя за операция?Ако на някои му се е налагало да прави операция на домашния си любимец нека сподели опита си.Трябва ли след това да го обездвижвам докато мине периода за възстановяване?Много ми е притеснено.Ку4ето ми е от порода средноазиатска ов4арка-изклю4ителни ку4ета и сърцето ме боли ,като го гледам как куца.А ето го и него-последните две снимки,но са правени преди 2 месеца http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=29281&AlbumId=105703
« Последна редакция: Април 09, 2008, 21:13:47 pm от petq74 »
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #704 -: Април 09, 2008, 21:44:15 pm »
  Здравей Петя!  :P  Ние правихме през лятото такава операция на едното ни куче, порода английски пойнтер.Не мога та те посъветвам за лекарите, защото съм от Варна.Нашата Чери пренощува в клиниката.Не сме носили храна,защото тя беше с пълна упойка и дори на следващия ден не знаеше къде се намира и не се храни няколко дни.Да,трябва да се обездвижи мисля ,че беше около 2-3 месеца й бяха сложили гипс на крачето,но глупачката го прегриза веднага щом и мина действието на упойката и трябваше да я водим да и правят нов.Давахме й и лекарства.По принцип тук във Варна ни обясниха,че тази операция се прави отскоро и няма гаранция ,че ще е успешна,но рискувахме, защото така или иначе щеше да окуцее,а е много млада и сладка и е любимото куче за лов  :P .  Важно е после как ще я пазите с обездвижването. Това се сещам засега ,ако те интересува друго питай !
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #705 -: Април 09, 2008, 23:10:54 pm »
peroshinka благодаря ти за бързия отговор.Утре сутрин пътуваме за клиниката и дано вси4ко мине добре.Обездвижването след операцията ще ми е наи големият проблем и 4естно да си кажа нямам и идея как ще се справя.Благодаря ти още веднъж :bighug:
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #706 -: Април 10, 2008, 08:37:00 am »
  Само гледай да не маха гипса.Той е направен така,че кучето може само да се подпира на това краче ,но не и да ходи.Нашата като ходеше го правеше на 3 крака.Гипсирания го вдигаше.Не се притеснявай. Стискам палци всичко да мине добре.Пиши след операцията.Нашата като я взехме от клиниката беше ни жива,ни умряла обаче като я внесохме вкъщи започна да потрепва крайчето на опашката.Само за това имаше сили,но разбрахме ,че е довална.  :P
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #707 -: Април 10, 2008, 09:19:23 am »
Цитат
Само гледай да не маха гипса
Как ще го опазя незнам.След 6-7 дена ми предстои трансфер в клиниката във Варна,а мъжа ми е на работа.Няма да мога да стоя спокойно и да го гледам така,а е голямо ку4е и немога да се боря с него в това положение в което ше съм.Това ме кара допълнително да се притеснявам
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #708 -: Април 10, 2008, 09:45:01 am »
Ето братовчед му:



 
Котакът е на тъщата на брат ми /май/ :lol: :lol: :lol:

Аре стига беееееее..... :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #709 -: Април 10, 2008, 09:49:29 am »
И в този ред на мисли да не остана назад от Заека и Жекова, ето една снимка, която съм пускала и преди, но този път направо се вписва идеално в обстановката....

« Последна редакция: Април 10, 2008, 09:52:29 am от Мимка »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #710 -: Април 10, 2008, 15:32:44 pm »
Абе смей да не я вземеш на ДРЗ
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #711 -: Април 10, 2008, 20:22:01 pm »
ТОВА Е РИКИ-ПАЛАВНИКА КАТО ПО-МАЛЪК МИНАЛАТА ГОДИНА

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #712 -: Април 10, 2008, 20:23:15 pm »
Абе смей да не я вземеш на ДРЗ
И купона ще бъде в хотелската ти стая, щото в заведение няма да ни пуснат!А аз сама не я оставям! :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #713 -: Април 10, 2008, 23:05:29 pm »
Ти я вземи, пък за кръчмата аз поемам.
Нинче, ми той голям бандит тнвоя бе.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #714 -: Април 11, 2008, 00:18:04 am »
Аз откога съм се заканила на тази тема, но едва преди 2 дни разучих как да си прикачвам снимките:))))))
Ето нашият луд котарак Додо.


Това пък е още по-лудия Бари:)


И накрая двамата, че се сърдят като не покажа колко се обичат:)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #715 -: Април 11, 2008, 00:39:10 am »
Втората и последната снимка, ме разбиха. Много са сладурски. :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #716 -: Април 11, 2008, 09:46:28 am »
Ти я вземи, пък за кръчмата аз поемам.


Смяташ да им бомбандираш ХЕИ-то ли? :lol: :lol: :lol:

Мацки, страшно сладурски снимки!Не само бебетата на Зачатие са бутикова изработка, и тука си личи майсторлъка... : :wink:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #717 -: Април 11, 2008, 22:45:53 pm »
Много ме кефят спящи заедно котка  и куче!Лиско, страшни сладури са!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #718 -: Април 11, 2008, 22:49:10 pm »
Лиско, много са готини, особено Бари. И ние имаме лабрадор-голдън ретръвър и се казва Бари. Един комшия и той има ретривър - Бари, а покрай нашия съм срещала поне още три ретривъра, които са Бари. Изобщо имам чувството, че всички мъжки кучета от тази порода са Бари  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #719 -: Април 12, 2008, 06:36:21 am »
Аааа, аз познавам два лабрадор ретрийвъра, единия стандартен жълт на име Йоги, а другия цвят шоколад на име Бък!