0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #160 -: Октомври 17, 2007, 14:23:03 pm »
Вижте Пуфа от преди година, като бебе :lol:


Не се вижда добре, ама е с въшки на главата!


Тук пък като Ал Капоне.


Тук е като пришълец от Космоса.

Качеството не е добро, защото преснимах от други снимки.
« Последна редакция: Октомври 17, 2007, 14:29:11 pm от eli_v »
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #161 -: Октомври 17, 2007, 16:21:41 pm »
Ех тази Пуфа бе много артистична ,сладурана,пупу ,цунки от мен  :bighug: :balk_104:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #162 -: Октомври 17, 2007, 16:59:07 pm »

Ех тази Пуфа бе много артистична ,сладурана,пупу ,цунки от мен  :bighug: :balk_104:

Аха.  :wink:
Ще взема да й изпратя снимките и може да я направят фотомодел в някое списание за животни. :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #163 -: Октомври 17, 2007, 21:21:06 pm »
Ели!Ама много сладка тая Пуфа беееее!!!!Направо си е фотомодел от класа!Че и с 'въшки'!!! :-)


И аз да ви покажа на мама куклата! :lol:
Бях ви разправяла как я намери гладна, жадна, слаба, пусна обява да и търси собствениците, но никой не се появи и сега си я гледа у тях.За тия месеци така се привързаха към нея, че се шегуват, че сега някой пари да им дава за нея не си я дават.Голяма глезанка е!!!


« Последна редакция: Октомври 17, 2007, 21:23:21 pm от Мимка »
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #164 -: Октомври 17, 2007, 21:34:09 pm »
Мимка много е хубавка тази принцеска.А слуша ли толкова ,колкото изглежда?А име има ли си ?Незнам от снимката ли ,но май си има и две различни очички-синичко и зеленко
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #165 -: Октомври 18, 2007, 08:24:42 am »
Мимка, много е сладка! :P

Мимка много е хубавка тази принцеска.А слуша ли толкова ,колкото изглежда?А име има ли си ?Незнам от снимката ли ,но май си има и две различни очички-синичко и зеленко

И аз се вглеждах, вглеждах... Като че ли са различни.
Мимка, различни ли са очите й?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #166 -: Октомври 18, 2007, 08:36:22 am »
Елиии, твоята Пуфа направо се класира за фотомодел №1 :) ма как се гласи за снимкииииии  :lol: :lol: :lol:

Мимка много хубава булонка, помня как разказа за нея преди време :) много се радвам че сте си я прибрали и си я гледкате :) И аз гледах очичките, ама си мисля, че от светкавицата нещо е станало :) :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #167 -: Октомври 18, 2007, 08:44:02 am »
От светкавицата е! :lol:
Иначе си има особеност-има 2 пръстчета на най-задното пръстче дето е по-нависоко, т.е на едната лапичка е с едно пръстче повече.
Адски е послушна, възпитана и даже на моменти това създава проблеми.Например ходи да пиша на възможно най-отдалеченото място, за да не цапа, ДОРИ и в голям дъжд.Смятайте каква се връща-като малаче.А когато и даваме да яде толкова внимателно взема от ръката ти (не като някои други, които няма да споменавам, само ще погледна подписа си  :lol:, които ще ти отхапят пръстите от мерак)и отива в нейното си панерче.А ОНОВА ( :wink:) прави мешана скара под масата-навсякъде!
Джинка е наистина най-възпитаното куче! :D
Има моменти, в които явно се сеща за старите си собственици и както е весела изведнъж става много тъжна, ляга си в панерчето, кльопва си ушичките и започва да гледа в пространството.Майка ми я взема гушва я и почва тихичко да и говори и да я милва, за да и мине!Не мога да повярвам, че някой би изхвърлил такова съкровище!


п.п ОНОВА е злоядо вкъщи, ама като е при баба си качва половин кило от мерак-при баба е винаги по-вкусно!
« Последна редакция: Октомври 18, 2007, 08:54:15 am от Мимка »
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #168 -: Октомври 18, 2007, 10:58:58 am »
Мимка ,много голчм късмет имате с тази послушница.Тя е внимателна защото така изразява благодарността си че сте я прибрали и си я гледкате като бебе.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #169 -: Октомври 18, 2007, 11:06:00 am »

п.п ОНОВА е злоядо вкъщи, ама като е при баба си качва половин кило от мерак-при баба е винаги по-вкусно!
[/quote]

То това е задължително, за да може после да ми трият сол на главата: Ау, ти защо държиш животинчето гладно...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #170 -: Октомври 18, 2007, 11:12:41 am »

То това е задължително, за да може после да ми трият сол на главата: Ау, ти защо държиш животинчето гладно...


О, в нашия случай е:

Ау, ти защо държиш детето гладно...

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #171 -: Октомври 18, 2007, 11:24:12 am »
А , то и в нашия случай е детето, ама не посмях да го кажа - може да се намери някой де ме нападне за това.....то знам ли вече...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #172 -: Октомври 18, 2007, 12:26:12 pm »
А , то и в нашия случай е детето, ама не посмях да го кажа - може да се намери някой де ме нападне за това.....то знам ли вече...


*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #173 -: Октомври 18, 2007, 16:02:41 pm »
АААааааа тука в този подфорум няма такава опасност :) :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #174 -: Октомври 19, 2007, 09:16:50 am »
Ето я отново нашата "летяща катерица"
Като я водим на гости на село, не можем да я видим по земята - все по дърветата, по асмата, че и по покривите ходи.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #175 -: Октомври 19, 2007, 09:21:04 am »
Ели, много хубави очи има твоята катерица. А като я водите на село, не се ли загубва някъде, не се ли "притеснява" че е на друго/чуждо място?
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #176 -: Октомври 19, 2007, 09:32:28 am »
Ели, много хубави очи има твоята катерица. А като я водите на село, не се ли загубва някъде, не се ли "притеснява" че е на друго/чуждо място?

Хич не й дреме че е на друго място :lol:. Разхожда се навсякъде. Направо пощурява като отидем там. Иначе като огладнее идва, или пък като й се доходи до WC-то :lol: и пак изчезва. Прибирам я вечерта, като преди това старателно й измивам "маратонките" и я сресвам.
Иначе я водим почити навсякъде с нас. В момента в който ме види да приготвям багажа, се строява до вратата и чака. А като й отворя кошницата с такъв кеф влиза в нея :lol:.
Няколко пъти се е случвало да я оставим сама за по 2 дни. Единия път се прибираме се и какво да видим: пътеките в кухнята и коридора събрани, едното перде в кухнята свалено, една касова бележка беше накъсана на парченца,  и още какви ли не щуротии.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #177 -: Октомври 19, 2007, 09:34:37 am »
Ели, ама тя специална тоалетна ли си има на село?Защото нашето кюфте тори където види тревичка, без значение.А най-ме е яд когато бързаме, а онова се върти като пумпал и не кляка, щото не си е помирисала нейното си! :lol:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #178 -: Октомври 19, 2007, 09:35:55 am »
Цитат
Няколко пъти се е случвало да я оставим сама за по 2 дни. Единия път се прибираме се и какво да видим: пътеките в кухнята и коридора събрани, едното перде в кухнята свалено, една касова бележка беше накъсана на парченца,  и още какви ли не щуротии


Ми това го прави много вероятно от скука, протест и малко яд, че сте я оставили сама. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #179 -: Октомври 19, 2007, 09:37:53 am »
Миме, ама те котките и кучетата имат различни хигиенни навици. И котката си обича пясък и да си рови.  :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."