0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #140 -: Октомври 11, 2007, 13:46:29 pm »
kit kat  :lol: :lol: :lol: това е идеално "неволно кихане" ако искаш на някой да направиш номер
И аз не знаех че имаме лекар  :oops:  Д-р Рич  :balk_64:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #141 -: Октомври 11, 2007, 14:36:23 pm »
Благодаря ви, момичета и Доктор Рич! Явно ще ходим на доктор. И още нещо - каква котешка тоалетна е за предпочитане? В началото бяхме със силикон и бях доста доволна - лесно се поддържа. Сега сме с едно, което прилича на пясък, но торбата от 5 кг. замина за 4 дена. И мирише  :?.
Ако всеки ден трябва да се сменя и мие тоалетната май не е добра идея силикона. Ама този бентонит нещо не ми харесва...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #142 -: Октомври 11, 2007, 14:44:52 pm »
Как така замина за 4 дни бентонит-а, да не си взела от един много ситен? Аз ползвам една торба 5 кг за 2-3 седмици, зависи. Но ако наистина трябва да се мие и сменя тоалетната всеки ден - тези пет кила доникъде няма да стигнат. Те, котетата като започнат да ровяяяят и се забравят  :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #143 -: Октомври 11, 2007, 15:23:29 pm »
От Билла го купих - в една жълта опаковка. Ама го разделих на 4 пъти и като замирише - изхвърлям. Най-много изкара ден и половина тази 1/4.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #144 -: Октомври 11, 2007, 16:13:33 pm »
Благодаря ви, момичета и Доктор Рич! Явно ще ходим на доктор. И още нещо - каква котешка тоалетна е за предпочитане? В началото бяхме със силикон и бях доста доволна - лесно се поддържа. Ако всеки ден трябва да се сменя и мие тоалетната май не е добра идея силикона. Ама този бентонит нещо не ми харесва...

Аз преди време реших да попитам дали някой е ползвал тази силиконова котешка тоалетна, но никой не писа за това тогава.
ТА, значи казваш че си доволна от тях.  А за колко време стига една торба? При нас бентонита стига за около 3 седмици. Сега съм купила един от Кауфланд, но не е качествен.

Те, котетата като започнат да ровяяяят и се забравят  :lol:

Тити, :balk_602:
Пуфа като започне да рови имам чувството, че още малко ще слезе у съседите... :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #145 -: Октомври 11, 2007, 16:52:12 pm »
Силикона (бях купила 1 кг за проба) ми стигна за 1 седмица. Приятелките ми казват, че можело и повече, но реших да не рискувам. Почиства се само акито.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #146 -: Октомври 11, 2007, 18:48:49 pm »

 :D :D :D Нашата любима булонка Ванеса и бандитката Ити! :wink:
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #147 -: Октомври 11, 2007, 19:32:08 pm »
любимото ми тигърче (Ити) :Dмного е пораснало
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #148 -: Октомври 11, 2007, 19:34:32 pm »
Ити е много сладка, как си играе... Много е пораснала, наистина. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #149 -: Октомври 11, 2007, 20:19:15 pm »
zdr.тук сме ама вие сте отворили нова тема и вчера я видяхме.А ние се чудихме защо спряхте да пишете,а то каква била работата :lol:радваме се,че помагаме
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #150 -: Октомври 12, 2007, 08:30:41 am »
тигърчето Ити :) как се въргаля по земята и се радва :) и Ванеска-принцеска :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #151 -: Октомври 12, 2007, 21:52:20 pm »

 :D :D :D Нашата любима булонка Ванеса и бандитката Ити! :wink:

Ей тия двечките ако ми паднат....такова гушкане и мачкане ще падне, че няма оттърванка! :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #152 -: Октомври 12, 2007, 22:07:05 pm »
 :bighug: :balk_104:за Ванеса и Ити
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #153 -: Октомври 15, 2007, 13:23:54 pm »

 :D :D :D Нашата любима булонка Ванеса и бандитката Ити! :wink:

Мале-е-е, какви сладури!



Да ви запозная с още един домашен любимец, който обаче живее в двора на село.

« Последна редакция: Октомври 15, 2007, 13:43:22 pm от eli_v »
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #154 -: Октомври 15, 2007, 15:51:00 pm »
Ели как се казва този сладур?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #155 -: Октомври 16, 2007, 16:27:58 pm »
Ели как се казва този сладур?

Ми-и-и тя си няма име...
Свекър ми я намерил докато бил на работа /работи в пътното/. Негови колеги я срязали без да искат, докато са работели с храстореза по пътя.
И тя милата свикна в двора, има си местенце и по цял ден стои там. От време на време излиза. Даваме й вода или някаква подходяща храна. Но се храни предимно с тревичка от двора.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #156 -: Октомври 16, 2007, 16:57:28 pm »
Елииии много благородна постъпка на свекъра ти :) Добре че е оживяла, много голяма резка има, но вие си я гледате добре, щом не е избягала :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #157 -: Октомври 16, 2007, 17:09:33 pm »
Майстора, който ни слага плочките в банята, каза че от някъде в двора му дошла костенурка. Заради нея посял маруля. Зиме живеела в парника, а лятото в целия двор. Браво на свекър ти, а зимата имате ли идея къде ще я гледате? До колкото знам, май заспиват.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #158 -: Октомври 16, 2007, 17:19:37 pm »
Стахотен домашен любимец, браво Ели!!!!
Ние имахме през 2005та, но август месец големите наводнения изчезна и чак напролет намерихме само черупката и в основата на една стара постройка в нашия двор-затънала е в тинята и се е задушила явно, много мъчно ни стана!
Гледкайте си е, Ели и я пробвайте с нарязана ябълка-майка и даваше малки парченца и тя учудващо, но много ги харесваше! :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #159 -: Октомври 17, 2007, 08:32:25 am »
Браво на свекър ти, а зимата имате ли идея къде ще я гледате? До колкото знам, май заспиват.

А, тя от време на време се заравя в пръстта. Иначе сега се разрових да прочета нещо повече
Ето един малък цитат: "При условия на захлаждане изпадат в хибернация - т.е. минимализиране на всички жизнени процеси, при което не приемат храна и ограничават движението си. При следващо затопляне отново възобновяват своята активност."
Това не го знаех :?

Гледкайте си е, Ели и я пробвайте с нарязана ябълка-майка и даваше малки парченца и тя учудващо, но много ги харесваше! :lol:

Мимка, това е идея! Благодаря ти! :P
Може да й хареса и на нея, пък и малко витаминчета няма да са й излишни! :wink: