0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #940 -: Август 27, 2008, 15:45:32 pm »
raia123, бих искала да ти цитирам нещо.
Изнасилването е акт на насилствено съвкупление, извършено от едно или повече лица спрямо друго (други). Пострадалите най-често са принудени чрез сила или заплаха, лишени са от възможност за самоотбрана или са приведени в безпомощно състояние.

В българското законодателство за изнасилване се смята всеки случай, в който мъж упражнява сексуално насилие спрямо жена. То е инкриминиран акт, визиран в чл.152 от Наказателния кодекс на Република България.



Така че освен ако три пумияра не са нападнали кучката ти и не са извършили срещу нея подобни насилствени действия, бих те помолила да не използваш тази дума повече в контекст като този!Освен разбира се ако за теб изнасилването не е нещо, което правиш ти със съпруга си.На това му се вика СЕКС, което колкото и да те учудва преавят и кучетата!
Та по темата-втрещи ме израза, не въпроса ти.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #941 -: Август 27, 2008, 15:53:55 pm »
На Тедка Мама И ,чак пък да те втрещи хайде моля ти се.Тук такива  изрази съм чувала,че не мога да се меря просто. Исках  да се изразя по цветущо,защото си беше точно така! Кое по точно те втрещи,не ми е ясно.Зададох въпрос с надеждата че някой ще ми даде съвет,а не да ми чете морал.
Сега по темата-вчера я водих на ветеринар,той също ми препоръча кастрация,каза че едно домашно куче няма смисъл да се разгонва.Аз по принцип много искам да я заплодим,но няма къде да ги гледаме-малките бебета,пък и нали все се надявам аз да съм тая с бебетата :lol:

Така, първо никой не ти чете морал, просто наистина си подбирай изразните средства.

След това, относно заплождането - ще си позволя малко офтопик спрямо форума но! ако смятате да я заплодите би трябвало:
- кучката да има родословие. Има ли?
- самото заплождане да бъде според изискванията на БРФК. Това можете ли да го постигнете?
Иначе заплождането "Ей така да имаме бебета" е напълно безотговорно и има изключително голяма вероятност да допринесе до увеличаването на популацията на бездомни кучета на улицата. Това как изглежда като перспектива?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #942 -: Август 27, 2008, 16:40:51 pm »
Момичета момичета - олекна ми - намерих Кари  :D камък ми падна от сърцето. Още от обяд чувах някакво глухо маукане все едно е затворена някъде, ама не усетих от къде. Преди малко пак бях на оглед и излизам на площадката  пред вратата и пускам една жаба-играчка и чувам "мяууу, мяуууу" и драскане по вратата на комшиите. Отишла е на тяхния прозорец, влезнала е вътре и се е затворил прозореца и там киснела коконата, защото им е високо от пода и няма как да скочи и да си отвори. Видимо нямаше поражения - дано не е направила беля. Благодаря ви за подкрепата - да знаете друго си е когато някой ти подаде ръка или ти каже мила дума  :D


raia123 никой не ти се кара - дано вземеш правилното решение за кучето ти.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #943 -: Август 27, 2008, 16:46:14 pm »
Еееее, titkata, много се радвам за теб..Сега остава и да почерпиш  :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #944 -: Август 27, 2008, 16:57:14 pm »
titkata - много се радвам, че Кари се е намерила :lol: Да я намачкаш от мен  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #945 -: Август 27, 2008, 17:03:37 pm »
оооо ще я намачкам като се прибера след малко - само я гушнах за минутка и тя ми помърка и я оставих, но ще довърша по-късно с милувките :)
Мимка черпя те :coke: и другите де :))
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #946 -: Август 27, 2008, 19:54:29 pm »
    titkata,браво,браво!Много се радвам ,че намери сладката Кари!Айде,вече никога така да не се губи,да ви слушка и да е винаги здравичка! :D
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #947 -: Август 28, 2008, 13:01:48 pm »
Първо-кучето ми е породисто с паспорт,родословно дързо и тн.
Второ-"да си имаме бебета",означава че искаме кученца в превод от български на български.Защото сме достатъчно грижовни за да ги отгледаме,просто не разполагаме с подходящо помещение.
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #948 -: Август 28, 2008, 13:06:12 pm »
rally-pat какво е това БРФТ не ми е ясно? Кучето ми НЕ Е УЛИЧНО! И защо реши че ще допринесе за увеличаването на популацията на бездомните кучета? Смяташ че ако забременее кучето ми ще изхвърля малките и ли? С каква цел ми го казваш?
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #949 -: Август 28, 2008, 17:48:39 pm »
rally-pat какво е това БРФТ не ми е ясно? Кучето ми НЕ Е УЛИЧНО! И защо реши че ще допринесе за увеличаването на популацията на бездомните кучета? Смяташ че ако забременее кучето ми ще изхвърля малките и ли? С каква цел ми го казваш?
Не е БРФТ а БРФК!

Тове е Българска Републиканска Федерация по Кинология! Т.е. органът, който регулира връзките с цел развъждане на кучетата с родословие.

В този смисъл, заплождането на твоята куча, е едно още по-отговорно действие! Има определени правила, които трябва да се спазват, и тях можеш да ги намериш тук и тук.

И да, безразборното заплождане на кучета има много голяма връзка с уличните кучета, но не ми се навлиза в тема, която няма нищо общо с темите на форума!

Освен това, най-любезно те моля да си промениш тона и отношението спрямо потребителите в сайта, тук никой с никого не се кара.

А, и още нещо

Второ-"да си имаме бебета",означава че искаме кученца в превод от български на български. Защото сме достатъчно грижовни за да ги отгледаме,просто не разполагаме с подходящо помещение.
Сигурно сте достатъчно грижовни, но ако кучетата не са породисти, нямат родословно дърво, какво правим? Сигурна ли си, че ще се намерят стопани за всички тях? Помисли по въпроса.
« Последна редакция: Август 28, 2008, 17:52:12 pm от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #950 -: Август 29, 2008, 10:25:43 am »
Добро утро мацки ето я и нашата Изабела,или Иси,за по кратко!
на скоро беше направила като Кари,само дето прескочила през терасата в комшиите и чак вечерта я намериха,и ми я донесhttp://media.snimka.bg/0495/007244868-thumb.jpgоха.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #951 -: Август 29, 2008, 10:27:02 am »
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #952 -: Август 29, 2008, 10:29:30 am »

Мацки,как да сложа голяма снимка,все малки излизат?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #953 -: Август 29, 2008, 12:55:28 pm »

Мацки,как да сложа голяма снимка,все малки излизат?

Готово. :wink:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #954 -: Август 29, 2008, 13:30:52 pm »
Представям ви Роналд - най-лудия дакел на света.  :D Снимките са от морето, което той видя за първи път и мнооого му хареса. Харесаха му и всички хора по плажа и непрекъснато ходеше да им досажда. Освен това, много обичаше на се търкаля в кърпата на съпруга ми и да копае големи ями в пясъка, където да си крие топката.  :lol:



« Последна редакция: Август 29, 2008, 13:52:21 pm от Tanita13 »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #955 -: Август 29, 2008, 13:42:36 pm »
Голям човек е дакела  :lol:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #956 -: Август 29, 2008, 19:32:36 pm »
Танита,много-готин тоя Роналд,бе! :D
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #957 -: Септември 01, 2008, 14:50:16 pm »
Здравейте!Нашият мопско днес изяде едно паднало листо от Коледната звезда.Силно съм притеснена,защото знам,че цветовете на това цвете са отровни.Листото беше малко и изсъхнало.Това се случи преди 2 часа,после бесня доста,а сега заспа.Наблюдавам го осторожно,ако прояви някакви признаци на натравяне,ще го водя при доктора.Засега нищо му няма.Моля,ако някой е имал аналогичен случай,да пише!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #958 -: Септември 02, 2008, 14:24:59 pm »
Това е нашия сладък писанчо-запознайте се казва се Пухтър :D

*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #959 -: Септември 02, 2008, 14:26:06 pm »
Това е нашия сладък писанчо-запознайте се казва се Пухтър :D
А,няма я снимката май :(