0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #120 -: Октомври 10, 2007, 18:11:37 pm »
обаче нямам нови снимки,тези съм ги показвала,но...


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #121 -: Октомври 10, 2007, 18:59:29 pm »
Леле, аз отдавна не съм влизала в тази тема, а вие сте я напълнили с големи сладури :D
Алка - да ти имам шошката :lol: Като си дойда в БГ искам да я намачкам тая дебелана! Много е готина, пу пу!
Ели, тя и твоята е голяма красота :D
Оси, като малък на купата е ужасен сладур твоя Дони :lol:
Мери, няма проблем мила, радвам се че е кръстена така :wink: Аз така или иначе няма да успея да се преборя за ново животно, не ми дават в къщи, щото щях да умра с моята. Та ми остава да се радвам на вашите :)
Така ми липсва моята Шеба, ама нямаше късмет детенцето ми :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #122 -: Октомври 10, 2007, 19:06:02 pm »
Ми ние с гранулите имаме проблем-ми не ги и помирисваме.
За сега сме се кротнали.Ако ви кажа какво яде...има едни тънки наденички като петрохан.Незнам как се водят...нещо средно между суджук и петрохан.Едни такива тънички.Майка ми ни снабдява с по 1 на ден за 'внучето'  :lol:Ама и то не е просто и не отказва.... :?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #123 -: Октомври 10, 2007, 23:00:10 pm »
Кит Кат,Бари е голям сладурчо! :)Чувала съм,че пекинезите са големи мързеланковци...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #124 -: Октомври 10, 2007, 23:19:14 pm »
да,мързеланко е,много обича по гръб и да хърка яко :lol:обаче пък като се раздивее няма спиране,вади и пръска играчките от коша и хвърчи като луд,едвам взима завоите :P
голям е глезанчо,всичко му даваме.единственото кофти на пекинезите е,че плюят и понякопга можеш да изпаднеш в кофти ситуация
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #125 -: Октомври 10, 2007, 23:22:05 pm »
Как така плюят,това го чувам за първи път  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #126 -: Октомври 11, 2007, 08:17:37 am »
Kit Kat, Бари е много, много сладък! :P

На тази снимка Пуфа ми е ядосана :

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #127 -: Октомври 11, 2007, 08:26:08 am »
Кит Кат твоят Бари много сладка муцунка има :) Като каза за завоите и играчките се сетих - нашата Кари и тя като полудее няма спиране, като кон е, изкривява се на една страна, опашката й настръхва и буксува по паркета  :lol: :lol:
А като се ядоса или е супер раздивяна прави ушите на Пуфи - заема аеродинамична форма  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #128 -: Октомври 11, 2007, 08:45:33 am »
Хайде и аз да попитам. Какво трябва да и направя на Йода, за да е безопасна за мен (в момента съм в процедура Инвитро). Никак не ми се иска да се разделяме...
Тя сега е на близо 3 месеца. Не излиза от апартамента. И някой да се сеща за ветеринар в Банишора?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #129 -: Октомври 11, 2007, 09:36:46 am »
ТА,правилно си се насочила към ветеринар.Трябва да й направиш ваксините,след като не излиза,явно няма откъде да донесе някаква зараза,но все пак нека някой друг да се занимава с поддържането на котешката тоалетна.Предполагам,че и другите момичета ще се включат със съвети,които аз може би съм пропуснала.Цунки на Йода.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #130 -: Октомври 11, 2007, 09:42:22 am »
ТА мисля че Жекова ти е казала основното. Някъде тук наскоро четох темите за котките и безопасността за хората които ги отглеждат. Общо взето - да не се занимаваш с котешката тоалетна, да е по-далечко от храната, по-често да чистиш. Въпреки, че не излиза от къщи мацка пак трябва да иде на ветиринар, защото заразите и ние ги носим, а мацките ги хващат. Някои момичета бяха казали че са носили аки от мацка за изследване на токсоплазмоза, но като отидеш на лекар (ако е достатъчно в час) ще ти обясни кое как да направиш :)
Иииии чакаме снимки на Йода :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #131 -: Октомври 11, 2007, 11:35:37 am »
Ми ние с гранулите имаме проблем-ми не ги и помирисваме.
За сега сме се кротнали.Ако ви кажа какво яде...има едни тънки наденички като петрохан.Незнам как се водят...нещо средно между суджук и петрохан.Едни такива тънички.Майка ми ни снабдява с по 1 на ден за 'внучето'  :lol:Ама и то не е просто и не отказва.... :?


