0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #800 -: Май 31, 2008, 13:44:47 pm »
Мили момичета, да ви се похваля... Днес с Ники станахме горди собственици на ето това бебонче



Бебо засега е при мама, докато го отбие, и в края на юни ще си е при нас... ако знаете с какво нетърпение го очакваааааммм....

Другите снимки тук

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #801 -: Май 31, 2008, 14:27:18 pm »
Рали много е сладък :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #802 -: Юни 01, 2008, 10:15:56 am »
Ммммм, много ти е сладка малката муцунка,Рали.Да ти е жив и здрав и много да се радзвате един на дрруг.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #803 -: Юни 01, 2008, 10:20:01 am »
Хехехее, благодаря ви  :lol: Муцунката вече си има и име  :lol: Снощи постигнахме консенсус с мойто мъж, и момченцето се казва Дарк :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #804 -: Юни 01, 2008, 10:39:41 am »
 Рали, много е хубав! Малко ти завиждам, защото лабрадорите са моите любими кучета!
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #805 -: Юни 01, 2008, 10:41:11 am »
Жекич, ако ти кажа, че пет месеца сме чакали и търсили, докато намерим... Оххх, и сега още един месец... ууужаааассс направооооо....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #806 -: Юни 01, 2008, 11:00:14 am »
 Айде, по-бързо да расте, да е здрав и по-малко бели да прави  :D А пък ние ще чакаме "пораснали" снимки!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #807 -: Юни 01, 2008, 12:44:48 pm »
Ралииии, страхотен мъник. Много хубави кучета са това.
Аз обожавам пък и Нюфаундленд
www.dog.bg/index.php?ac=news_view&news_id=679

Ето една снимчица.


Има ли някой такова куче?


Момичета всички имате прекрасни, сладки животинки. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #808 -: Юни 01, 2008, 13:01:11 pm »
Оси, и аз мноооого ги харесвам нюфаундлендите, ама пусто ми е мъка за горките животни.... през лятото с тази жега, ако не си с къща просто нямаш шанс  :?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #809 -: Юни 03, 2008, 22:12:47 pm »
Ето на Денис поколението, трима мъже.
А този ми е любимец. :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #810 -: Юни 03, 2008, 22:20:25 pm »
Оси, и аз мноооого ги харесвам нюфаундлендите, ама пусто ми е мъка за горките животни.... през лятото с тази жега, ако не си с къща просто нямаш шанс  :?

Рали, един комшия хем е в къща, го е подстригал своя нюфаундленд до кожа....жалка картинка  :( Направо е страшен за гледане и като го разхождаше оня ден, едни дечица се разпищаха от страх, а кучето е адски кротко, просто като е подстригано е ужасно...

Поздравления за твоя мъник. Той е като една малка мишчица  :D , ние имаме лабрадор голдън ретривър - голям пакостник. Много готини кучета са.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #811 -: Юни 04, 2008, 00:06:42 am »
Цитат
Рали, един комшия хем е в къща, го е подстригал своя нюфаундленд до кожа....жалка картинка   Направо е страшен за гледане и като го разхождаше оня ден, едни дечица се разпищаха от страх, а кучето е адски кротко, просто като е подстригано е ужасно...
8O 8O 8O 8O 8O
Ми като го мързи да го реше... И да го къпе...

Мери, сладки малки котенца. :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #812 -: Юни 04, 2008, 12:59:11 pm »
Мери, много готин любимеца ти....
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #813 -: Юни 04, 2008, 19:14:23 pm »
Рали,много е сладка малката муцунка :balk_104:
Мари,много сладки бебешоци,да ги нагушкаш :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #814 -: Юни 05, 2008, 11:21:56 am »
Мари, тези малки котета са много сладки, твоето любимо стана и мое  :lol: :lol:

Рали, твоят Дарк да расте бързо и да идва у вас да му се радвате, пупу хубавец  :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #815 -: Юни 05, 2008, 14:36:31 pm »
Моят домашен любимец е водна костенурка. Казва се Шмуринури и е на 6 месеца. Много е игрив и умен. Е от време на време се стряска и пребира главата, но после бързо я показва и пак започва да клюкари. Много обича да гледа телевизор и да се пече на островчето си.

Beware those who know the price of everything and the value of nothing!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #816 -: Юни 05, 2008, 23:00:23 pm »
Хихихи, една приятелка също има костенурка.Ама много сладки имена измисляте за костенурки-нейната се казва Гарибалди...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #817 -: Юни 06, 2008, 11:50:57 am »
Това са Здравко и Таня
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #818 -: Юни 06, 2008, 11:52:20 am »
Този муцун няма име все още
*
Re: Домашните любимци на Зачатие
« Отговор #819 -: Юни 06, 2008, 13:26:24 pm »
Светалчииииии този малък рижко искам да го тараничкам, много е пухкав, сладък и любопитен :) А Таня и Здравко - много послушни ми се струват - едно семейство ли са? :)
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.