Ама вие с 1  наяждате ли се?
Иначе нашто Муни е "на баба Дора сладкото джумерче" :) и мн интересно като я заведа у тях яде най-обикновена манджа с хляб, а у нас такова нещо даже не го и помирисва... 8O
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #132 -: Октомври 11, 2007, 11:40:04 am »
Маги  те бабите по-вкусно готвят  :lol: :lol: :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #133 -: Октомври 11, 2007, 11:46:54 am »
Маги  те бабите по-вкусно готвят  :lol: :lol: :lol:


Хахааа....Има една такава работа...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #134 -: Октомври 11, 2007, 12:08:15 pm »
Хайде и аз да попитам. Какво трябва да и направя на Йода, за да е безопасна за мен (в момента съм в процедура Инвитро). Никак не ми се иска да се разделяме...
Тя сега е на близо 3 месеца. Не излиза от апартамента. И някой да се сеща за ветеринар в Банишора?
Tрябва да и дадеш таблетка или паста срещу чревни паразити ,срещу токсоплазмозата-всеки ден друг да почиства кот.тоал.и змива с вряла вода,да не яде сурово месо,да не се пуска навън,ако се съмняваш яе може да се е заразила тр.да се изсл.изпражнения
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #135 -: Октомври 11, 2007, 12:13:15 pm »
Доктор Rich, беше ми домъчняло!Къде се загуби?
Аз да докладвам, че бучките на Тедка почти изчезнаха, от самосебе си.Да видим нататък дали пак ще се появят.И сега се напипват, но вече едва-едва!Благодаря ти за подкрепата и съветите!
Вашето семейство е на почит тук!!!!
Поздрави!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #136 -: Октомври 11, 2007, 12:16:02 pm »
Аз съм сравнително нова тук,и не знаех ,че имаме ветеринарен лекар сред нас!Доктор Rich,нали нямате нищо против да се допитваме от време на време до Вас?
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #137 -: Октомври 11, 2007, 13:14:57 pm »
ей Ричи и аз се радвам да те видя :D
а за плюенето е голям смях,то всъщност е като кихане ама направо ти измива лицето.един път го качихме на автобус и точно преди да слезнем мъжа ми го гушнал,така наплю шофйора,че умрях от срам.също обича много да ни ближе по лицето,така се захласваааа и после като се изкиха :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #138 -: Октомври 11, 2007, 13:21:52 pm »
Ми ние с гранулите имаме проблем-ми не ги и помирисваме.
За сега сме се кротнали.Ако ви кажа какво яде...има едни тънки наденички като петрохан.Незнам как се водят...нещо средно между суджук и петрохан.Едни такива тънички.Майка ми ни снабдява с по 1 на ден за 'внучето'  :lol:Ама и то не е просто и не отказва.... :?


Ама вие с 1  наяждате ли се?
Иначе нашто Муни е "на баба Дора сладкото джумерче" :) и мн интересно като я заведа у тях яде най-обикновена манджа с хляб, а у нас такова нещо даже не го и помирисва... 8O

Ееее, за звяр кило и 800 стига за един ден една пръчица.
Иначе като сме на гости в баба изяждаме промишлени количества, но аз си мисля,че там е заради конкуренцията от котки и 2 домашни кучета. :oops:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #139 -: Октомври 11, 2007, 13:34:21 pm »
ей Ричи и аз се радвам да те видя :D
а за плюенето е голям смях,то всъщност е като кихане ама направо ти измива лицето.един път го качихме на автобус и точно преди да слезнем мъжа ми го гушнал,така наплю шофйора,че умрях от срам.също обича много да ни ближе по лицето,така се захласваааа и после като се изкиха :lol:
:lol: :lol: :lol: